نمایش موارد بر اساس برچسب: کرونا

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، ابراهیم محمدی با اعلام این که در روزهای اخیر با هدف افزایش ایمنی کارکنان آبفای استان اصفهان در مقابل بیماری کووید 19، عملیات واکسیناسیون دوز دوم و سوم در ستاد مرکزی انجام شد گفت: این اقدام با پیگیری های صورت گرفته توسط پایگاه مقاومت بسیج آبفا و همکاری دفتر ایمنی و بهداشت HSE  و مرکز بهداشت اصفهان صورت گرفت.

وی افزود: در روزهای 28 و 29 دی ماه بالغ بر 150 نفر از کارکنان آبفا دوز دوم و سوم واکسن های برکت، سینوفارم، اسپایکوژن و آسترازنکا را دریافت کردند.

مدیر مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و HSEآبفای استان اصفهان به آن گروه از کارکنانی که تاکنون واکسن کووید 19 را تزریق نکرده اند اشاره کرد و اظهار داشت: این افراد شامل زنان باردار، افرادی که حساسیت یا بیماری خاص دارند و یا مبتلا به بیماری کرونا شده و دوره نقاهت را می گذرانند، هستند. 

محمدی افزود: افراد واکسن نزده به محض رفع مشکل باید اقدام به تزریق دوز اول واکسن کرونا کنند چرا که بر اساس مصوبات هفدهمین نشست ستاد کرونای آبفای استان اصفهان، شرط ورود افراد به شرکت ارئه کارت واکسیناسیون و یا جواب منفی تست PCR  که 72 ساعت از اعتبار آن نگذشته باشد، است.

 گفتنی است واکسیناسیون در محل شرکت آبفای استان اصفهان، مناطق ششگانه شهر اصفهان و تصفیه خانه های فاضلاب، از شهریور ماه سال جاری آغاز شد و همه کارکنان به ویژه نیروهای عملیاتی نظیر ماموران رسیدگی به حوادث، ماموران قرائت کنتور و کارکنان تصفیه خانه ها بر ضد ویروس کرونا واکسینه شدند.

 

منتشرشده در اقتصاد

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش كه با استقبال مديران، معاونان، كاركنان، پيشكسوتان و بازنشستگان شركت‌هاي آب و فاضلاب، آب منطقه‌اي، برق منطقه اي، برق استان، توزيع برق شهرستان و نيروگاه هاي برق برگزار شد، ورزشكاران حاضر با انجام حركات ورزشي به صورت دسته جمعي و با رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي روز خود را با نشاط و شور ويژه‌اي آغاز كردند.

مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان اصفهان در اين همایش با تبريك فرا رسيدن ميلاد حضرت رسول اكرم (ص) و آغاز هفته وحدت گفت: تابستان امسال را همراه با بحران آب و برق بسيار دشواري سپري كرديم كه زحمات شبانه‌روزي همكاران صنعت آب و برق در مديريت اين بحران بزرگ ستودني است.

هاشم اميني همچنين ضمن گرامیداشت هفته تربيت بدني، ورزش را عامل ايجاد روحيه در كاركنان برشمرد و اظهار داشت: گذر از شرايط سخت نياز به آمادگي روحي و جسمي دارد كه قسمت اعظمي از اين آمادگي با فعاليت‌هاي ورزشي حاصل مي‌شود.

وي با اشاره به اين‌كه پس از گذر از دوران كرونايي، توسعه ورزش و فعاليت‌هاي ورزشي کارکنان بايد جدي تر پیگیری شود، ابراز اميدواري كرد با واكسيناسيون عمومي، شرايط براي انجام فعاليت‌هاي عمومي و ورزشي فراهم شود و جريان کار و زندگي به روال عادي خود باز گردد.

در پايان اين همايش ورزش صبحگاهي صنعت آب و برق اصفهان ، به تعدادي از ورزشكاران حاضر به قيد قرعه از سوي باشگاه فرهنگي ورزشي آبفا جوايزي اهداء شد.

شايان ذكر است روز گذشته نيز همايش ورزش صبحگاهی بانوان صنعت آب و برق در سالن ورزشي باران شركت آبفا استان با استقبال بانوان شاغل در صنعت آب و برق استان برگزار شد. همچنين برگزاري همايش بزرگ دوچرخه‌سواري نيز در برنامه های باشگاه آبفا قرار دارد که در روزهای آینده برگزار خواهد شد.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، بیان داشت: باهدف قطع زنجیره انتشار کرونا، حفظ سلامت کارکنان و متعاقب آن پایداری خدمات توزیع گاز، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم برای واکسیناسیون کارکنان این شرکت انجام گرفته است.

وی، افزود: برخی از نیروهای شرکت همانند نیروهای امدادی وکنتورخوان و نیروهای قطع و وصل گاز ریسک ابتلا به کرونای بالاتری دارند و در اولویت تزریق واکسن قرار گرفته و می بایستی با مراجعه در اولین روزهای اجرای این  طرح نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند.

علوی، همچنین تصریح کرد:شرایط به‌گونه‌ای آماده شده که پس از تزریق دز اول، تزریق دز دوم همکاران نیز انجام گیرد.

