2195

2195

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون درآمد آبفای اصفهان با اعلام این خبر، گفت: این عملیات سال گذشته در 45 شهر و 80 روستای تحت پوشش که هدر رفت بالای 16 درصد داشتند، به اجرا درآمد.

سید محمدحسین صالح افزود: در جریان پیمایش شبکه توزیع و انشعابات آب شهرها و روستاهای یاد شده، در مجموع 243 مورد نشت آب از شبکه توزیع و 519 مورد نشت از انشعابات آب شناسایی شد که بلافاصله مورد نشت گیری و تعمیر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در نتیجه این عملیات از هدر رفت 107 لیتر در ثانیه آب آشامیدنی جلوگیری به عمل آمد، گفت: در سال جاری نیز عملیات پیمایش و نشت یابی شبکه توزیع و انشعابات آب شهرها و روستاهای استان با قوت ادامه خواهد یافت.

 

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: با توجه به ماهیت شغلی پاکبانان و نیروهای حمل زباله و مواجهه آنان با زباله‌ها و پسماندهای عفونی و گروه‌های پرخطر، برای پیشگیری از ابتلای این قشر زحمتکش به بیماری کووید ۱۹، تزریق واکسن کرونا برای این گروه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون پاکبانان شهرداری اصفهان و کارگران سازمان پسماند برای ایمنی در برابر ویروس کرونا از فردا آغاز می‌شود.

شهردار اصفهان ادامه داد: به منظور پیشگیری از تجمع افراد با توجه به شرایط کرونایی، برای انجام واکسیناسیون سه محل در مناطق مختلف شهرداری در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: پیش از این نیز تعداد ۱۲۳ نفر از کارکنان سالن تطهیر و امور متوفیان، رانندگان خودروهای حمل متوفی و نیروهای پاکبان آرامستان باغ رضوان واکسینه شدند که از این تعداد ۷۲ نفر از آنها دز اول و دوم و ۴۴ نفر تنها دز اول واکسن را دریافت کردند که هنوز نوبت دز دوم واکسیناسیون این افراد فرا نرسیده است.

نوروزی افزود: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در مرحله بعدی سایر نیروهای عملیاتی شهرداری اصفهان که در زمره گروه‌های پر خطر قرار دارند، واکسینه خواهند شد.

 

   

 

 

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: استان اصفهان با مساحت تقریبی 107 هزار کیلومتر مربع 6.5 درصد خاک کشور را داراست که 25 هزار کیلومتر راه همسنگ‌، بیش از 4 هزار کیلومتر راه با نقش ملی و ترانزیت، همجواری با 9 استان و دارا بودن 107 شهر همگی نشان از اهمیت بسیار بالای این استان در زمینه حمل و نقل و حوزه شهری است.

وی با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان این امر مسلم را به اثبات رساند که با یک حرکت مجدانه، اولویت بخشی امور و تمرکز بر آن، پیشرفت و تعالی به ثمر خواهد نشست. اذعان داشت: با اتکا به خداوند، وحدت و همدلی کارکنان صدیق و عشق به خدمت‌رسانی، پروژه‌های عمرانی معوقه و مسکوت مانده سنوات قبل به مرحله اجرا درآمده و به چشم انتظاری مردم عزیز پایان داده شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان داشت: اگر چه سال اخیر برای ایران با تحریم، تقلیل منابع مالی و مقابله با ویروس کرونا همراه بود اما هیچ یک از این موارد نتوانست بهره برداری از طرح‌های عمرانی این اداره کل را متوقف کند چرا که همواره ثابت شده است، با تفکر و حرکت انقلابی میتوان در سخت‌ترین شرایط هم موفق بود.

