نمایش موارد بر اساس برچسب: شهرداری

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حسین امیری با اشاره به قدردانی استاندار اصفهان از مجموعه مدیریت شهری اصفهان برای تامین برق پایدار برای شهر اصفهان، مدیریت بار و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق با استفاده از اقدامات سخت افزاری و نرم افزاری اظهار کرد: مجموعه اقدامات شهرداری در این مدت توانسته است، منجر به تامین انرژی پایدار به ویژه در ایام مبارزه با بیماری کرونا شود.

وی ادامه داد: شهرداری اصفهان از نظر شرکت توزیع برق توانست با انجام اقدامات ضروری در سطح کلانشهر اصفهان، ضمن فرهنگ سازی مدیریت مصرف برای عموم شهروندان، مصرف انرژی را مدیریت کرده و از ایجاد ناپایداری در شبکه برق و قطعی در فصل زمستان جلوگیری کند.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به لزوم سیاست گذاری و برنامه ریزی منسجم و اجرای اقدامات موثر در بهینه سازی مصرف انرژی همچنین همسویی با اهداف اقتصاد مقاومتی و دستورالعمل های وزارت نیرو اجرای عملیاتی همچون اصلاح تعرفه خرید انرژی، تناسب دیماندی قراردادی و مصرفی، افزایش بهره وری و نگهداری تاسیسات و تجهیزات شهری، بررسی حقوقی و مالكي اشتراکات، استفاده از فناوری های نوین در بهینه سازی نقاط پر مصرف و انتشار تراز انرژی مصرفی برای اولین بار اقدام شد.

وی افزود: نتیجه این اقدامات منجر به کاهش قیمت تمام شده بهای برق مصرفی در ارائه خدمات به شهروندان و ایجاد روند مثبت رقابتی بین مناطق در کاهش هزینه ها و در حقیقت اداره ارزان شهر با کیفیت مطلوب در این بخش بوده است.

*کاهش 18 درصدی مصرف برق

امیری با بیان اینکه شهرداری اصفهان توانست با توسعه بیش از 10 درصدی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال کاهش مصرف برق در سال 99 را نسبت به سال 96 به حدود 18 درصد برساند، افزود: همچنین با توسعه نیروگاه های فتوولتائیک شهرداری، تا پایان مهرماه 99 میزان تولید انرژی در این بخش به بیش از یک میلیون و 500 هزار کیلووات ساعت رسید.

وی گفت: شهرداری اصفهان در نظر دارد تا پایان سال 1400 حدود سه درصد از برق مورد نیاز خود را از طریق نیروگاه های خورشیدی تامین کند.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: استفاده از ظرفیت دیزل ژنراتورهای موجود در شهرداری اصفهان از دیگر دلایل کاهش مصرف انرژی در این نهاد بوده است به طوریکه ظرفیت دیزل ژنراتورها به بیش از 3 مگاوات رسیده است.

وی بیان کرد: رصد یک هزار و 800 اشتراک برق مربوط به سازمان ها، مناطق پانزده گانه و ناژوان و اجرای دقیق دستورالعمل های پیک سایی وزارت نیرو و همکاری مستمر با شرکت توزیع برق شهرستان و برق منطقه ای از دیگر فعالیت های عملی شهرداری برای کاهش مصرف انرژی و تامین برق پایدار بوده است.

*مانور آمادگی برای کنترل و مدیریت احتمالی کمبود برق در شهرداری

امیری همچنین با اشاره به برگزاری مانور آمادگی برای کنترل و مدیریت احتمالی کمبود برق در چهارماهه اول امسال از خرداد تا پایان شهریورماه سال جاری برای مناطق و سازمان‌های شهرداری، اظهار کرد: هدف از برگزاری مانور آمادگی برای کنترل و مدیریت احتمالی کمبود برق در شهرداری اصفهان که همزمان با روز بهینه سازی مصرف انرژی برگزار می‌شود، ایجاد آمادگی برای مناطق و سازمان‌ها در خصوص کاهش پیک بار شبکه برق و همراهی و همگامی با شهروندان برای تأمین برق پایدار در کلانشهر اصفهان است.

