• رئیس شورای اسلامی شهر گفت: اصلا هیچ توجیهی در خصوص تندی به شهروندان در شهرداری ها وجود ندارد هرچند که از شهروندان هم انتظار متقابل می رود.

نصراصفهانی: ایجاد توتستان در گوشه و کنار شهر اتفاق مبارکی است

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه با خبر شدیم آقای اکبر ترکان به دلیل بیماری دیابت دار فانی را وداع گفتند که این عارضه را تسلیت عرض می‌کنم و همچنین دکتر یقینی که دارای شخصیت ویژه ای در شهر اصفهان بود و در علوم مختلف از جمله تاریخ، ادبیات، پزشکی و معماری شخصی دستی داشت نیز تعلم خاطر ایجاد کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان به روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی اشار کرد و افزود: روز زبان فارسی را گرامی می داریم و امیدواریم بتوانیم قدردان بزرگان تاریخ و تمدن خویش باشیم، نقش فردوسی در نگه داشت زبان فارسی نقشی بی بدیل بوده است. 

وی با بیان اینکه هفته گذشته بازدیدی از تعاونی مصرف کارکنان در کنار پل سرهنگ داشتیم، ادامه داد: کار بزرگی در جهت رفاه حال کارکنان شهرداری صورت گرفته که  یک کار فاخر و بزرگی است که در حال به نتیجه رسیدن هست.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: همه تجهیزات خریداری شده است و این کار بزرگ امیدواریم هرچه زودتر به بهره برداری برسد، بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان هزینه تجهیزات این پروژه شده است و برای اتمام آن همه باید تلاش کنند تا این پروژه سریعتر به بهره برداری برسد.

نصراصفهانی اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن روز بهره وری و بهینه سازی مصرف و در آستانه فصل تابستان بودن انتظار داریم مدیران همه سازمان ها، نهادها این موضوع را مدنظر قرار دهند.

وی تاکید کرد: هرچند شهرداری سعی کرده الگوی مصرف را رعایت کند، اما با توجه به کثرت ساختمان های شهرداری اندک صرفه جویی می تواند تاثیر بالای داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تکریم ارباب رجوع و امور را همواره مورد تاکید قرار داده ایم و هر مدیری در هر جایگاهی باید رعایت حال ارباب رجوع و مردم را داشته باشد و در مدیریت شهری نباید اجازه‌ تندخویی به هیچ مدیری داده شود، شاید مردم به دلیل فشارهای اقتصادی آستانه تحملشان کاهش یافته است و اگر ما شاهد کاهش آستانه تحمل مدیران باشیم اتفاقات ناگواری رخ می دهد.

نصر اصفهانی تصریح کرد: مدیر باید بداند بر اساس توصیه معصومین سعه صدر داشته باشد و اگر مدیر آرامش را حفظ نکند زیر دستان نیز احتمالا این مسیر را بروند و اصلا هیچ توجیهی در خصوص تندی به شهروندان در شهرداری ها وجود ندارد هرچند که از شهروندان هم انتظار متقابل می رود.

وی گفت: هر چه به پایان این دوره نزدیک می‌شویم شاید برداشت عدم نظارت تلقی شود و به همین دلیل تذکر می دهیم که آنچه رشته ایم نخواهیم گذاشت که پنبه شود و در این زمینه جدی هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: در فصل به بار نشستن درختان توت در شهر اصفهان هستیم، کارهای خوبی برای احیای توتستان های شهر اصفهان شده است، اما کاشت درختان توت در کنار خیابان ها کار بررسی شده ای نبوده است و به جهت نظافت و بهره وری شهروندان از این درختان نامطلوب است و با توجه به عوارضی که ایجاد می کند باید بازنگری در این زمینه انجام شود.

نصر اصفهانی اضافه کرد: ایجاد توتستان در گوشه و کنار شهر اتفاق مبارکی است ولی از این به بعد کاشت درختان توت که موجب ضرر و زیان برای شهر است خودداری شود.

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  معاون منابع
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  یزدی زاده گفت:
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  منصور شیشه فروش درجلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران آب در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حسین امیری اظهار کرد: پیرو دستور شهردار اصفهان مبنی بر ابلاغ تبدیل پارک وحش صفه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی سی‌‌وچهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت : تاکنون 120 پیام
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ایمان حجتی با اشاره به اینکه در ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  منصور شیشه فروش درجلسه ستاد پیشگیری،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حسین امیری اظهار کرد: پیرو دستور شهردار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی سی‌‌وچهارمین
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…