نمایش موارد بر اساس برچسب: گاز

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان سید مصطفی علوی مدیر عامل این شرکت، با بیان اینکه یک میلیون و ۹۳۲ هزار مشترک و بیش از دو میلیون مصرف کننده گاز طبیعی در سطح استان وجود دارد، اظهار داشت: سال گذشته بیش از ۵۴ هزار و ۶۳۰ مشترک گاز طبیعی در بخش‌های خانگی، صنعتی وعمومی به تعداد مشترکین شرکت اضافه شد.

وی گفت: سالی که گذشت حدود ۵میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش خانگی، ۱۵میلیارد متر مکعب در بخش صنعت و نیروگاه ها و حدود یک میلیارد نیز در بخش های عمومی نظیر؛ نهاد های فرهنگی، آموزشی، اماکن مقدسه و.... به مصرف رسید.

علوی، با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۱۱ شهر و یک هزار و ۶۰ روستا در سطح استان اصفهان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، ابراز داشت: در سال گذشته بیش از ۴۶۸ کیلومتر شبکه گذاری و ۱۲ هزار انشعاب در سطح استان اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۹ هزار و ۶۷۰ واحد صنعتی در سطح استان مصرف کننده گاز طبیعی هستند، ادامه داد: یک هزار و ۷۰ مشترک صنعتی طی سال گذشته از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

وی، اضافه کرد: برای جلوگیری از قطع گاز به دلیل افزایش مصرف و برودت هوا به دنبال کاهش دو درجه‌ای دمای هوا در استان اصفهان طی زمستان ۱۳۹۹، طبق برنامه ریزی و کارشناسی لازم با اعمال محدودیت های مختصر در مصرف گاز برخی صنایع، توانستیم توزیع گاز را به صورت مستمر مدیریت کنیم.

علوی، در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها» ابراز داشت: ما این شعار را در دستور کار خود قرار داده و به عنوان راهبردی اساسی به همه بخش‌های ابلاغ کرده ایم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان حمایت از پیمانکاران و تامین کنندگان کالا و خدمات و نیز رفع موانع و مشکلات واگذاری اشتراک پذیری و توسعه شبکه‌ها را امری ضروری برای تحقق شعار سال دانست و ادامه داد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در این زمینه در اولویت است.

منتشرشده در اقتصاد

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سید مصطفی علوی در آیین افتتاح ساختمان جدید اداره گاز چادگان، اظهار داشت: توسعه گاز رسانی در تمام شهرهای استان ادامه دارد و از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۴۵۰ کیلومتر لوله‌گذاری در نقاط مختلف داشته‌ایم که از این مقدار نزدیک به ۲۲ کیلومتر آن در شهرستان چادگان اجرایی شده است.

وی، بیان داشت: ساختمان اداری و پست امداد اداره گاز چادگان در زمینی با یک هزار مترمربع زیربنا و ۷۰۰ متر ساختمان در سایت اداری آماده بهره‌برداری شده است.

علوی، افزود: طرح توسعه در حوزه گاز با اولویت بخش خانگی در استان ادامه دارد و شهرستان چادگان با داشتن بیش از ۱۴هزار مشترک تمامی بخش های خانگی را شامل می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: امسال در زمستان با توجه به افت فشار و افزایش مصرف گاز در بخش خانگی مجبور به محدودیت تامین در حوزه صنایع شدیم که امیدواریم با اجرای استانداردهای مهندسی، مصرف بخش خانگی متعادل گردد.
در ادامه فرماندار چادگان، با تأکید بر رعایت مصرف بهینه و منطقی گاز در بخش خانگی و اداری گفت: مصرف سالانه گاز در این شهرستان ، نزدیک به ۵۰ میلیون مترمکعب است که با توجه به وجود ۱4هزار مشترک، به طور متوسط هر خانواده چادگانی ،بیش از 3هزار مترمکعب گاز در سال مصرف می‌کند.