وی ادامه داد: در این مانور مجموعه اداره خدمات شهری مناطق پانزده گانه حضور خواهند داشت تا با محوریت واحد بهینه‌سازی هر منطقه، اقدامات لازم در خصوص کاهش بار مصرفی در زمان مانور انجام شود.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان افزود: مانور آمادگی برای کنترل و مدیریت احتمالی کمبود برق در ۴۰۰ ساختمان اداری مناطق ۱۵ گانه شهرداری و مدیریت ناژوان و دفتر مرکزی سازمان‌های شهرداری برگزار خواهد شد.

منتشرشده در شهر

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، شیرین طغیانی  اظهار کرد: زمانی که محل سابق نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان به محل جدید منتقل شد، امید بود سازه‌ای که سال‌ها در کنار پل شهرستان موجب تجاوز به حریم رودخانه و پل تاریخی شهرستان شده، برچیده شود.

وی افزود: حال که فضای جدید نمایشگاهی در کلانشهر اصفهان ایجاد شده و برای تعیین تکلیف بخش‌های مجاور پل شهرستان مشاور نیز به کار گرفته شده است، بار دیگر به برچیدن این سازه نازیبا در کنار یکی از آثار تاریخی اصفهان تاکید می‌کنم و از شهرداری می‌خواهم که پیگیری لازم را انجام دهد.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: اخیراً دستوری به مدیریت مناطق شهری اصفهان در حوزه زیباسازی ابلاغ شده است که متأسفانه من به عنوان نماینده شورا در هیئت مدیره سازمان زیباسازی از آن بی‌اطلاع هستم.

وی ادامه داد: زیبنده شهرداری کلانشهر اصفهان نیست که ساختمان مرکزی آن برای تسهیل دسترسی افراد معلول و سایر مراجعانی که قصد آمدن به طبقه دوم را دارند آسانسور ندارد، بنابراین لازم است سریع‌تر اشکال فنی آسانسور این ساختمان رفع شود.

منتشرشده در شورا

 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، فریده روشن در یکصد و شصت و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه برگزاری امتحانات برخی پایه‌ها به صورت حضوری، این روزها باعث نگرانی والدین دانش آموزان شده است، اظهار کرد: برگزاری امتحانات برخی پایه‌ها به صورت حضوری اعلام شده و از آنجا که شرایط کرونا در بسیاری از شهرها بحرانی است، از آموزش و پرورش می‌خواهم که تا حد امکان از برگزاری حضوری امتحانات خودداری کند.

وی افزود: در صورت ضرورت این امر لازم است نظارت بسیار دقیقی توسط والدین و مسئولان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی شود تا هرگونه احتمال ابتلای به کرونا در میان معلمان و دانش‌آموزان به حداقل برسد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن تبریک روز جهانی کارگر و بیان اینکه پرداخت حقوق کارگران از مواردی است که در احادیث نبوی بر آن تاکید شده است، تصریح کرد: واکسیناسیون پاکبانان شهرداری از اقدامات خوبی بود که در این ایام انجام شد؛ بدین سبب از مدیریت شهری اصفهان برای واکسیناسیون این افراد و رانندگان که قبل از سایرین در معرض ابتلای بیماری کرونا هستند تشکر می‌کنم.

وی نامگذاری یک روز به نام خلیج فارس را شاهدی بر اهمیت میهن دانست و خاطرنشان کرد: پاسداشت نام خلیج فارس بیانگر آن است که حتی نباید در کلام هم خدشه‌ای به هویت جغرافیایی آن وارد شود.

روشن با اشاره به روز شوراها، افزود: شورا نهادی برخاسته از بطن مردم است و اعضای آن نمایندگان مردمی با آرا و نظرات و عقاید مختلف هستند و نظام مردم سالاری ایجاب می‌کند که به همه عقاید و آرا احترام گذاشته شده و هیچ طیف فکری را از حق انتخاب شدن محروم نکنند.