 وی افزود: در همین مسیر، این اداره کل با تلاش و همت متخصصان حوزه های مختلف توانسته است گام‌های پیشرفت پروژه‌های عمرانی را استوارتر بردارد، طرح اقدام ملی مسکن استان، پروژه‌های زیرساختی، راهسازی، ایمن‌سازی و بازآفرینی از جمله پروژه‌هایی هستند که آغاز عملیات اجرایی، افتتاح و بهره‌برداری از آنها در این روزها برای همشهریان اصفهانی قابل مشاهده است.

قاری‌قرآن با اشاره به اینکه در اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از نظر بودجه عمرانی وضعیت بهتری را نسبت به سالهای پیش تجربه کردیم گفت: این امر موجب شد تا پروژه‌ها از سرعت قابل قبولی برخوردار شوند.

وی با بیان اینکه بودجه عمرانی صرف ایجاد زیرساخت‌ها می‌شود و روی رشد میان مدت و بلندمدت بسیار موثر است. توضیح داد: فعالیت‌های عمرانی از آنجایی که نیاز به نیروی انسانی جهت پیشبرد اقدامات دارند موجب می‌شوند برای بخش زیادی از اقشار مختلف اشتغال‌زایی شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: ذینفعان اقدامات عمرانی و بودجه آن، مردم جامعه هستند و با انجام این اقدام‌ها علاوه بر این که کشور به توسعه دست می‌یابد، کار مولد صورت گرفته و به قشر ضعیف نیز کمک می‌شود.

وی افزود: از طرفی دیگر کارهای عمرانی نیاز به تجهیزات سرمایه‌ای دارد و بخشی از این اقلام و تجهیزات از کارخانه‌ها و بنگاه‌های داخلی تهیه می‌شود. که این خود موجب رونق در تولید می‌شود.

قاری‌قرآن اظهار کرد: با سیاست‌گذاری‌هایی که در سال جهش تولید داشتیم توانستیم 151 کیلومتر راه به مجموعه راههای استان اصفهان اضافه کنیم که این مهم در قالب هشت پروژه افتتاح و تقدیم مردم عزیز شد، همچنین 9 دستگاه پل، 3تقاطع غیرهمسطح و 29 کیلومتر راه در قالب 10 پروژه تکمیل شده و آماده بهره‌برداری است.

وی افزود: در بخش‌های دیگر شامل مسکن و ساختمان، املاک و حقوقی، شهرسازی و معماری، بازآفرینی شهری، حفاظت از اراضی ملی و راه اندازی دولت الکترونیک، مجموعه راه و شهرسازی استان اصفهان جهت توسعه و آبادانی استان و رفع مسائل و مشکلات شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نکرده است و کارنامه درخشانی ارائه داده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان تصریح کرد: تمامی این اقدامات در حالی انجام شد که در سال 1399 با کاهش ۸.۵ درصدی اعتبارات پرسنلی و عدم حمایت موثر و کارآمد اقتصادی از آنان مواجه بودیم. اما از آنجا که ما معتقدیم برکات خدمت رسانی به مردم بر زندگی خودمان تاثیر مثبتی خواهد گذاشت تمامی تلاش‌ها صورت پذیرفت تا خللی در روند ارائه خدمات وارد نشود.

 وی با بیان اینکه قطعاً هیچ کاری بدون همدلی و همراهی نتیجه مطلوب ندارد و این موضوع در تمامی بخش‌ها مصداق دارد اذعان داشت: ما به این اعتقاد راسخ رسیده ایم که در کارهای عام‌المنفعه اگر فعل خواستن را به درستی صرف کنیم با امکانات کم هم می‌توان کارهای بزرگ انجام داد.

قاری‌قرآن بیان داشت: سال جاری را از ابتدا توانی مضاعف و اندیشه‌ای چاره سازآغاز کردیم و امیدواریم با بهره گیری از فیوضات معنوی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری، خدمات ماندگاری را به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ارائه کنیم. و بتوانیم در راستای توسعه پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی گام‌های بلند و استواری برداریم

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان سید مصطفی علوی مدیر عامل این شرکت، با بیان اینکه یک میلیون و ۹۳۲ هزار مشترک و بیش از دو میلیون مصرف کننده گاز طبیعی در سطح استان وجود دارد، اظهار داشت: سال گذشته بیش از ۵۴ هزار و ۶۳۰ مشترک گاز طبیعی در بخش‌های خانگی، صنعتی وعمومی به تعداد مشترکین شرکت اضافه شد.

