• برای نخستین بار، فاز اول گسترده‌ترین برنامه تعمیرات و بازسازی شبکه‌های توزیع برق در سراسر کشور به صورت هم‌زمان برگزار شد.

هم‌زمان با سراسر کشور انجام شد برگزاری مانور تعمیرات شبکه‌های توزیع نیروی برق در اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،در این خصوص مهندس حمید رضا پیرپیران مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان اظهار کرد: مانور سراسری تعمیرات شبکه‌های توزیع نیروی برق در روزهای 29 و 30 آبان ماه به منظور سنجش میزان آمادگی پرسنل شاغل در صنعت برق ایران انجام ‌شد، اصفهان نیز به عنوان یک بخش بزرگ و مهم در این مانور حضور پررنگ و جدی داشت و هم‌زمان با سراسر کشور این مانور در اصفهان نیز اجرا ‌شد.
وی ادامه داد: افزایش قابلیت اطمینان شبکه، کاهش قطعی برق، ارتقای سطح آمادگی پرسنل، کاهش خاموشی، استفاده هدفمند از اعتبارات، افزایش هماهنگی‌ها و... از اهداف برگزاری این مانور بودند.
وی با بیان اینکه این مانور از ساعت 8 و 30 دقیقه روز پنجشنبه 29 آبان ماه آغاز شد، گفت: در طول اجرای این مانور، تعمیرات شبکه‌های برق مناطق شرق اصفهان و روستاهایی همچون کبوتر آباد، هرمز آباد و سایر روستاهای منطقه اجرا شد، در مجموع بیش از سه هزار و 500 مشترک در این مناطق تحت پوشش اجرای این مانور قرار گرفتند و به‌طورقطع از نتایج مثبت برگزاری مانور بهره‌مند می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه تعمیرات 35 کیلومتر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف در این مانور انجام شد، تصریح کرد: بیش از 40 اکیپ شامل 120 نفر نیروی فنی و مهندسی و کارشناس و همچنین 15 اکیپ به عنوان نیروهای پشتیبان در این مانور شرکت داشتند. مانور تعمیرات جهادی بر روی فیدر ۴ قلعه شور در محدوده برق منطقه ۹ شرکت توزیع برق اصفهان حدفاصل شهر بهارستان تا بخش کراج انجام شد که بر روی این فیدر (مسیر شبکه اصلی) ۹۵۰ کیلومتر طول شبکه فشار متوسط، ۲۴ کیلومتر طول شبکه فشار ضعیف، ۲۷۲ دستگاه پست هوایی و یک باب پست زمینی و بیش از ۳۵۰۰ مشترک قرار گرفته است.
پیر پیران افزود: با برنامه‌ریزی دقیقی که انجام گرفت وظایف هر اکیپ به طور دقیق مشخص شد، نیروها در بخش‌های خطوط، پست‌ها و روشنایی‌ها تقسیم‌بندی شده و به انجام وظایف محوله پرداختند و خوشبختانه اهداف مورد نظر به طور دقیق محقق شد.
وی با بیان اینکه در طول اجرای این مانور، نصب و تجهیز شبکه به خوبی انجام شد، ادامه داد: طی دو روز برگزاری این مانور از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 15 و 30 دقیقه تمامی فعالیت‌ها به طور دقیق انجام و رصد شد و اهداف مورد نظر تحقق یافت.

در ادامه هماهنگ کننده مانور تعمیرات شبکه های توزیع برق اضافه کرد: در برگزاری این مانور سازمان‌ها و نهادهایی همچون پلیس راهور و آتش‌نشانی نیز همکاری داشتند.
وی در خصوص نتایج برگزاری این مانور نیز گفت: با سرویس شبکه و تعمیرات شکل گرفته در مناطق مورد نظر، میزان خاموشی به کمترین میزان می‌رسد، البته خوشبختانه با تلاش و برنامه‌ریزی‌های شکل گرفته میزان خاموشی در مناطق مختلف اصفهان به کمترین میزان رسیده و با انجام این مانور در مناطق ذکر شده نیز به کمترین میزان خواهد رسید.
افلاکیان اظهار کرد: این مانور مناطق شرق اصفهان، جاده قلعه شور و پست بهارستان، روستاهای اطراف و جاده زیار را در بر گرفت و با تلاش تمامی عوامل دست‌اندرکار به خوبی برگزار شد.
وی در پایان گفت: برگزاری مانورها و هر اقدامی که شکل می‌گیرد در این راستا است که خدمت‌رسانی به مشترکان به بهترین شکل ممکن انجام شود و رضایت حداکثری مردم را به دنبال داشته باشد، به‌طورقطع برای این هدف با تمام قدرت به این مسیر ادامه می‌دهیم و امیدواریم بتوانیم عملکرد مطلوبی در تمامی بخش‌ها داشته باشیم.

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، مدیر عامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  تخفیف طرح ملی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حجت الاسلام
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی،
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان در  نشست خبری غیرحضوری «سه شنبه ها با رسانه» با
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومي منطقه 10 شهرداري اصفهان مهندس شهبازی مدیر منطقه 10 اظهار ...
 به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور در یک گفت‌وگوی زنده رادیویی در خصوص لزوم تحقق شهر هوشمند، اظهار ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی، با اشاره به روند افزایشی مصرف بخش خانگی بیان داشت: در صورتی که مصارف
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، ذوب آهن اصفهان به عنوان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر بنی‌طبا  با اشاره به شبکه فاضلاب اصفهان اظهار داشت: یکی از محورهایی که در ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان در
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومي منطقه 10 ...
 به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور در یک گفت‌وگوی زنده ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی، با اشاره به روند افزایشی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر بنی‌طبا  با اشاره به شبکه ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…