منتشرشده در شورا

به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سید عباس روحانی با اشاره به اجرای پروژه سامانه جامع حساب شهروندي، پرداخت الکترونيک و سامانه جامع مديريت هوشمند ناوگان اتوبوسراني اصفهان در راستای هدف شهر هوشمند اظهار کرد: این طرح از جمله پروژه‌هاي بسيار بزرگ فناوري ارتباطات و اطلاعات (ICT) و سيستم‌هاي هوشمند حمل و نقل (ITS) شهرداری اصفهان است که در سال گذشته زیرساخت های آن توسعه پیدا کرد و امسال بهره برداری می شود.

وی با اشاره به اینکه اصفهان اولين شهر داراي سامانه جامع و يکپارچه حساب شهروندي متصل به چند کارت و اولين شهر مجهز به سامانه يکپارچه AFC (سیستم دریافت اتوماتیک بلیط) و AVL (سیستم مکان یابی خودکار ناوگان) و PIS (سیستم ارائه اطلاعات به مسافران) اتوبوسراني شهري است، گفت: با اجرای این طرح، اصفهان اولين شهر ايران است که به امکان بليت تک سفره با QR code در شبکه اتوبوسراني شهري مجهز شده است.

*قابلیت استفاده از کارت بلیت در بیش از 1700 پایانه فروشگاهی و بانکی

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان افزود: با بهره برداری از سامانه های جدید، امکان شارژ کارت بلیط و حساب شهروندی به صورت آنلاین فراهم می شود.

وی از افزایش ضریب ایمنی و امنیت کارت بلیط و پرداخت های خرد شهری به عنوان دیگر مزایای این طرح یاد کرد و گفت: برنامه ریزی سفر با استفاده از اپلیکیشن موبایلی ویژه، اطلاع از زمان رسیدن اتوبوس با استفاده از 50 نمایشگر نصب شده در 50 ایستگاه اتوبوس به صورت آنلاین، استفاده از 300 دستگاه پایانه بانکی به منظور شارژ کارت بلیط‌ها، استفاده از 850 دستگاه POS برای شارژ کارت بلیط در باجه‌های ارائه خدمات شارژ و نیز استفاده از 300 دستگاه کاهنده آنلاین برای شارژ کارت در مراکز تفریحی شهرداری اصفهان مانند باغ پرندگان، باغ گل ها، شهر رویاها، باغ خزندگان، تله کابین صفه و... از دیگر ویژگی های این طرح هاست.

روحانی با بیان اینکه با این سامانه ها امکان استفاده از 300 دستگاه POS مربوط به پذیرندگان آنلاین شامل فروشگاه های کوثر، شرکت های تعاونی شهرداری و ...، نظارت بر همه خطوط ناوگان اتوبوسرانی اصفهان، رصد و مدیریت اتوبوس‌های فعال و تعمیرگاهی متوقف اتوبوسرانی محقق می شود، اظهار کرد: برنامه ریزی تخصیص ناوگان در خطوط براساس نیاز خط و سر فاصله زمانی تردد ناوگان و در نتیجه استاندارد شدن زمان سرفاصله اتوبوس ها در همه خطوط از دیگر خدمات و مزایای سامانه های جدید هوشمند اتوبوسرانی است.

وی کاهش زمان توقف اتوبوس‌ها در مبدا و مقصد و بهبود زمان انتظار مسافر و مدیریت مصرف سوخت به واسطه نظارت و کنترل پیمایش دقیق اتوبوس‌ها را از دیگر مزایای این سامانه ها عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان افزود: با بهره برداری از پروژه های سامانه جامع حساب شهروندي، پرداخت الکترونيک و سامانه جامع مديريت هوشمند ناوگان اتوبوسراني اصفهان، ابزارهاي مديريتي متعدد و يکپارچه برای نظارت بر ناوگان در اختيار مديران است و در مجموع خدمت رسانی بهتر به شهروندان و مديريت بهتر عرضه و تقاضاي حمل و نقل عمومي را به دنبال دارد.

