مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان ؛ گزینش، گلوگاهی برای عبور دادن افراد شایسته برای اداره امور است

جلسه دوره آموزشی آشنایی با نظام گزینش کشور با هدف آشنایی داوطلبان و مشمولین قانون گزینش از قانون، آئین نامه ها و ضوابط اجرایی و دستورالعمل ها در راه و شهرسازی اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حمیدرضا امیرخانی مدیرکل راه وشهرسازی استان در جلسه دوره آموزشی آشنایی با نظام گزینش کشور که با حضور داریوش آسترکی مدیرکل هیات مرکزی گزینش و امیر محمدی مدیرکل هسته مرکزی گزینش وزارت راه وشهرسازی در محل سالن اجتماعات راه وشهرسازی استان برگزار شد، گفت: وجود نیروهای انسانی با انگیزه، پرتلاش ، جهادی و انقلابی به عنوان سرمایه های سازمانی در رسیدن به قله های پیشرفت بسیار با اهمیت است .

امیرخانی بیان داشت: استان اصفهان با ۲۴ شهرستان و ۱۰۷ شهر و با وجود ظرفیت های بسیار در حوزه های مختلف مهد تمدن و فرهنگ ایران زمین است و ابتکار و خلاقیت و تولید فکر و اندیشه ریشه در تاریخ اصفهان دارد و به همین جهت بروز رویدادهای بزرگ علمی ، فرهنگی و هنری در تاریخ این استان پیشینه بس غنی دارد و این موارد حاصل نشده مگر با وجود سرمایه هایی انسانی که خالق این اثر ها بوده اند.

اداره کل راه وشهرسازی نیز با توجه به عملکرد خود و برنامه ها وسیاست های مد نظر نظام و دولت همواره توجه ویژه ای به نیروی انسانی داشته و افرادی پرتلاش،  متعهد، صالح، کارآمد و صاحب اخلاق و متوجه به مسائل را در حوزه های فنی و توسعه منابع بکار گرفته است که اداره گزینش مهم ترین نقش را در این باره ایفا می کند.

 به طور کلی گزینش گلوگاهی برای عبور دادن افراد شایسته برای اداره امور است و نیروی انسانی، رکن اصلی هر سازمان است و هرچه کارکنان از لحاظ فنی، علمی و اخلاقی صلاحیت بیشتری داشته باشند، قطعا بهره‎‏وری سازمانی نیز افزایش می‎یابد و گزینش همین نقش را ایفا می‎کند.

مدیرکل راه وشهرسازی افزود: متاسفانه با شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه فشار زیادی به همکاران ما در اداره کل به لحاظ معیشتی وارد می شود که از مسئولین وزارتی انتظار میرود تا با نگاه ویژه به اینگونه مسائل، مشکل میزان دریافتی کارکنان راه وشهرسازی را مرتفع نمایند.

آسترکی مدیرکل هیات مرکزی گزینش وزارت راه وشهرسازی نیز در ادامه گفت: دوره آموزشی آشنایی با نظام گزینش کشور در سطح ریاست جمهوری و به همه وزارتخانه ها و سازمان ها و دستگاههای اجرایی ابلاغ شده و به جهت لزوم آشنایی داوطلبان و مشمولین قانون گزینش از قانون، آئین نامه ها و ضوابط اجرایی و دستورالعمل ها برگزاری این جلسات اهمیت دارد.

در این دوره ها افراد از معیارها و ضوابطی که گزینش گران در باب مشمولین قانون گزینش باید اطلاع داشته باشند مطلع خواهند شد تا بهترین نیروها و با تعهد و تخصص لازم جذب گردند.

آسترکی عنوان داشت: خوشبختانه راه وشهرسازی استان اصفهان از جمله استان هایی بوده که به لحاظ گزینش تاکنون درگیر مسائل گزینشی نبوده و افراد منصوب شده همواره مثبت و به لحاظ اخلاقی، اعتقادی و سیاسی جزو بهترین ها می باشند.

گفتنی است در این نشست حمیدرضا سلمانی به عنوان رابط گزینش اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان معرفی شد.

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،حریرچی با بیان
رضا یزدخواستی، معاون خرید شرکت فولاد مبارکه از
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون درآمد آبفای اصفهان با اعلام این خبر، گفت: این ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: با توجه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان سید مصطفی علوی مدیر عامل این شرکت، با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: از هیئت رئیسه شورای شهر، شهردار و ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…