نمایش موارد بر اساس برچسب: پرورش اندام

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان اصفهان قاسم ستاری اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده انجمن بدنسازی و پرورش اندام کارگری استان به ریاست آرش اسکندری که قهرمانان این رشته در جهان نیز محسوب می شود نخستین دوره مسابقات بدنسازی و پرورش اندام کارگری استان اصفهان با عنوان یادواره سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می کند.
وی ادامه داد: این مسابقات روز جمعه 8 اسفند ماه و همزمان با سالروز میلاد امیر المومنین علی(ع) و به مناسبت بزرگداشت مقام مرد و پدر در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک، بادی بیلدینگ، بادی بیلدینگ جوانان ویژه آقایان و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در مجموعه آزادی واقع در منطقه خوراسگان اصفهان برگزار می شود.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان اصفهان در ادامه با اشاره به اینکه کلیه پروتکل های بهداشتی در این دوره از مسابقات اجرا می شود و کلیه شرکت کنندگان باید دارای تست pcr باشند و این مسابقات نیز بدون حضور تماشاگر برگزار می شود گفت: همچنین کلیه مجوزهای لازم از سازمان های ذی صلاح برای برگزاری این دوره از مسابقات اخذ شده است و این مسابقات زیر نظر هیئت پزشکی ورزشی استان و با حضور پرسنل زحمتکش اورژانس و نیروی انتظامی برگزار می شود و در این دوره از مسابقات براساس مجوزی که کسب شده است سالن برگزاری مسابقه براساس استانداردی که از طرف دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام شده است قبل از برگزاری مسابقه به صورت کامل گندزدایی و ضدعفونی می شود همچنین فاصله فیزیکی تمام شرکت کنندگان در طول مسابقه حفظ می شود و کلیه حاضران در مسابقه با ماسک و دستکش در سالن حضور خواهند داشت.
قاسم ستاری در ادامه به هدف برگزاری این مسابقات اشاره کرد و یادآور شد: فعالیت‌های بدنی یکی از اصلی‌ترین نیازهای جامعه ما است و در هیئت ورزش کارگری تلاش می‌کنیم فرصت‌های زیادی برای ورزش و کارگران ایجاد کنیم چونکه هدف فدراسیون ورزش کارگری توسعه ورزش سلامت‌محور است.
وی ادامه داد: با تلاش های انجام شده توسط آرش اسکندری قهرمان بدنسازی کشور و رئیس انجمن بدنسازی و پرورش اندام هیئت ورزش کارگری استان حامیان مالی زیادی برای مشارکت در برگزاری این مسابقات جذب شده اند و به نفرات برتر هر رشته نیز به غیر از اهدا هدایای نقدی، مدال و احکام مکمل های مورد تایید فدراسیون نیز اعطاء می شود.
منتشرشده در ورزش
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  معاون منابع
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  یزدی زاده گفت:
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  منصور شیشه فروش درجلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران آب در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حسین امیری اظهار کرد: پیرو دستور شهردار اصفهان مبنی بر ابلاغ تبدیل پارک وحش صفه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی سی‌‌وچهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت : تاکنون 120 پیام
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ایمان حجتی با اشاره به اینکه در ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  منصور شیشه فروش درجلسه ستاد پیشگیری،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حسین امیری اظهار کرد: پیرو دستور شهردار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی سی‌‌وچهارمین
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…