2195

2195

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با حضوردر این همایش که به صورت ویدئو کنفراس برگزار شد به راهکارهای ارتقا کارکرد پایگاه مقاومت بسیج پرداخت و گفت: پایگاه مقاومت بسیج شرکت آبفا استان اصفهان درصدد است با  برنامه ریزی و ارتباط منسجم با قرارگاه بسیج سازندگی در حوزه ملی، استانی و استفاده از ظرفیت پایگاه های بسیج صنعت آبفا در راستای محرومیت زدایی، راهکارهایی را مد نظر قرار دهد و در این راستا مقرر گردید مانور مشترک تخصصی استانی و ملی پایگاه های بسیج به منظور حفظ و انسجام بخشی بین نیروها برگزار شود.

هاشم امینی با تاکید بر نقش بسیج سازندگی در مهار حوادث غیر مترقبه در کشور خاطرنشان ساخت: می توان با  تشکیل گروه های جهادی تخصصی ویژه مقابله با بحران در صنعت آبفا از تبعات وقوع حوادث غیر مترقبه جلوگیری به عمل آورد همچنین از ظرفیت نیروی انسانی بسیج به منظور مدیریت مصرف آب می توان بهره مند شد.

وی با اشاره به تدوین و پیاده سازی اهداف ابلاغی بیانیه گام دوم انقلاب اعلام کرد: تبیین و ترویج فرهنگ سبک زندگی ایرانی اسلامی در بین خانواده های بسیجیان  و تقویت بنیه فرهنگی، سیاسی و دینی بسیجیان در قالب جلسات حلقه های صالحین از جمله تدابیری است که در زمینه تحقق اهداف ابلاغی بیانه گام دوم انقلاب در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با درخواست اختصاص ردیف بودجه برای به ثمر رساندن فعالیت های بسیج اظهار داشت: مجهز نمودن  پایگاه بسیج به تجهیزات اداری و وسایل مرتبط با حوزه کارکرد دفاعی در راستای ماموریت های محوله و برگزاری دوره های آموزشی به منظور تقویت بنیه علمی، تخصصی و دفاعی نیروهای فعال بسیج نیاز به تامین منابع مالی دارد.  

هاشم امینی با پیشنهاد فعال نمودن کانون بسیج مهندسین صنعت آب و فاضلاب کشور تصریح کرد: می توان با  سازماندهی مناسب در حوزه ملی برای فعال نمودن کانون بسیج مهندسین صنعت آب و فاضلاب، بسیاری از فعالیت های تخصصی در این صنعت را از طریق این کانون در کشور  عملیاتی کرد.

وی نشر ارزش های انقلاب اسلامی، بسیج و دفاع مقدس از طریق تولید محتوا و اپلیکیشن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را حائز اهمیت برشمرد و بیان کرد: استفاده بهینه از توانمندی های بسیجیان درفضای مجازی و هدایت آن در راستای اهداف انقلاب اسلامی  و بهره مندی  از ابزارهای فناوری اطلاعات به منظور مقابله با جنگ نرم می تواند منجر به غلبه ما بر دشمنان در فضای مجازی شود.

 

 

