2195

2195

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد شبانی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به اصلاح بودجه شهرداری، بیان داشت : سال ۱۴۰۱ بودجه شهرداری ۱۸۲ میلیارد بود که در بودجه سال ۱۴۰۲ این میزان به ۳۲۱ میلیارد تومان رسید.

وی افزود : بودجه سال ۱۴۰۱، ۶۰ درصد جاری و ۴۰ درصد عمرانی بود، اما بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری ۴۵ درصد جاری و ۵۵ درصد عمرانی در نظر گرفته شده است و امیدوارم بتوانیم سال ۱۴۰۲ اتفاقات بهتری را برای شهر رقم بزنیم.
شبانی با اشاره به اشکالات عمده در سطح شهر بهارستان، اظهار داشت : یکی از این ایرادات منتظر ماندن مسافران در ایستگاه‌ها به مدت یک ساعت و ۱۲ دقیقه بود که امروز با بعضی اقدامات انجام شده این مدت زمان به ۱۰ دقیقه کاهش پیدا کرده است و درصدد هستیم مدت زمان انتظار مسافران را به پنج دقیقه برسانیم.


شبانی ادامه داد : ۳۰ عدد اتوبوس خریداری کرده‌ایم و ۹ دستگاه اتوبوس شهرداری تحویل گرفته که حدود ۷۵ درصد هزینه آن، یعنی ۱۱۴ میلیارد تومان از ۱۵۵ میلیارد تومان آن را دولت پرداخت کرده است.

شهردار بهارستان با اشاره به اجرای سه طرح مشاوره‌ای در سطح شهر، بیان داشت : قسمت غرب جاده خلیج‌فارس محدوده‌ای به وسعت ۱۱۷ هکتار است، قاعدتاً باید شهرداری آن را تملک کند و درصدد هستیم طبق قانون تعیین تکلیف اراضی، تکلیف این محدوده را مشخص کنیم.

شبانی افزود : سازمان خدمات طراحی در حال ارائه طرحی است تا این محدوده که اکنون در اختیار مردم و بخش خصوصی است برای شهرداری و ساکنان تعیین تکلیف شود.

شهردار بهارستان اظهار داشت : آزادسازی‌های در دو طرف بلوار خلیج فارس مبالغ سنگینی نیاز دارد، امید است با مشارکت ساکنان و واگذاری باقی مانده زمین‌ها برای ایجاد مجموعه‌های تجاری و اداری بتوان این طرح را اجرایی کرد.

وی با بیان اینکه طرح بعدی مربوط به زمین‌های متعدد در حوزه مرق است که مردم مالک آن هستند، گفت: آب مناسب و زمین برای کشاورزی وجود ندارد؛ فروردین‌ماه سال گذشته مصوب شد که طرح پهنه‌بندی را برای زمین‌های این محدوده داشته باشیم و امید است ظرف سه ماه آینده به نتیجه قطعی برسیم تا ممیزی املاک و پهنه‌بندی انجام شود.

شبانی بیان کرد: سیستم شهرسازی در بهارستان به دلیل بروکراسی اداری کند است؛ لذا اواخر اسفندماه سال گذشته مجوز تعویض سیستم و نرم‌افزار شهرسازی را اخذ کردیم و امیدوارم بهار امسال این طرح اجرایی شود.

شبانی بیان کرد: سطل‌های مکانیزه زباله تا پایان فروردین‌ماه سال جاری به دست ما می‌رسد تا در سطح شهر نصب شود، چراکه وجود زباله‌گردها یکی از معضلات شهر هست و این سیستم به دلیل نوع طراحی از این معضل تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.

وی گفت : این سیستم دفن زباله به صورت پایلوت برای دو بخش از شهر در نظر گرفته می‌شود، سپس با کمک مجتمع‌های مسکونی در سایر نقاط شهر نیز اجرایی می‌شود.


شبانی با اشاره به گلایه شهروندان از وضعیت فاز دوم و سوم بهارستان، تاکید کرد: برای پذیرش فاز دوم و سوم شهر به منظور انجام اقدامات شهری و بهبود وضعیت معابر شهر آمادگی داریم و در تلاشیم به نقطه نظرات مشترکی با شرکت عمران شهر بهارستان برسیم.

