نمایش موارد بر اساس برچسب: موقوفات

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از    روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی با بیان اینکه دریافت سند مالکیت برای موقوفات در قالب اقدامی جهادگونه از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه پیگیری می‌شود، اظهار داشت: از این رو با پیگیری‌های کارشناس ثبتی اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان و تعامل انجام شده این اداره با ادارات ثبت اسناد و بنیاد مسکن شهرسنان گلپایگان اسناد جدید برای موقوفات این شهرستان صادر شده است.

وی افزود: در سال جاری 88 فقره سند برای موقوفات گلپایگان صادر شده است که از این تعداد 24 سند جدید بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان با بیان اینکه همچنین برای ۴۶ رقبه سند جدید اسکن شده است، ابراز داشت: ۲۴ سند جدید دیگر هم توسط بنیاد مسکن صادر شده اما هنوز تحویل اوقاف نشده که قرار است به زودی اخذ و در سامانه اسکن شود.

وی با اشاره به اسناد تبدیلی از دفترچه‌ای به تک برگی برای موقوفات شهرستان گلپایگان نیز افزود: در این زمینه ۱۸ سند دفترچه ای به تک برگ تبدیل شده است.

منتشرشده در جامعه

به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک در جلسه مشترک با مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید سلیمانی با بیان اینکه ولی خون شهید قاسم سلیمانی امت اسلام هستند، اظهار داشت: پاداش این شهید بزرگوار در نزد خداوند بسیار بالا است.

وی با بیان اینکه تلاش اداره اوقاف همراهی با اداره ثبت در زمینه صدور اسناد مالکیت برای موقوفات بوده است، ابراز داشت: تاکیدات زیادی را به روسای ادارات اوقاف داشته ایم تا در خصوص اسناد مالکیتی اقدام کنند و گزارشی از روند فعالیت آنها و مشکلاتی که دارند را در جلسه دوشنبه این هفته داشته باشیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه یکی از مشکلات در صدور سند برای موقوفات ناشناخته بودن برخی از موقوفات است، ادامه داد: در این زمینه از ظرفیت نیروهای بازنشسته اوقاف در دستور کار داریم.

وی افزود: پیش بینی طرح‌های تشویقی و پرداخت هزینه برای افرادی که در این زمینه با اوقاف همکاری میکنند نیز در دستور کار است.

منتشرشده در جامعه

به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی بهبهانی در جلسه مشترک با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید سلیمانی اظهار داشت: شهادت سردار دل‌ها هم جای تبریک دارد و هم جای تسلیت و جوشش‌هایی که اخیرا در منطقه شاهد هستیم از برکت وجود و شهادت مردانه این شهید بزرگوار است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب نظر خود را در خصوص روش انتقام خون سردار سلیمانی اعلام کردند، ابراز داشت: باید توجه داشت که اظهارات ایشان در همه معادلات جهانی تاثیرگذار است و همه کشورها حرف به حرف اظهارات ایشان را تحلیل می‌کنند تا بدانند به چه نکته‌ای اشاره کردهاند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان با بیان اینکه ایران سال 99 با ایران سال 59 خیلی متفاوت است، اضافه کرد: الان تمام مناطق استراتژیک اسرائیل در تیررس موشک‌های حزب الله و سوریه است و در عربستان همه نقاط در تیررس موشک‌های یمن است و در آمریکا نیز اتفاقاتی را داریم که آتش زیر خاکستر است و در زمان مناسب رونمایی خواهد شد که همه این توانایی‌ها از برکات خون حاج قاسم است.

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم، ادامه داد: در این زمینه در تثبیت موقوفات امیدواریم راه درست را برویم و بتوانیم موفقیت خوبی را به دست آوریم.

بهبهانی با بیان اینکه طی سه ماه گذشته عملکرد بسیاری خوبی را در این زمینه در استان اصفهان داشته‌ایم، گفت: اما به این دلیل که عقب ماندگی ما از گذشته زیاد است می طلبد که با برنامه ریزی بهتری حرکت کنیم.

وی ادامه داد:در بخشی از موقوفات که قابل معرفی نیست باید تدبیر جدی داشته باشیم و هنوز در برخی از ادارات اوقاف شهرستانی علی رغم اینکه بخش دیگری با جدیت پیگیری می کنند برخی دیگر به این باور نرسیده‌اند که باید تکلیف موقوفات مشخص شود.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان با بیان اینکه باید همه کم و کاستی‌ها در روند صدور اسناد مالکیت برای موقوفات شناسایی و به شدت مورد رسیدگی قرار گیرد، گفت: باید همه انتقادات و پیشنهادات مطرح شود تا بتوان عملکرد بهتری را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه موقوفات بدون سند زیادی در استان اصفهان وجود دارد، اضافه کرد: باید ساز و کار جدی در این زمینه تعریف شود تا شاهد جهش خوبی در زمینه صدور اسناد برای موقوفات داشته باشیم.

