• رئیس هیئت ورزش کارگری استان اصفهان گفت: نخستین دوره مسابقات بدنسازی و پرورش اندام کارگری استان اصفهان با عنوان یادواره سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.

نخستین دوره مسابقات بدنسازی و پرورش اندام کارگری استان اصفهان برگزار می شود
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان اصفهان قاسم ستاری اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده انجمن بدنسازی و پرورش اندام کارگری استان به ریاست آرش اسکندری که قهرمانان این رشته در جهان نیز محسوب می شود نخستین دوره مسابقات بدنسازی و پرورش اندام کارگری استان اصفهان با عنوان یادواره سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می کند.
وی ادامه داد: این مسابقات روز جمعه 8 اسفند ماه و همزمان با سالروز میلاد امیر المومنین علی(ع) و به مناسبت بزرگداشت مقام مرد و پدر در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک، بادی بیلدینگ، بادی بیلدینگ جوانان ویژه آقایان و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در مجموعه آزادی واقع در منطقه خوراسگان اصفهان برگزار می شود.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان اصفهان در ادامه با اشاره به اینکه کلیه پروتکل های بهداشتی در این دوره از مسابقات اجرا می شود و کلیه شرکت کنندگان باید دارای تست pcr باشند و این مسابقات نیز بدون حضور تماشاگر برگزار می شود گفت: همچنین کلیه مجوزهای لازم از سازمان های ذی صلاح برای برگزاری این دوره از مسابقات اخذ شده است و این مسابقات زیر نظر هیئت پزشکی ورزشی استان و با حضور پرسنل زحمتکش اورژانس و نیروی انتظامی برگزار می شود و در این دوره از مسابقات براساس مجوزی که کسب شده است سالن برگزاری مسابقه براساس استانداردی که از طرف دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام شده است قبل از برگزاری مسابقه به صورت کامل گندزدایی و ضدعفونی می شود همچنین فاصله فیزیکی تمام شرکت کنندگان در طول مسابقه حفظ می شود و کلیه حاضران در مسابقه با ماسک و دستکش در سالن حضور خواهند داشت.
قاسم ستاری در ادامه به هدف برگزاری این مسابقات اشاره کرد و یادآور شد: فعالیت‌های بدنی یکی از اصلی‌ترین نیازهای جامعه ما است و در هیئت ورزش کارگری تلاش می‌کنیم فرصت‌های زیادی برای ورزش و کارگران ایجاد کنیم چونکه هدف فدراسیون ورزش کارگری توسعه ورزش سلامت‌محور است.
وی ادامه داد: با تلاش های انجام شده توسط آرش اسکندری قهرمان بدنسازی کشور و رئیس انجمن بدنسازی و پرورش اندام هیئت ورزش کارگری استان حامیان مالی زیادی برای مشارکت در برگزاری این مسابقات جذب شده اند و به نفرات برتر هر رشته نیز به غیر از اهدا هدایای نقدی، مدال و احکام مکمل های مورد تایید فدراسیون نیز اعطاء می شود.
اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل از  روابط
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، سید ضیاء
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه ای که روی این پدیده بخواید بذارید، توان‌یاب،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره روابط عمومی اصفهان در اتاق بازرگانی استان، ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع ۷.۴ میلیون تن گندله (رشد ۴.۸ درصدی نسبت به ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص پروژه تقاطع غیرهمسطح ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و جایگاه خاص روابط عمومی اشاره کرد و گفت : با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه با خبر شدیم آقای اکبر ترکان به دلیل بیماری ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…