وی گفت: سالی که گذشت حدود ۵میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش خانگی، ۱۵میلیارد متر مکعب در بخش صنعت و نیروگاه ها و حدود یک میلیارد نیز در بخش های عمومی نظیر؛ نهاد های فرهنگی، آموزشی، اماکن مقدسه و.... به مصرف رسید.

علوی، با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۱۱ شهر و یک هزار و ۶۰ روستا در سطح استان اصفهان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، ابراز داشت: در سال گذشته بیش از ۴۶۸ کیلومتر شبکه گذاری و ۱۲ هزار انشعاب در سطح استان اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۹ هزار و ۶۷۰ واحد صنعتی در سطح استان مصرف کننده گاز طبیعی هستند، ادامه داد: یک هزار و ۷۰ مشترک صنعتی طی سال گذشته از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

وی، اضافه کرد: برای جلوگیری از قطع گاز به دلیل افزایش مصرف و برودت هوا به دنبال کاهش دو درجه‌ای دمای هوا در استان اصفهان طی زمستان ۱۳۹۹، طبق برنامه ریزی و کارشناسی لازم با اعمال محدودیت های مختصر در مصرف گاز برخی صنایع، توانستیم توزیع گاز را به صورت مستمر مدیریت کنیم.

علوی، در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها» ابراز داشت: ما این شعار را در دستور کار خود قرار داده و به عنوان راهبردی اساسی به همه بخش‌های ابلاغ کرده ایم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان حمایت از پیمانکاران و تامین کنندگان کالا و خدمات و نیز رفع موانع و مشکلات واگذاری اشتراک پذیری و توسعه شبکه‌ها را امری ضروری برای تحقق شعار سال دانست و ادامه داد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در این زمینه در اولویت است.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به برنامه‌های این موسسه خیریه در این ایام اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا روند ارائه خدمات به مددجویان همواره به صورت غیرحضوری است و این افراد میتوانند به راحتی با ورود به سایت این خیریه نسبت به اعلام درخواست خود در بخش "پذیرش" اقدام کنند.
وی با بیان اینکه استفاده از کد دستوری #1361*6655* نیز از دیگر راه‌های ارتباطی مددجویان و خیران با موسسه خیریه امام حسین علیه السلام است، تصریح کرد: امکان پذیرش حضوری مددجویان را نداریم و درخواست داریم از هر گونه حضور در موسسه خودداری کنند.
قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام همچنین به تامین بسته‌های معیشتی برای کمک به نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: از محل کمک خیران 200 بسته معیشتی در این زمینه تهیه شده است.
وی با بیان اینکه این بسته‌ها شامل اقلام لبنیاتی، حبوبات، مواد پروتئینی، روغن و برنج است، تصریح کرد: ارزش ریالی هر بسته کمک معیشتی 400 هزار تومان است و در مجموع 80 میلیون تومان به این امر اختصاص یافته است.
رقایی همچنین به توزیع غذای گرم برای نیازمندان شهر اصفهان در این ایام اشاره کرد و گفت: برای این امر نیز با هزینه 40 میلیون تومانی با کمک خیران و پرسنل خیریه یک هزار پرس انوع آش و حلیم به نیازمندان هدیه می‌شود.
صفحه1 از274
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،حریرچی با بیان
رضا یزدخواستی، معاون خرید شرکت فولاد مبارکه از
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون درآمد آبفای اصفهان با اعلام این خبر، گفت: این ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: با توجه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان سید مصطفی علوی مدیر عامل این شرکت، با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: از هیئت رئیسه شورای شهر، شهردار و ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…