• شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، برای ششمین سال متوالی موفق به کسب رتبه برتر در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی شد.

کسب رتبه برتر شرکت آبفا استان اصفهان در جشنواره شهید رجایی

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان عنوان کرد: این شرکت حائز رتبه برتر در محور دولت الکترونیک شاخص های عمومی، در دستگاه های اجرایی استان شده که  منشا آن برخورداری از نیروی انسانی متعهد و متخصص  با کار شبانه روزی است.

هاشم امینی با اشاره به یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی افزود: دامنه وسیع خدمات شرکت آبفای استان اصفهان، با یکپارچگی شرکت ها، گسترده تر شده و به طور قطع نیازمند تلاش روزافزون پرسنل این شرکت می باشد و  هدف این شرکت همواره صیانت و ارتقای سرمایه اجتماعی، شفاف سازی و انجام خدمات با سرعت مناسب بوده است.

وی عنوان کرد: ابتکار بدیع شرکت آبفا استان اصفهان در راه اندازی و استقرار سامانه هوشمند خدمات غیر حضوری 1522 برای اولین بار در سطح کشور و با پوشش وسیع خدماتی در شهرها و روستاهای استان در راستای نیل به اهداف دولت الکترونیک بوده و 23 خدمت در حوزه مشترکین آب و فاضلاب به صورت برخط و با کیفیت مطلوب به انجام می رسد که با تحقق این مهم، متقاضیان نیازی به حضور فیزیکی در   98 شهر و بیش از 950 روستای استان ندارند.

امینی در ادامه افزود: سامانه ارتباطی مردمی 122 نیز به صورت متمرکز استانی نقش به سزایی در امر امداد رسانی و رسیدگی به حوادث آب و فاضلاب استان داشته و با تسریع در ارائه خدمات با کیفیت مطلوب، موجب رضایتمندی مشترکین را فراهم می آورد.

وی با اشاره به ارتباط تنگانگ شرکت آبفا با مشترکین عنوان کرد: مدیریت و توجه لازم به امر تامین و توزیع آب شرب و بهداشت و آینده پژوهی در این مورد همواره مدنظر قرار داشته و تمهیدات لازم اندیشیده شده تا در آینده ای نزدیک دغدغه کمبود آب شرب استان به طور کامل مرتفع گردد، ضمن آنکه مدیریت مصرف بهینه آب در قالب برنامه های کوتاه مدت و میان مدت به طور جامع در حال اجرا می باشد.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با اشاره به اهمیت فعالیت های شرکت در بخش درون سازمانی افزود: در بخش درون سازمانی با بهره گیری از فناوری های روز دنیا و هوشمند سازی شبکه های خطوط انتقال و توزیع ، تلاش می گردد مدیریت عادلانه توزیع آب با کاهش حداقل آسیب های ناشی از افت فشار و قطعی آب اعمال گردد.

وی با تشریح فعالیت ها در بخش برون سازمانی عنوان کرد: بخش برون سازمانی با همکاری و تعامل با تمامی گروه های مرجع و اصحاب رسانه بر اساس نقشه راه مدون، اقدامات بایسته در ارتباط با آگاهی و ارتقای دانش مردم نسبت به مقوله مدیریت مصرف آب با فرهنگ سازی و تغییر سبک زندگی مردم به صورت مستمر و در قالب یک استراتژی مشخص و پیوسته دنبال می گردد.

در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی، نوزده دستگاه اجرایی استان اصفهان، در آیینی با حضور استاندار و شماری از مسئولان استانی مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر ناحیۀ
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از 
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی اعلام کرد: در دهه فجر سال جاری 14 پروژه در بخش آب به بهره برداری می رسد و
شهرداری اصفهان با مصرف بیش از ۹۰ هزار مگاوات ساعت برق در سال بزرگترین مصرف کننده بخش عمومی انرژی الکتریکی در استان ...
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر ،  عظیمیان ضمن قدردانی از اقدامات و زحمات کارکنان بخش‌های مختلف در این زمینه، اجرای ...
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای شهر سفیددشت انتصاب وحید  میرزایی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان ضمن تأیید این خبر گفت: این رکوردها در حالی ثبت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد یاسر طیب‌نیا در ادامه با اشاره به جدی بودن بحران تأمین مواد اولیه خاطرنشان کرد:

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی اعلام کرد: در دهه فجر سال ...
شهرداری اصفهان با مصرف بیش از ۹۰ هزار مگاوات ساعت برق در سال بزرگترین مصرف
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر ،  عظیمیان ضمن قدردانی از اقدامات و زحمات
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای شهر سفیددشت انتصاب وحید  ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان ضمن
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد یاسر طیب‌نیا در ادامه با اشاره به
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…