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رئیس ستاد احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان افزود: برای مثال در مسئله دوچرخه‌سواری فتوای رهبر معظم انقلاب اسلامی این است که دوچرخه‌سواری بانوان در فضای عمومی جایز نیست، بنابراین تمامی دستگاه‌های مسئول باید مکان‌ها و پیست‌های مناسبی را برای دوچرخه‌سواری بانوان فراهم سازند تا از بروز این منکر در جامعه جلوگیری شود.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان یادآور شد: وظیفه حکومت اسلامی این است که به گونه‌ای اقدام کند تا مردم بتوانند دین‌دار باشند و بر اساس فرمان الهی رفتار کنند، در شرع مقدس اسلامی سرک کشیدن در زندگی خصوصی افراد جایز نیست و حکومت اسلامی موظف است تنها برای احیاء معروف‌ها و جلوگیری از منکرات در جامعه اقدام کند.  
استاندار اصفهان در این جلسه اظهار داشت: ستاد احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر باید برای اجرا و احیاء این واجب الهی بر اساس شرایط روز برنامه‌ریزی کرده و اولویت‌ها را در شناسایی منکرات گسترده تعیین کند.
عباس رضایی افزود: ایجاد کارگروه‌های جدید ممکن است زمینه‌ساز تداخل وظایف سایر کارگروه‌های قانونی شود، بنابراین کارگروه‌های ستاد احیاء امربه‌معروف باید تجمیع شود تا بتوان بهتر به نتیجه رسید.
در ادامه دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان نیز با تبیین مواردی که قانون در مسئله امربه‌معروف و نهی از منکر تعیین کرده است، اظهار داشت: قانون، حق امربه‌معروف و نهی از منکر را به همه مردم داده تا مردم بتوانند نسبت به منکراتی که علنی است تذکر دهند، همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی حق ندارند مانع امربه‌معروف و نهی از منکر شود.
حجت‌الاسلام احمد عبدالهی نژاد افزود: وزارت آموزش‌وپرورش، صداوسیما، وزارت علوم، سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت فرهنگ، سازمان بسیج، شهرداری‌ها و دستگاه‌های فرهنگی بر اساس قانون موظف هستند به وسیله آموزش و اطلاع‌رسانی، شرایط اقامه امربه‌معروف و نهی از منکر فراهم کنند.
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ا ز روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان حسین امیری در نشستی که با مدیران اپراتورهای تلفن همراه،  نمایندگان اداره تنظیم مقررات رادیوئی منطقه مرکز و مدیر کل ارتباطات و فناوری استان داشت گفت: در حال حاضر در حدود 1150عدد سایت مخابراتی در سطح شهر موجود می باشد که در اختیار 3 اپراتور تلفن همراه می باشد و این درحالی است که از این تعداد تنها 370 سایت دارای مجوز از شهرداری می باشد.
وی ادامه داد: سه مجموعه ارائه دهنده خدماتی باید طی دو ماه آینده نسبت به گرفتن مجوزات لازم اقدام نمایند تا خللی در ارائه خدمات صورت نپذیرد؛ همچنین دستورات لازم جهت حمایت و همکاری حداکثری با اپراتورهای تلفن همراه صادر شده است.
معاون شهردار اصفهان گفت: الزام به دریافت مجوز برای نصب سایت از سال ۸۸ در دستور کار قرار گرفته است و این موضوع از همان موقع به اپراتورها و سازمان‌های مربوطه مخابراتی اعلام شده است و نهایتا تا دو ماه آینده  می بایست وضعیت سایتهای های بدون مجوز مشخص گردد.
وی افزود: هدف مدیریت شهری کمک به اپراتورها در جهت خدمات دهی بهتر به شهروندان با حفظ رعایت اصول امنیتی و ایمنی  و عدم مزاحمت برای ساکنین اطراف سایتها می باشد.
حسین امیری به مراحل صدور مجوزهای مربوطه اشاره کرد و گفت: تمامی درخواست‌های  نصب سایت به شورای فنی ارجاع شده و پس از تصویب در این شورا، مجوز احداث و یا تمدید صادر می‌شود.
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان به اجرای پروژه زیبا سازی دکل های مخابراتی اشاره کرد و گفت: اصلاح  و بهبود سیما و منظر شهری، کاهش تعداد دکل ها در سطح شهر با توجه به استفاده مشترک اپراتورها از یک دکل و جمع آوری دکل های مستقر در فضاهای مسکونی، آموزشی، بهداشتی از نتایج این پروژه می باشد.
امیری افزود: کاهش سطح نگرانی های روانی شهروندان،کاهش اعتراضات مردمی و همچنین صرفه جویی هزینه های اجرایی، عملیاتی، نگهداری سایت های مخابراتی از طریق استفاده مشترک از آنها توسط اپراتورهای مخابراتی از دیگر نتایج اجرایی شده این پروژه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفا استان اصفهان در مراسم تجلیل از سربازان امریه گفت: وزارت نیرو یکی از وزارتخانه هایی است که از ظرفیت و تخصص افراد مشمول خدمت سربازی، در شرکت های تابعه خود بهره مند می شود.

مجتبی قبادیان ادامه داد: از سربازان امریه آبفا انتظار می رود در واحدهایی که متناسب با تخصص شان به کار گرفته شده اند، نهایت تلاش خود را به خرج داده و متعهدانه به وظایف شان عمل کنند.

وی اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با توجه به خدمات زیربنایی که به مردم می دهد، تمایل دارد از میان تحصلیکرده های متخصص مشمول به خدمت سربازی، امریه بپذیرد.

معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفا استان اصفهان به قدمت بیش از نیم قرن این شرکت پرداخت و اظهار داشت: سربازانی که دوران خدمت سربازی خود را در شرکت آبفا استان اصفهان طی می کنند باید بدانند که این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت ها در صنعت آبفا است که کارشناسان آن از دانش و تخصص مطلوبی بر خوردار هستند، پس سربازان امریه باید از این فرصت نهایت استفاده را برده و دانش خود را ارتقا دهند.