*امکان مشاهده زمان رسیدن اتوبوس ها در اپليکيشن «نصف جهان»

وی بیان کرد: در سامانه جامع جديد، هر شهروند مي تواند با مراجعه به پرتال اينترنتي شهروندي، براي خود يک حساب شهروندي افتتاح کند و يک يا چند کارت بليت جديد با ساختار جديد که در قالب اين پروژه در اختيار وي قرار مي گيرد را به حساب شهروندي خود متصل کند.

روحانی با اشاره به اینکه گروه هاي خاص داراي تخفيف تشويقي و حمايتي، می توانند از طريق ارائه درخواست و بارگذاري اسناد و مدارک پشتيبان، درخواست استفاده از تخفيف هاي تشويقي و حمايتي را به صورت الکترونيک و بدون نياز به حضور فيزيکي ارائه کنند، گفت: در کنار پرتال شهروندي اپليکيشن موبايلي «نصف جهان» طراحي و توسعه يافته است که شهروندان علاوه بر امکان استفاده از خدمات پرداخت براي شارژ حساب شهروندي و خريد بليت تک سفره QR Code مي توانند از زيرسيستم هاي اطلاع رساني مسافران استفاده کنند.

وی استعلام زمان انتظار براي رسيدن اتوبوس بعدي به ايستگاه، ديدن ليست خطوط عبوري از يک ايستگاه خاص و نيز استفاده از مسيرياب مبتني بر شبکه اتوبوسراني را از دیگر قابليت هاي نرم افزار موبايلي «نصف جهان» عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان افزود: در شهر گردشگرپذیر اصفهان، بليت هاي تک سفره ابزار مناسبي است که هر گردشگري مي تواند متناسب با نياز خود تهيه و از آن براي سوار شدن به اتوبوس و مترو استفاده کند.

وی ادامه داد: اپليکيشن «نصف جهان» گردشگران و ساير کاربران را از مراجعه حضوري به نقاط شارژ بي نياز مي کند، هر چند که حضور يک بانک بزرگ پشتيبان در اين پروژه افق تجهيز 800 نقطه شهر به خدمات فروش و شارژ براي آن دسته از کاربراني که همچنان تمايل به استفاده از خدمات حضوري تهيه کارت بليت، و بليت تک سفره را دارند، فراهم می کند.

روحانی اظهار کرد: سامانه جامع مديريت هوشمند ناوگان اتوبوسراني اصفهان با پوشش سخت افزاري یک هزار و 300 اتوبوس شهري و 300 گيت ايستگاه هاي خطوط تندرو و طيف وسيعي از سامانه هاي سخت افزاري و نرم افزاري مرکزي، ابزار کامل و يکپارچه در اختيار مديريت شهري قرار داده است تا اطلاعات غني چند وجهي و لحظه اي در اختیار مديريت شهري قرار گیرد.

وی افزود: برای اجرای این طرح، مديريت شهري اصفهان با اعتماد به توان توليد داخلي موفق شده است تا تجهيزات سخت افزاري و نرم افزاري همخوان با استانداردهاي روز دنيا که توسط متخصصان داخلي طراحي و توليد شده را به کار گيرد و نگراني پروژه هاي مشابه برای وابستگي به تأمين کنندگان خارجي را مرتفع سازد، همچنین با این اقدام، نگهداری، ارتقاء و توسعه پذيري سيستم در ميان مدت و دراز مدت تضمین می شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان افزود: با بهره برداری از این طرح، کنسول راننده با صفحه نمايش لمسي هفت اينچي تمام رنگي، ابزار ارتباطي مرکز مانيتورينگ اتوبوسراني و راننده است.

وی ادامه داد: راننده علاوه براي باز و بسته کردن شيفت و انتخاب خط حرکتي خود، قادر است از اطلاعات کنسول مانند وضعيت مسير پيش رو، زمان رسيدن به ايستگاه بعدي، فاصله با اتوبوس بعدي، دريافت هشدارهاي مربوط به سرعت و يا انحراف از مسير به صورت دو سويه با مرکز فرمان در ارتباط باشد و ضمن دريافت دستورها از مرکز فرمان نيازمندي هاي خود را از طريق کنسول به مرکز اعلام کند.

