• شرکت توزیع برق اصفهان در همه بحرانهای اجتماعی ،اقتصادی با مردم اصفهان همراه بود و به عنوان مثال می توان ظهور و بروز این همراهی را در خشکسالی ها ،بیماری کرونا و بیکاری های شرق اصفهان مشاهد ه کرد.

شکوفایی صنعت در شرق اصفهان نقش آفرینی شرکت توزیع برق اصفهان در رشد تولید

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، از آنجا که اهمیت " تولید" با نامگذاری مقام معظم رهبری در دوسال متوالی به خوبی نشان داد که این امر دغدغه مهمی برای ایشان بوده است مدیران ارشد سازمان نیز با درک این دغدغه توجه ویژه ای برای به گردش درآمدن چرخ تولید نمودند و برای این مهم مدیر عامل شرکت با ایجاد دو امورجدید در شرق اصفهان برای رسیدگی بیشتر به مردم این مناطق برق رسانی به مراکز صنعتی شرق اصفهان و همچنین مشاغل مکمل کشاورزی مردم این قسمت را با  شرایط پایداری و افزایش قابلیت اطمینان شبکه بیشتری فراهم نمود. 

در این راستا باب گفتگو را با مدیریت  محمد رضا خاکسار مدیر برق منطقه 9 باز نمودیم وی  به اصلاح ساختار شبکه های این منطقه ،بازسازی و بهینه سازی شبکه ها ،افزایش روشنایی و رفع حریم های این منطقه اشاره کرد و گفت  : تامین برق مشاغل و کشت های جایگزین غرق آبی نیز ازمهمترین فعالیت هایی است که در این منطقه صورت گرفت. 

وی  از احداث 30کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی در یک سال گذشته با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد ریال خبر داد و گفت :در محدوده این امور به منظور برق رسانی به مشاغل مکمل کشاورزی نظیر پرورش ماهی ،گلخانه و دامداری اشتغال زایی بیش از 200 نفر از مردم این منطقه صورت گرفته است. 

وی در ادامه گفت :نزدیک به 16 کیلومتر شبکه فشار متوسط نیز با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد ریال نیز در دستور کار قرار گرفته است. 

وی خاطر نشان کرد: به¬منظور اصلاح ساختار شبکه¬های برق در محدوده این امور ، 60 کیلومتر تبدیل شبکه مسی به کابل خودنگه دار، 6 کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی و 16 دستگاه پست هوایی با هزینه¬ای معادل 110 میلیارد ریال اجرا شده است.

وی تصریح کرد :احداث شبکه روشنایی بین روستاهای جور و تیمیارت از دیگر پروژه های این امور بوده است که با توجه به تردد زیاد در طول شبانه روز، نیاز به احداث شبکه روشنایی بیش از پیش ضرورت پیدا کرد و در این راستا حدود 2300 متر شبکه روشنایی و حدود 1 کیلومتر شبکه فشار متوسط با هزینه¬ای بالغ بر 3800 میلیون ریال احداث شد. 

وی خاطر نشان کرد، در یک سال گذشته به منظور افزایش قابلیت مانور شبکه و همچنین بهبود شاخص¬های استراتژیک، 8 دستگاه سکسیونر گازی هوایی اتوماسیونی با هزینه¬ای معادل 9200 میلیون ریال در محدوده این امور نصب شده است. .

وی تاکید کرد: نصب 20 دستگاه سکسیونر دیگر نیز با هزینه¬ای بالغ بر 25 میلیارد ریال در دستور کار قرار دارد.

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، هاشم امینی که
    به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این جلسه از
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر سامانه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، هاشم امینی در
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
    به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، تنها یک تضمین نسبی از سوی محققان حوزه بهداشت و درمان در جهان کافی بود تا
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این جلسه از زحمات افشین مختاری تقدیر و محسن یوسفیان به عنوان مدیرعامل شرکت پیشرو
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، مدیرعامل این شرکت با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان اصفهان گفت: این مقدار آب از ابتدای تنش آبی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، هاشم امینی در این جلسه با بیان این که دانشگاه محل تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر است

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، هاشم امینی که در جمع گروهی از ...
    به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، تنها یک تضمین نسبی از سوی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این جلسه از زحمات افشین مختاری تقدیر
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، هاشم امینی در این جلسه با بیان این که ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…