• معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در حال حاضر ۲۸ کیلومتر از کنارگذر آران و بیدگل روکش آسفالت شده و بخشی از آن زیر بار ترافیک قرار گرفته است همچنین برای تکمیل این کنارگذر، اعتباری نزدیک به ۱۷۲ میلیارد تومان نیاز است.

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان مطرح کرد؛ نیاز به ۱۷۲ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل کنارگذر آران و بیدگل

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص آخرین وضعیت برخی از پروژه‌های راهسازی حوزه آران و بیدگل و کاشان اظهار کرد: پروژه کنارگذر آران و بیدگل از پل دارالسلام کاشان شروع و قبل از شهر مشکات به جاده کاشان - قم متصل می‌شود.  

 وی با بیان اینکه طول جاده کنارگذر آران و بیدگل ۴۳ کیلومتر است اذعان داشت: هم اکنون ۲۸ کیلومتر ازاین جاده روکش آسفالت شده و بخشی از آن زیر بار ترافیک قرار گرفته است همچنین برای تکمیل این کنارگذر، اعتباری نزدیک به ۱۷۲ میلیارد تومان نیاز است.  

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان داشت: در جاده کنارگذر آران و بیدگل ساخت چند تقاطع غیرهم‌سطح باقیمانده که کار مطالعاتی آنها انجام و پیگیر هستیم تا در صورت تامین اعتبار طی سال‌های آینده در چند مقطع مرحله به مرحله به بهره‌برداری برسد. همچنین بخشی از مابقی این پروژه نیاز به آزادسازی داشت که انجام و بازگشایی شده است.  

 وی ادامه داد: عملیات طراحی و مطالعات باند دوم جاده کاشان - قم انجام و به وزارت راه و شهرسازی ارسال شده است. و در حال حاضر پیگیر دریافت مجوز ماده ۲۳ برای ردیف بودجه این پروژه هستیم، لذا در صورتی که سازمان برنامه و بودجه ردیف بودجه‌ای در نظر بگیرد عملیات اجرایی این طرح آغاز می‌شود.  

 شاهسوندی در خصوص وضعیت پروژه جاده کاشان - بزرک اذعان داشت: طول این محور ۶۹ کیلومتر است که برای اجرای آن قراردادی به مبلغ ۳۵ میلیارد تومان منعقد شده است.  

 به گفته وی، پیش‌تر تا سه راه سوک چم، جاده کاشان –  بزرک اجرا شده بود و هم‌اکنون مناقصه ۲۵ کیلومتر از این جاده تا سعدآباد برای انتخاب پیمانکار برگزار شده که در صورت اختصاص قیر، هشت کیلومتر آن تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.  

 معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص جاده ابوزیدآباد - کاشان، اظهار کرد: در این جاده، محور روستای فخره به کاشان به طول ۴.۵ کیلومتر در دستور کار قرار گرفته و عملیات راه‌سازی آن انجام شده است.  

وی با اشاره به اینکه درحال پیگیری اختصاص ردیف ملی برای جاده ابوزیدآباد – کاشان در مجلس شورای اسلامی هستیم، گفت: ابنیه فنی و روکش آسفالت این طرح باقیمانده که با پیمانکار رایزنی شده تا پایان ماه جاری اجرای آن آغاز شود.  

شاهسوندی طول جاده کاشان - بادرود را  ۵۲ کیلومتر بیان کرد و افزود:  ۱۸ کیلومتر این جاده سال‌های گذشته در حوزه شهرستان نطنز به بهره‌برداری رسیده بود و ۲۶ کیلومتر از این محور نیز سال گذشته با یک لایه آسفالت از سوی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان اجرا شده است.  

 وی خاطر نشان کرد: هم‌اکنون با تخصیص ۵۲ میلیارد تومان اعتبار شانه‌سازی، اجرای لایه دوم آسفالت و ایمن‌سازی این محور در حال انجام است و هفت کیلومتر باقیمانده آن نیز از سوی پیمانکار تا پایان سال جاری به صورت چهار خطه به بهره‌برداری می‌رسد. 

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر، همچنین این شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، ابراهیم محمدی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، یزدی زاده با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد جعفر صالحی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، سردار"محمدرضا
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به بیانات مقام ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از خانه ملت، در نشست علنی امروز- چهارشنبه (۶ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی گزارش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مصطفی نباتی‌نژاد  اظهار کرد: زمانی که شهروندان اصفهانی بخواهند از حوزه گردشگری درآمد
به گزار ش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید رضا مرتضوی در دیدار  با  شماری  از هنرمندان و فرهیختگان اصفهانی با اشاره به سفر
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد نورصالحی در گردهمایی اعضای باشگاه شهراندیشان که با هدف ارائه پیشنهادها و ایده‌ها
ه گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، عباس حاج رسولی‌ها  با بیان اینکه بودجه دوره ششم طبق برنامه ۲۰ ساله‌ای که در دوره اول

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از خانه ملت، در نشست علنی امروز-
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مصطفی نباتی‌نژاد  اظهار کرد: زمانی که ...
به گزار ش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید رضا مرتضوی در دیدار  با  شماری  از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد نورصالحی در گردهمایی اعضای باشگاه
ه گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، عباس حاج رسولی‌ها  با بیان اینکه بودجه
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…