 

 

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، علوی، یکی از دغدغه های مهم این شرکت را حفظ پایداری گاز عنوان کرد و گفت: با توجه به اضافه شدن شهرهای شرقی استان به شمارمشترکین گازطبیعی و گازرسانی به این مناطق از طریق فشرده سازی گاز (سی ان جی) و حمل با تانکر، موضوع گازرسانی مستمر و ایمن با تاکید برمصرف بهینه برای این شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی، افزود: مصرف بهینه گاز در استان اصفهان به لحاظ تعداد صنایع عمده موجود در این استان، تراکم جمعیت، ترافیک شهری و حجم آلودگی زیست محیطی اجتناب ناپذیر است، لذا از تمامی مشترکین عزیز تقاضا داریم در مصرف منطقی و بهینه گاز دقت و حساسیت زیادی داشته باشند.

علوی، با اشاره به اینکه در وهله اول تامین گاز در بخش خانگی در اولویت است، گفت: بخش صنعت باید پیش بینی های لازم را نسبت به تهیه سوخت دوم داشته باشند، تا در شرایط سخت احتمالی مشکلی برای آنها ایجاد نشود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ، افزود: در استان اصفهان بیش از یک میلیون و هشتصد هزار مشترک از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و سالانه 21 میلیارد متر مکعب گاز در سه بخش خانگی، صنعتی و عمومی توزیع می گردد.

وی، با اشاره به مصرف زیاد گاز در نانواییها، گفت: مشعل های که در نانوایی ها استفاده می شود اکثراً بدون دمنده و تنظیم مناسب هوا است، لذا هدررفت گاز در این واحدها خیلی زیاد است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در ادامه افزود: گاز طبیعی همانند هر سوخت هیدروکربن دیگری محصولات احتراقی خطرناکی دارد که در استان اصفهان  تقریبا براثر سوختن گاز طبیعی بیش از 42 میلیون تن دی اکسید کربن تولید می شود که این گاز در ایجاد پدیده گلخانه ای تاثیر زیادی دارد.

وی،همچنین با اشاره به طرح ملی بهینه سازی موتورخانه ها، که در این طرح به صورت رایگان تنظیم مشعل، نصب رسوب گیر و عایق بندی تاسیسات موتورخانه ها انجام می گیرد، اظهارکرد: در کلان شهر اصفهان، مجتمع های مسکونی زیادی وجود دارد که اگر موتورخانه این مجتمع ها بهینه سازی شود سالانه بیش از 20 درصد در مصرف گاز صرفه جویی خواهد شد.

به گفته علوی: فرهنگ سازی مصرف بهینه انرژی وظیفه همگانی است، دانشگاه فنی حرفه ای در این راستا می تواند نقش بسزایی داشته باشد.

وی، تصریح کرد: طی دو سال گذشته با تفاهم نامه ای که با اداره کل فنی حرفه ای داشتیم یکسری آموزش ها ارائه گردید که می توان این بخش را در سطح بالاتری ادامه داد تا با کمک دانشگاه نیازها احصا شود، ایجاد نمایشگاه دائمی گاز، کارگاه هایی برای صحنه سازی انفجار، ایجاد مهارت با کارهای عملیاتی، آموزش صحیح کار با تجهیزات و ... از جمله مواردی است که می توان ایجاد نمود.

در ادامه، دوازده امامی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان، با بیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه ای تمایل زیادی دارد که با صنعت همکاری کند، گفت: این دانشگاه آماده گی لازم برای همکاری در زمینه پروژه های کاربردی در بخش صنعت را دارد.

دوازده امامی، بیان کرد: دانشگاه فنی حرفه ای به دلیل آشنایی که با محیط های کارگاهی دارد، در ساخت وتولید تجهیزات نسبت به سایر دانشگاه ها متمایز است، لذا صاحبان صنایع می توانند از این ظرفیت بخوبی استفاده نمایند.

 

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل از  روابط عمومی شرکت استان اصفهان، سید مصطفی علوی، گفت: برای واگذاری رایگان انشعاب گاز در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت، تعداد 387 انشعاب گاز درسال جاری، به جانبازان، مددجویان کمیته امداد، سازمان بهزیستی،  مساجد و اماکن مذهبی واگذار شده است.