در ادامه مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران این فرصت را به سربازانی که دارای تخصص لازم هستند داده که در دستگاه های مختلف دوران خدمت خود را سپری کنند، پس می طلبد که هم اکنون این فرصت مهیا شده توان بالقوه خود را به بالفعل در آورید.

سید اکبر بنی طبا عنوان کرد: شما به عنوان یک نیروی متخصص و تحصیلکرده در شرکت آبفا به شمار می آیید پس از این فرصت استفاده کرده، زمینه های رشد و شکوفایی دانش خود را مهیا نمایید تا در آینده کسب تخصص لازم در صنعت آبفا، کاربرد لازم را برای شما به همراه داشته باشد.

در این مراسم جانشین فرمانده بسیج شرکت آبفا استان اصفهان گفت: دوران سربازی زمانی برای خود سازی است و سعی  کنید در این دوران  بسترهای موفقیت را برای آینده شغلی تان مهیا کنید .

احمدرضا نظری افزود: باید تمام تلاش خود را به خرج دهید که سربازان و مدافعان بسیار خوبی برای نظام جمهوری اسلامی ایران باشید و در راه اعتلای نظام گام بردارید.

وی اعلام کرد: شرکت آبفا استان اصفهان از جمله دستگاه هایی بود که در دوران دفاع مقدس بسیار خوش درخشید به طوریکه 10 شهید، بیش از 300 رزمنده و 130 جانباز تقدیم نظام نموده و هم اکنون هم بسیجیان آبفا استان اصفهان در خط مقدم خدمت رسانی به مردم هستند و به عنوان مثال در مهار حوادث غیر مترقبه درسطح کشور حضوری فعال و موثر دارند.  

  

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان، آرمین حمیدی اظهار‌کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده راه‌های اصلی و شریانی شهرستان‌های اردستان، نائین، فریدن و بوئین‌میاندشت تحت پوشش این پروژه قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به نزدیک‌شدن به آغاز فصل‌سرد اضافه‌کرد: تلاش داریم تا پروژه فوگ‌سیل محورهای غربی استان قبل از آغاز بارش باران و برف و سرد شدن هوا به اتمام برسد.

حمیدی با بیان اینکه عملیات اجرایی فوگ‌سیل راه‌های استان اصفهان به صورت امانی در حال اجراست، اضافه کرد: برای انجام این عملیات تاکنون  200 تن قیر به ارزش 900 میلیون تومان مصرف شده است.

 رئیس اداره نگهداری راه‌های استان اصفهان به افزایش قیمت و هزینه تمام شده آسفالت اشاره‌کرد و گفت: آسیب شدید محورهای استان اصفهان از یکسو و کمبود اعتبارات از سوی دیگر باعث شده است تا برای رفع موقت مشکلات به راه‌های زودبازده و کم هزینه‌تر روی آوریم.

حمیدی همدلی بخش خصوصی و دولتی برای توسعه و آبادانی کشور و استان اصفهان را ضروری دانست و ادامه داد: قطعا با تشریک مساعی بخش خصوصی و دولتی مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

وی خواستار حمایت مسئولان استان و کشور برای بهسازی روکش آسفالت راه‌های شریانی استان اصفهان شد و گفت: اصفهان چهار راه ترانزیت کشور است و باید در تخصیص اعتبارات به این موضوع توجه ویژه داشت.

صفحه1 از138
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون منابع
به گزازش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی با تأکید بر
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با حضوردر این همایش که به صورت ویدئو کنفراس برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رئیس ستاد احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان افزود: برای مثال در مسئله ...
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ا ز روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان حسین امیری در نشستی که با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفا استان اصفهان در مراسم تجلیل از سربازان امریه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان، آرمین حمیدی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی افزود: از این میان حدود 40 پروژه مربوط به توسعه زیرساخت های فاوا شهرداری و مابقی

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • ورزش
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت آبفا استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رئیس ستاد احیاء امربه‌معروف و
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ا ز روابط عمومی معاونت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون منابع انسانی و تحقیقات
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اداره
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی افزود: از این میان حدود 40

عضویت خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

اصفهان

ابر پراکنده
28.89° سانتیگراد
باد : 8.08 کیلومتر
رطوبت : 15%
29.44°C 16.11°C
23.89°C 12.22°C
23.89°C 9.44°C

پایگاه اطلاع رسانی استان اصفهان

بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…