شهردار بهارستان بیان کرد : زمین‌های جهاد با کمک مستقیم استاندار اصفهان، معاون امور عمرانی استانداری و دفتر فنی استانداری بعد از ۲۷ سال تعیین تکلیف و طرح آن برای ساخت‌وساز مصوب شد تا در آینده نزدیک این امر محقق شود.
شبانی اظهار داشت : حریم شهر بهارستان از جمله نهالستان و سروستان در گذشته به شرکت تعاونی مسکن واگذار شده بود، اما حقوق دولتی پرداخت نشده بود که به همت دادستان اصفهان در شورای حفظ حقوق بیت‌المال به نتایجی رسیدم و امیدوارم تعیین تکلیف اراضی برای مردم ساکن و مالکان انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل آبفای استان اصفهان، در نخستین گردهمایی هم اندیشی جوانان، بهره مندی بهینه از ظرفیت جوانان در بهبود فرایندها در صنعت آبفا را یکی از اولویت ها برشمرد.

 

حسین اکبریان ، با بیان اینکه برای بهره ور شدن بیشتر صنعت به بیان نقطه نظرات جوانان خوش فکر و با نشاط نیاز است خاطر نشان ساخت: مطالبه گری و روحیه کار تیمی از ویژگی جوانان امروز به شمار می آید و ما در صدد هستیم با استفاده از حداکثر توان این عزیزان در راستای چابک سازی صنعت آبفا در اصفهان بیش از همیشه بهره مند شویم و این امر یکی از رویکردهای اصلی آبفا در زمینه ارائه خدمات پایدار به مردم است.

 

وی ترکیب تجربه پیشکسوتان و نیروی جوانان را عامل مهم در پیشبرد اهداف سازمان دانست و عنوان کرد: جوانان در کنار پیشکسوتان می توانند با استفاده از رهنمودها و تجارب آنان عرصه خدمت رسانی به مردم را هموارتر سازند.

 

مدیرعامل آبفای استان اصفهان جوانگرایی را یکی از راهبردهای این شرکت دانست و تصریح کرد: آینده متعلق به جوانان است، بر همین اساس زمینه ورود آنان در عرصه های مختلف در صنعت آبفا بیش از گذشته فراهم شده است.

 

اکبریان ضمن درخواست از جوانان شاغل در صنعت آبفا برای بیان طرح ها و ایده های نو، اظهار داشت: جوانان باید با اتکا بر دانش روز و با رویکرد جهادی، قدم های استواری برای خدمات رسانی پایدار به مردم در شهر ها و روستاها بردارند.

 

در ادامه این نشست مشاور مدیرعامل در امور جوانان با اشاره به برگزاری نخستین گردهمایی هم اندیشی جوانان آبفای استان اصفهان گفت: در این گردهمایی ۱۱۲ نفر از کارکنان، ۲۴۰ پیشنهاد در زمینه های اقتصادی، درآمدی و جذب سرمایه گذاری، فنی و اجرایی، بهره برداری و بهره وری، مدیریتی، توسعه خدمات و بهسازی فرآیندها، فرهنگی، اجتماعی و نشاط سازمانی ارائه دادند.

 

امید ترویجی با اشاره به استقبال کارکنان در ارائه پیشنهادهای نوین و سازنده در راستای شکوفایی صنعت اظهار داشت: انتظار می رود در نشست هایی که در آینده نزدیک برگزار می شود کارکنان مشارکت بیشتری در ارائه ایده های جدید و بیان نقطه نظرات در زمینه های مختلف داشته باشند.

 

وی استفاده از ذهن خلاق کارکنان و نخبگان جوان را در ارتقای بهره وری ضروری دانست و گفت: جوانان شرکت باید به توان و ذهن خلاق خود باور داشته باشند و سعی کنند با ارائه پیشنهادات و طرح های جدید مشارکت اساسی در پیشبرد برنامه های شرکت از خود نشان دهند.

 

در این گرد همایی پیشنهاداتی در زمینه طراحی و پیاده سازی سامانه هوشمندی سازی کسب و کار و داشبوردهای مدیریتی، استفاده از ظرفیت آیین نامه ها و منابع علمی روز دنیا در کنار تجربه و دانش مدیریتی، استقرار سیستم های مدیریت عملکردکارکنان به جای ارزیابی عملکرد، استفاده از داده کاوی در بخش های مختلف شرکت در راستای کاهش هزینه ها، مدیریت بهینه در برنامه ریزی های آتی، روش حل مسئله و نظام پدید آوری و پیاده سازی و چالش طرح ها ارائه گردید. 

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اولین روز از سال «مهار تورم، رشد تولید» کارکنان ناحیه آهن‌سازی در واحد احیا مستقیم ٢ فولاد مبارکه با تولید ٩هزار و ٨١٠ تن آهن اسفنجی موفق به ثبت رکورد روزانه تولید شدند. 