وی، ، ادامه داد: امسال، تعداد 195 انشعاب رایگان گاز طبیعی به خانواده های شهداء، اسراء، مفقودالاثرها و جانبازان بالای ۲۵درصد با هزینه ی بخشودگی 430میلیون ریال تخصیص داده شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با بیان اینکه خدمات حمایتی در راستای تلاش برای توانمند شدن خانواده‌های مددجویان ارائه می‌شود افزود: مددجویان تحت پوشش در صورتیکه تاکنون از این امتیاز استفاده نکرده اند، می توانند پس از دریافت معرفی نامه از دستگاه تحت پوشش و ارائه آن به این شرکت در زمان اشتراک پذیری، از این امتیاز استفاده کنند.

علوی، گفت: از ابتدای سال تا کنون 66مددجوی کمیته امداد و75 مددجوی بهزیستی در سطح استان از معافیت هزینه انشعاب برخوردار شدند که هزینه این انشعابات بیش از 297 میلیون ریال شده است.

وی، افزود: همچنین در راستای این طرح بخشودگی؛ امکان برخورداری تعداد قابل توجهی مشترک مانند مساجد حسینیه ها، اماکن مذهبی و مدارس خیر ساز با هزینه ی بیش از 103 میلیون ریال از گازطبیعی در این استان فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در پایان برمصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تاکید کرد و گفت: رعایت الگوی مصرف تاثیر بسزایی بر استمرار خدمات این شرکت و حفظ منابع ملی کشور خواهد داشت.

علوی با بیان اینکه این شرکت انتظار دارد مصرف کنندگان گاز طبیعی، شرکت گاز را متعلق به خود دانسته و بعنوان عضوی از اعضای خانواده بزرگ صنعت گاز همکاری لازم را در زمینه های مختلف از جمله؛حفظ تجهیزات، کنتور و رگولاتور و نیز مصرف بهینه و منطقی گاز نمایند.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی، سید مصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از مصرف بیش از ۱۳ میلیارد و ۸۴۵ میلیون متر مکعب گاز طبیعی طی هشت ماه ابتدایی امسال در استان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش شمار مشترکین در بخش های مختلف؛خانگی، صنعتی و عمومی همچنین برودت هوا در استان اصفهان، مصرف گاز مشترکین خانگی در روز‌های اخیر نسبت به روز‌های مشابه سال قبل از آن افزایش یافته است.

وی، با بیان اینکه در هشت ماه نخست امسال بیش از ۱۱میلیارد و ۷۶۵میلیون متر مکعب گاز طبیعی در صنایع و نیروگاه ها مصرف شده، افزود: از کل گاز مصرف شده در این مدت، یک میلیارد و۶۲۲ میلیون متر مکعب مربوط به مصرف خانگی بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در ادامه اظهار داشت: این میزان مصرف گاز طبیعی در استان ۱۰درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته که بخش خانگی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بارشد ۱۵ درصد مواجه بوده است.

علوی، همچنین مصرف بخش عمومی که شامل؛ اماکن آموزشی، فرهنگی، مذهبی، اداری و تجاری می شود را بیش از بر ۲۰۵میلیون متر مکعب عنوان کرد و گفت: مشترکین عزیز اگر گاز طبیعی را بهینه مصرف نمایند علاوه بر کاهش هزینه های گاز بهای مصرفی به چرخه تولید و اشتغال، کاهش آلودگی محیط زیست و حفظ منابع ملی کشور کمک نموده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، تصریح کرد: مشترکین گرامی می‌توانند در مواقع بروز حوادث مربوط به گاز طبیعی و مشکلات فنی با واحد امداد شرکت گاز استان اصفهان در هر ساعت از شبانه روز با شماره گیری ۱۹۴ تماس حاصل فرمایند.

منتشرشده در اقتصاد
برچسب‌ها
صفحه1 از2
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل از  روابط
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، سید ضیاء
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه ای که روی این پدیده بخواید بذارید، توان‌یاب،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره روابط عمومی اصفهان در اتاق بازرگانی استان، ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع ۷.۴ میلیون تن گندله (رشد ۴.۸ درصدی نسبت به ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص پروژه تقاطع غیرهمسطح ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و جایگاه خاص روابط عمومی اشاره کرد و گفت : با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه با خبر شدیم آقای اکبر ترکان به دلیل بیماری ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…