بهبانی گفت: برای این امر بهتر است از نیروهای بازنشسته نیز استفاده کنیم تا در شناسایی پلاک‌های ناشناس از آنها استفاده کنیم، چرا که با ظرفیت نیروی انسانی موجود نمیتوان کار را به خوبی پیش برد.

 

منتشرشده در جامعه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام اصغر توسلی با بیان اینکه اصفهان شهری تاریخی است و از این رو بسیاری از بقاع متبرکه و موقوفات این شهرستان هم دارای قدمت زیاد است، اظهار داشت: باید توجه داشت که حفظ و نگهداری این بقاع نیازمند اعتبار زیاد و هماهنگی و همکاری بین دستگاهی است.
وی افزود: اخیرا و با توجه به شرایط جوی و همچنین حجم آلاینده‌ها برخی از این آثار بیش از گذشته آسیب پذیر شده و منجر به نگرانی شده است، ابراز داشت: در این بین گنبد بقعه امامزاده اسماعیل (ع)، امامزادگان جعفر و مرتضی (ع)، امامزاده درب امام و گنبد مدرسه چهارباغ در معرض آسیب جدی است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان با بیان اینکه آثار تاریخی میراثی ماندگار از گذشته است که باید حفاظت کنیم، ابراز داشت: برای این امر برقراری تعامل بین اداره اوقاف و میراث فرهنگی امری ضروری است.
وی با بیان اینکه اداره اوقاف آمادگی کامل برای همکاری به منظور بازسازی آثار تاریخی موجود در موقوفات را دارد، ادامه داد: در خصوص این آثار تاکنون با سازمان میراث فرهنگی استان نامه نگاری‌هایی را داشتیم و منتظر اعزام کارشناسان میراث فرهنگی برای شرایط آنها هستیم.
حجت الاسلام توسلی در ادامه به اجرای عملیات عمرانی در هشت بقعه ناحیه یک شهرستان اصفهان اشاره کرد و گفت: این اقدامات با اعتبار 230 میلیارد ریالی در حال انجام است.
منتشرشده در جامعه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ا ز  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی مبشری در خصوص دریافت اسناد مالکیتی در شهرستان اردستان اظهار داشت: موظفی سال جاری برای دریافت اسناد مالکیتی برای موقوفات و امامزادگان شهرستان اردستان 35 مورد بوده است.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 46 سند برای موقوفات شهرستان اردستان صادر شده است، ابراز داشت: از این تعداد 10 مورد تبدیل سند دفترچه‌ای به تک برگی بوده‌ است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اردستان ادامه داد: همچنین دو سند برای امامزادگان و 34 سند جدید برای رقبات این شهرستان صادر شده است.
وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین اسناد دریافت شده مربوط به موقوفه سید فخرالدین بوده است، ادامه داد: این موقوفه 6 دانگ عرصه و اعیان به متراژ 369 متر مربع است که ارزش ملکی این موقوفه 185 میلیون تومان بوده است.
مبشری با بیان اینکه در بین اسناد دریافتی سند دو امامزاده نیز صادر شده است، ابراز داشت: همچنین در حال حاضر عملیات نقشه برداری 10 موقوفه جدید دیگر نیز در دست انجام است و به زودی برای این موقوفات نیز سند صادر خواهد شد.
منتشرشده در جامعه
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر ناحیۀ
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از 
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی اعلام کرد: در دهه فجر سال جاری 14 پروژه در بخش آب به بهره برداری می رسد و
شهرداری اصفهان با مصرف بیش از ۹۰ هزار مگاوات ساعت برق در سال بزرگترین مصرف کننده بخش عمومی انرژی الکتریکی در استان ...
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر ،  عظیمیان ضمن قدردانی از اقدامات و زحمات کارکنان بخش‌های مختلف در این زمینه، اجرای ...
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای شهر سفیددشت انتصاب وحید  میرزایی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان ضمن تأیید این خبر گفت: این رکوردها در حالی ثبت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد یاسر طیب‌نیا در ادامه با اشاره به جدی بودن بحران تأمین مواد اولیه خاطرنشان کرد:

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی اعلام کرد: در دهه فجر سال ...
شهرداری اصفهان با مصرف بیش از ۹۰ هزار مگاوات ساعت برق در سال بزرگترین مصرف
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر ،  عظیمیان ضمن قدردانی از اقدامات و زحمات
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای شهر سفیددشت انتصاب وحید  ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان ضمن
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد یاسر طیب‌نیا در ادامه با اشاره به
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…