روحانی افزود: ماهيت سامانه پرداخت الکترونيک مبتني بر حساب شهروندي، باعث مي شود که ساختار سامانه به سمت تمام online بودن مبتني بر شبکه 4G در بستر يک شبکه APN اختصاصي و امن حرکت کند، بنابراين در هر لحظه از زمان مي توان وضعيت کارکرد روزانه اتوبوس ها که در بازه هاي زماني بسيار کوتاه در سامانه مرکزي به روز رساني مي شود را در مرکز کنترل و نظارت مشاهده کرد.

وی با بیان اینکه پردازش داده هایی که به صورت لحظه ای تولید می شود می تواند تعیین جهت عرضه را از سوی مدیریت شهری فراهم کند، اظهار کرد: زيرسيستم هاي PIS امکان ارائه اطلاعات لحظه اي و درست به کاربران و مديريت بهينه تقاضا را نيز فراهم کرده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان افزود: بستر ايجاد شده در قالب اين پروژه راه را براي مديريت يکپارچه پرداخت هاي خرد شهري بسيار فراتر از شبکه حمل و نقل باز کرده است و مي توان از اين حساب شهروندي براي پوشش ساير خدمات شهري و پرداخت يکپارچه الکترونيک در آنها بهره برد.

وی با اشاره به اینکه تحقق سامانه جديد مبتني بر حساب شهروندي مستلزم طي شدن يک فاز بسيار پيچيده فني براي مهاجرت از کارت قديم به کارت جديد است، گفت: نزديک به 5.5 ميليون کارت موجود در اختيار شهروندان همچنان در این سیستم فعال بوده و قابل سرویس دادن است.

روحانی در این باره افزود: شهروندانی که می‌خواهند از قابلیت کارت جدید برخوردار شوند با مراجعه به مراکز فروش و شارژ، طي يک عمليات فني کارت آنها به ساختار جديد تبديل مي شود، تلاش شده در اين بين هيچ بار اضافه اي بر دوش شهروندان گذاشته نشود و خللي در سرويس دهي عادي به شهروندان ايجاد نشود.

منتشرشده در شهر

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل ا ز روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان علی کرباسی زاده، مشاور عالی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه با تاکید بر اینکه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به هیچ عنوان تولی گری و ادعایی در حوزه گردشگری نداشته وتنها به عنوان بخشی از ذینفعان این حوزه، و بواسطه مسئولیت خود در قبال توسعه کسب و کار اعضاء، به این موضوع ورود پیدا کرده است، افزود: کمیسیون گردشگری و برند اتاق بازرگانی اصفهان از آنجا که طبق اسناد بالادستی کشور گردشگری محور توسعه استان است، بر این موضوع توجه و تمرکز ویژه نموده است.

وی موضوع این جلسه را تشریح و تبادل نظر درخصوص طرح های ارایه شده از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان در حوزه گردشگری عنوان و تصریح کرد: اتاق بازرگانی اصفهان آمادگی دارد ضمن ارایه طرح شهروند دیپلمات برای اعضاء کمیسیون های اتاق، در معرفی افراد فرهیخته، شاخص و کنشگرساکن در خواهرخوانده های اصفهان و دیگر کشورهای هدف به عنوان شهروند دیپلمات با شهرداری تعامل نماید.

کرباسی زاده خواستار ایجاد موقعیتی در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان به عنوان دروازه طلایی ورود گردشگر، برای المان هایی به منظور معرفی برند اصفهان و توسعه گردشگری شد.

حسن امجدی، مدیرکل فرودگاه شهید بهشتی اصفهان بر ضرورت انسجام و تکلیف دستگاه های خدمت رسان حوزه گردشگری و آغاز فاز اجرایی سند توسعه گردشگری اصفهان تاکید کرد.