وی، با اشاره به اینکه دونوع واکسن سینوفارم و برکت برای کارکنان شرکت گازدر نظر گرفته شده که به انتخاب خود آنها تزریق می شود، افزود: محل تزریق واکسن درپل شهرستان سالن نقش جهان نمایشگاه بین الملی است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: با اجرای طرح واکسیناسیون انتظار می رود تا همه همکاران نسبت به این مهم اقدام نموده تا شرایط اجرای وظایف و عرضه خدمات با توجه به در پیش بودن فصل سرما با اطمینان بیشتری فراهم گردد.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: با توجه به ماهیت شغلی پاکبانان و نیروهای حمل زباله و مواجهه آنان با زباله‌ها و پسماندهای عفونی و گروه‌های پرخطر، برای پیشگیری از ابتلای این قشر زحمتکش به بیماری کووید ۱۹، تزریق واکسن کرونا برای این گروه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون پاکبانان شهرداری اصفهان و کارگران سازمان پسماند برای ایمنی در برابر ویروس کرونا از فردا آغاز می‌شود.

شهردار اصفهان ادامه داد: به منظور پیشگیری از تجمع افراد با توجه به شرایط کرونایی، برای انجام واکسیناسیون سه محل در مناطق مختلف شهرداری در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: پیش از این نیز تعداد ۱۲۳ نفر از کارکنان سالن تطهیر و امور متوفیان، رانندگان خودروهای حمل متوفی و نیروهای پاکبان آرامستان باغ رضوان واکسینه شدند که از این تعداد ۷۲ نفر از آنها دز اول و دوم و ۴۴ نفر تنها دز اول واکسن را دریافت کردند که هنوز نوبت دز دوم واکسیناسیون این افراد فرا نرسیده است.

نوروزی افزود: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در مرحله بعدی سایر نیروهای عملیاتی شهرداری اصفهان که در زمره گروه‌های پر خطر قرار دارند، واکسینه خواهند شد.

 

   

 

 

منتشرشده در شهر
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،حریرچی با بیان این که سلامت موضوعی چندوجهی و با سایر مسائل اجتماعی بسیار مرتبط است، گفت: اصولا سلامت مردم اعم از جسمی و روانی بیش از ۸۰ درصد به عوامل اجتماعی موثر بر سلامت وابسته است که خارج از حوزه بهداشت و درمان رخ می دهد. همچون میزان درآمد ملی آن کشور خصوصا سرانه ملی، توزیع مناسب و عادلانه درآمد، میزان اشتغال و بهره مندی مردم از مسکن مناسب یا موارد منفی مانند اعتیاد، طلاق و بیکاری. بی راهه است که فکر کنیم همه مسائل بهداشت و درمان کشور را با پزشکی می‌توان رفع کرد.
منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این نشست با تشریح اقدامات گسترده این شرکت در مبارزه با کرونا و اختصاص بیمارستان شهید مطهری برای ارائه خدمات به مردم و کمک هایی که وزارت بهداشت می تواند در این زمینه داشته باشد، گفت: در ذوب آهن اصفهان، رعایت پروتکل های وزارت بهداشت، عملی و اقدامات لازم برای غلبه بر کرونا انجام شده است، بنابراین باید در خارج از محیط های کار و به ویژه در ایام تعطیلات، مراقب افراد بود.
وی افزود: ما نیز خود را در راستای غلبه بر کرونا مسئول می دانیم تا ان شاءا... این دوره سخت را پشت سر بگذاریم.
در پایان این نشست جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از همکاری و همیاری ۷۰ شرکت و برند صنعتی و تجاری همراه و همیار گام چهارم بسیج و پویش ملی اطلاع رسانی مقابله با کرونا قدردانی کرد .
منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از4
 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر اداره
به گزارش ارمغان شهر، مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۹
به گزارش ارمغان شهر، محمد یاسر طیب نیا، روز
  به گزارش ارمغان شهر، بر اساس تغییراتی که در
به گزارش ارمغان شهر ، این کنگره که با هدف ساخت
به گزارش ارمغان شهر، سید جواد سادات درباره قانون
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی برای متقاضیان اسفند سال ۱۴۰۱ از امروز دوشنبه ۷ خرداد ماه آغاز و تا روز ...
به گزارش ارمغان شهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای دستورالعمل فروش اینترنتی نان را ابلاغ کرد. متن آن به شرح زیر است.
 به گزارش ارمغان شهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز به کار دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای
به گزارش ارمغان شهر، در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، رییس قوه قضاییه، سفرای کشورهای مختلف در تهران،
به گزارش ارمغان شهر، سه‌شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، بارش ارتفاعات البرز مرکزی را نیز در بر می‌گیرد. چهارشنبه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به اینکه پیش نیاز بهره برداری از مترو ، محصول ریل است ، افزود : در گذشته ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی برای متقاضیان اسفند سال ۱۴۰۱
به گزارش ارمغان شهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای دستورالعمل فروش ...
 به گزارش ارمغان شهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به ...
به گزارش ارمغان شهر، در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی،
به گزارش ارمغان شهر، سه‌شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، بارش ارتفاعات البرز
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به اینکه پیش نیاز بهره برداری
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…