• همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی به همت کمیته فرهنگی هیات ورزش های رزمی  از مجتبی درویشی رییس اداره کتابخانه های شهرستان خمینی شهر تقدیر شد. 

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی از رییس اداره کتابخانه های شهرستان خمینی شهر تقدیر شد
به گزارش خبرنگارپایگاه خبری ارمغان شهر، این برنامه با حضور رییس هیات ورزش های رزمی، مسئول کانون ورزشی آستان قدس رضوی، مشاوران فرهنگی هیات رییسه هیات ورزش های رزمی شهرستان خمینی شهر و هنرمند محبوب حسینعلی عمادی(خاله خانم) در کتابخانه الغدیر خمینی شهر برگزار شد.
یاسر کریمیان رییس هیات ورزش های رزمی با اشاره به اهمیت فرهنگ مطالعه در جامعه افزود: تأثیر عمیق کتاب در گسترش فرهنگ جامعه و سرعت بخشیدن به پیشرفت روزافزون آن، انکارناپذیر است و نمی توان توسعه و رشد همه جانبه جامعه را، بدون در نظر گرفتن مطالعه و کتاب مورد بحث قرار داد. از این جهت، کتاب و کتاب خوانی، از مقوله های قابل توجه فرهنگی ورزشی است که ترویج آن در جامعه ضروری می باشد.
رضا عسگریان مسئول کانون آستان قدس رضوی و مشاور فرهنگی هیات رییسه ورزش های رزمی شهرستان خمینی شهر با اشاره به فعالیت های چشمگیر اداره نهاد کتابخانه های خمینی شهر گفت: در چند سال اخیر فعالیت های اداره نهاد کتابخانه های شهرستان خمینی شهر پیشرفت چشمگیری داشته است که این امر نمایانگر تلاش و پشتکار مجتبی درویشی رییس اداره نهاد کتابخانه ها و همکاران ایشان است. وی داشتن نویسندگان توانمند در سطح شهرستان خمینی شهر را از افتخارات این شهرستان دانست و افزود: مطالعه، غذای روح و درمان بیماری های فکری است. کتاب، معلمی ساده و صمیمی و همیشه در دسترس است که بی ادعا و بدون تکلف و منّت، آنچه دارد در اختیار ما می گذارد. 
حسینعلی عمادی ضمن اشاره به فرهنگ کتابخوانی در شهرستان خمینی شهر گفت: کتاب، همچون خورشید، فضای زندگی را روشن می کند و به همگان نور، شور و گرما می بخشد. کتاب، مثل باران بر سرزمین دل ها می بارد و اندیشه ها و کردارها را رونق، زیبایی و طراوت می دهد. کتاب، نقشی به مانند پرندگان به آدمی دارد که او را برای اوج و بال کشیدن و پرواز آماده می سازد. در پرتو کتاب است که شکوفایی، سرسبزی و بالندگی فرهنگ دینی ما به اوج می رسد. کتاب، والاترین جایگاه را در گستره های فردی و اجتماعی داراست که بر اندیشه ها و دل ها می درخشد و پیوسته بر زندگانی نورافشانی خواهد کرد.
مجتبی درویشی رییس اداره نهاد کتابخانه های خمینی شهر نیز با اشاره به ورزش و فرهنگ خمینی شهر از مسئولان کمیته فرهنگی هیات ورزش های رزمی تشکر کرد و افزود: امروزه ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک موضوع مهم فرهنگی که مبنای بسیاری از رفتارها و الگوهای اجتماعی است، نقش مهمی را در توسعه جامعه به خود اختصاص داده است. ایشان ارزیابی وضعیت فرهنگی ورزش شهرستان را در سطوح مختلف ورزش قهرمانی، همگانی، دانش آموزی، بانوان، آموزشی و تحقیقات و اجرای برنامه ها به ویژه جنبه فرهنگی ورزش مطلوب ارزیابی کرد و گفت: کمیته فرهنگی هیات ورزش های رزمی بر پایه فرهنگ سازی با ورزش در حال فعالیت می باشد که تاکنون موفق عمل کرده است و این امر جای تقدیر و تشکر از مسئولان ورزشی شهرستان را دارد.
در پایان با اهدا لوح سپاس، هدیه و نبات متبرک آستان قدس رضوی از زحمات مجتبی درویشی تقدیر شد.
اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، مدیر عامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  تخفیف طرح ملی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حجت الاسلام
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی،
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان در  نشست خبری غیرحضوری «سه شنبه ها با رسانه» با
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومي منطقه 10 شهرداري اصفهان مهندس شهبازی مدیر منطقه 10 اظهار ...
 به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور در یک گفت‌وگوی زنده رادیویی در خصوص لزوم تحقق شهر هوشمند، اظهار ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی، با اشاره به روند افزایشی مصرف بخش خانگی بیان داشت: در صورتی که مصارف
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، ذوب آهن اصفهان به عنوان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر بنی‌طبا  با اشاره به شبکه فاضلاب اصفهان اظهار داشت: یکی از محورهایی که در ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان در
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومي منطقه 10 ...
 به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور در یک گفت‌وگوی زنده ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی، با اشاره به روند افزایشی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر بنی‌طبا  با اشاره به شبکه ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…