تقویت تعاملات اصفهان و دیگر کشورها از طریق دیپلماسی شهری

علیرضا سالاریان، مسئول نمایندگی وزارت امورخارجه در اصفهان نیز گفت: از طریق دیپلماسی شهری می توان به تقویت روابط ایران و کشورهای دیگر نیز پرداخت. زیرا فارغ از مسائل سیاسی، مسئولین شهری بسیاری از کشورها خواستار تقویت تعاملات خود با اصفهان هستند.

ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان از طریق توسعه گردشگری

همچنین نصیرملت، نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان به معرفی پروژه اصفهان 2020پرداخت و تصویب طرح الزام تهیه سند گردشگری شهرداری اصفهان و تهیه طرح اصفهان 2020 به منظور ایجاد انسجام در اقدامات فعالین و ذی نفعان حوزه گردشگری را از جمله اقدامات دوره پنجم شورای اسلامی شهر اصفهان بیان و تصریح کرد:در این دوره ما به دنبال توسعه گردشگری که نهایتا منجر به ارتقاء کیفیت زندگی مردم شود هستیم.

وی جاذبه های گردشگری، میراث فرهنگی و هنرمندان شاخص را از جمله ظرفیت های بالقوه اصفهان برای کمک به بهبود زیرساخت های گردشگری استان معرفی کرد و حضور ذینفعان و صاحبنظران حوزه گردشگری در تعریف پروژه ها را مهم ارزیابی کرد.  

افزایش پتانسیل های بین المللی شهر با پروژه شهروند دیپلمات

در ادامه ایمان حجتی، مدیر کل ارتباطات وامور بین الملل شهرداری اصفهان به تشریح پروژه «شهروند دیپلمات» پرداخت و شهروند دیپلمات را ابتکاری برای توسعه دیپلماسی شهری اصفهان دانست. وی  افزود: شهروند دیپلمات به دنبال آن است تا آن دسته از تسهیلگران شهروندی از جمله بازرگانان، اساتید، ورزشکاران، دانشجویان، فعالان فرهنگی و رسانه‌ای، ایرانیان خارج از کشور و غیره که دارای بسترها و کانال‌های مناسب و مجاز برای معرفی و تقویت جایگاه، برند و ظرفیت‌های اصفهان در شهرهای خواهرخوانده و کشورهای‌شان هستند، بتوانند در قوت بخشیدن به ارتباطات فرهنگی، هنری، اقتصادی و علمی طرفین به کنشگری بپردازند.

حجتی از استقبال و همراهی وزارت امورخارجه، اتاق بازرگانی اصفهان، دانشگاه ها و نهادهای مختلف با این طرح خبر داد و گفت: پس از انتشار فراخوان شهروند دیپلمات، تاکنون بیش از 200 طرح و ایده ارسال شده و زمان فرصت ارسال ایده تا آخر بهمن تمدید شد.

 با توجه به اینکه تجار و بازرگانان از محورهای این مبحث هستند، با همراهی آنها می توان علاوه بر جذب سرمایه گذار به تسهیل گری ارتباطات بخش خصوصی در کشورهای خواهرخوانده پرداخت.

در پایان از خدمات شایسته اسداله راد گودرزی، رئیس هیات مدیره شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری کیهان گشت سپاهان به واسطه انعقاد قرارداد با ترکیش ایرلاین و تاثیر این اقدام در توسعه گردشگری اصفهان  تقدیر شد.

منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از2
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  معاون منابع
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  یزدی زاده گفت:
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  منصور شیشه فروش درجلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران آب در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حسین امیری اظهار کرد: پیرو دستور شهردار اصفهان مبنی بر ابلاغ تبدیل پارک وحش صفه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی سی‌‌وچهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت : تاکنون 120 پیام
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ایمان حجتی با اشاره به اینکه در ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  منصور شیشه فروش درجلسه ستاد پیشگیری،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حسین امیری اظهار کرد: پیرو دستور شهردار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی سی‌‌وچهارمین
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…