 

کارکنان ناحیه آهن‌سازی در واحد احیا مستقیم ٢، روز گذشته و در اولین روز از سال مهار تورم، رشد تولید با تولید ٩هزار و ٨١٠ تن آهن اسفنجی موفق به ثبت رکورد روزانه تولید شدند.

رکورد روزانه قبلی این واحد به میزان ٩هزار و ٧۶٠ تن و در تاریخ ٨ تیرماه ١۴٠١ به دست آمده بود.

شایان ذکر است این اولین رکورد روزانه گروه فولادمبارکه در اولین از روز سال ۱۴۰۲ است. ناحیه آهن‌سازی این شرکت در اولین روز از سال گذشته نیز موفق به ثبت رکورد شده بود.

 

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی قاسم‌زاده در برنامه رادیویی «صدای شهر» اظهار کرد: از حدود سه ماه قبل عوامل شهرداری اصفهان و سایر دستگاه‌ها، سعی کردند شهر را از نظر فضای سبز، زیباسازی، آماده‌سازی معابر و پیش‌بینی محل اسکان برای حدود ۱۲۸ هزار نفر از مسافران نوروزی آماده کنیم.

وی با بیان اینکه به‌صورت اختصاصی برای ماه مبارک رمضان پیش‌بینی‌هایی انجام شده است، افزود: با توجه به حضور مسافران نوروزی که از روزه‌داری معذور هستند، محل‌هایی برای صرف تغذیه و وعده‌های غذایی پیش‌بینی شده است.

شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: در حوزه گردشگری نیز برای مسافرانی که زمان محدودی برای سفر دارند، ۱۴ دستگاه اتوبوس گردشگری پیش‌بینی شده است که ۱۰ دستگاه در میدان امام حسین (ع) و چهار دستگاه در مجموعه باغ فدک، به‌عنوان محل اسکان مسافران نوروزی مستقر است.

وی افزود: این اتوبوس‌ها در مسیرهای مختلف گردشگری، میهمانان نصف‌جهان را راهنمایی می‌کنند که از زمان حضور در اصفهان بهترین بهره را ببرند.

قاسم‌زاده اضافه کرد: برای نوروز ۱۴۰۲، نرم‌افزار «اصفهان من» به نشانی https://app.isfahan.ir/ پیش‌بینی و روی آن رستوران‌های فعال در ماه مبارک رمضان همراه با مسیریابی و نشانی مشخص شده است و مسافران می‌توانند نزدیک‌ترین را نسبت به محل خود انتخاب کنند.

وی ادامه داد: در اماکن تاریخی و تفریحی مانند میدان امام (ره)، کوه صفه و مکان‌هایی که اجتماع وجود دارد نیز برای کسانی که می‌خواهند در ساعات غیر از وعده‌های سه‌گانه تغذیه صرف کنند، محل‌هایی پیش‌بینی شده است.

به گزارش پایگاه خبری ا رمغان شهر ، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیام خود همچنین وحدت مسلمانان در سراسر جهان را برای تحقق آرمان‌های متعالی اسلام خواستار شده است.

 

منبع: ایسنا

صفحه1 از571
 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل آبفای
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اولین روز از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،حسین اکبریان با
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیرکل روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، تلاشگران گروه
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حسین
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، عباس کشتکار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد شبانی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به اصلاح بودجه شهرداری،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل آبفای استان اصفهان، در نخستین گردهمایی هم اندیشی جوانان، بهره مندی بهینه از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اولین روز از سال «مهار تورم، رشد تولید» کارکنان ناحیه آهن‌سازی در واحد احیا مستقیم
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی قاسم‌زاده در برنامه رادیویی «صدای شهر» اظهار کرد: از حدود سه ماه قبل عوامل ...
به گزارش پایگاه خبری ا رمغان شهر ، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیام خود همچنین وحدت مسلمانان در سراسر جهان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رئیس شعبه اول  و رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان ویژه نج ف آباد گفت:از آغاز اجرای طرح ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد شبانی در نشست خبری خود با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل آبفای استان اصفهان، در نخستین
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اولین روز از سال «مهار تورم، رشد ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی قاسم‌زاده در برنامه رادیویی «صدای ...
به گزارش پایگاه خبری ا رمغان شهر ، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رئیس شعبه اول  و رئیس تعزیرات حکومتی ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…