• در دهه فجرسال 98 با هزینه ای بالغ بر125میلیارد ریال 11 طرح گازرسانی افتتاح و با اعتباری بالغ بر 15میلیارد ریال عملیات اجرایی یک طرح نیز آغاز می گردد.

همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ آغاز بهره برداری و عملیات اجرایی 12پروژه گازرسانی با هزینه ای بالغ بر 140 میلیارد ریال دراستان اصفهان

به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت از افتتاح 11پروژه گازرسانی در سطح استان اصفهان با هزینه ای بالغ بر125 میلیارد ریال خبرداد وگفت: همچنین عملیات اجرایی یک پروژه گازرسانی نیز در این ایام مبارک با هزینه پیش بینی شده 15میلیارد ریال آغاز می شود.

سید مصطفی علوی، از بهره برداری 4 طرح بزرگ گازرسانی به صنایع استان اصفهان، خبرداد و افزود: این طرح ها شامل؛گازرسانی به فاز دو  شهرک صنعتی گلپایگان با اعتباری بالغ بر 23میلیارد ریال، راه اندازی ایستگاه TBSشهرک صنعتی نائین، ایستگاهTBS  شهرک کارگاهی امیرکبیر شهرضا و شهرک صنعتی نهضت آباد می باشد.

وی، تصریح کرد: در این طرح های صنعتی، واحدهای تولیدی زیادی از جمله؛ صنایع فلزی، مرغداری ها، گلخانه ها، دامداری هاو...در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

وی، از بهره برداری ایستگاه CGS نصیرآباد شهرستان مبارکه که مربوط به طرح جامع اصفهان بزرگ می باشد خبر داد و گفت: در این پروژه یک ایستگاه CGS  با ظرفیت 200 هزار مکعب در ساعت به بهره برداری می رسد.

علوی، همچنین به بهره برداری از پروژه گازرسانی به فاز دو شهرک شهید کشوری، اشاره کرد و افزود: در این پروژه 4 ایستگاه اندازه گیری با ظرفیت 1000مترمکعب در ساعت، 2 ایستگاه اندازه گیری با ظرفیت 400 متر مکعب در ساعت و 4 ایستگاه صنعتی با ظرفیت 1000 متر مکعب در ساعت راه اندازی و 3هزار و 500 متر شبکه تغذیه و توزیع اجرایی شده است .

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، تصریح کرد: در دهه فجر امسال دو پروژه گازرسانی روستایی نیز به بهره برداری خواهد رسید، روستای یحیی آباد و قصر چم از توابع شهرستان شهرضا که درهریک از این دو روستا یک ایستگاه TBS با ظرفیت 5000 متر مکعب در ساعت راه اندازی و 9 هزار و 700 متر شبکه گذاری شده است.

 علوی، با اعلام اینکه، ساختمان پست امداد و پشتیبانی منظریه شهرضا ، پروژه گازرسانی به ندامتگاه کاشان و بازسازی ایستگاه TBS ,CGS شباهنگ نایین از دیگر پروژه های آماده افتتاح در ایام دهه فجرسالجاری است، اظهار داشت: به لطف خداوند متعال وتلاش کارکنان این شرکت، بار دیگر شاهد دستاوردهای جدید و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی ایران و تحول در شهرها و روستاهای محروم خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه کارگاهی پاتله شهرضا اشاره کرد و گفت: برای این پروژه اعتباری به مبلغ 15 میلیارد ریال پیش بینی گردیده که همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب کلنگ زنی خواهد شد.

 علوی با اشاره به توزیع سالانه حدود 21میلیارد متر مکعب گاز طبیعی درسطح استان و بهره مندی 99.6 درصد جمعيت استان اصفهان از نعمت گاز طبيعي خاطر نشان ساخت: تمام رسالت و تلاش کارکنان این شرکت بهره مندی 100 درصدی جمعیت استان در هرسه بخش خانگی، صنعتی و عمومی است

برچسب‌ها
اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضایی با بیان
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهروز
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، علیرضا صالح
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون اقتصادی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، پروژه گازرسانی
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، پس از آنکه نوروزی، شهردار اصفهان ...
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضا اخوان  در نشست خبری خود با اصحاب رسانه بیان داشت  : منطقه چهار از دیرباز
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضایی با بیان اینکه در حال حاضر حجم ذخیره  سد زاینده رود حدود 303 میلیون مترمکعب است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  با بیان اینکه حدود سه هزار نفر ساعت در تدوین بودجه وقت صرف
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهروز مهدلو در نشست خبری خود  با اصحاب رسانه از ابتدای اسفند ماه اگر جامعه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، «شانزدهمین نمایشگاه

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • ورزش
 • فرهنگ
 • حوادث
Has no content to show!
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات رسانه
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضا اخوان  در نشست ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضایی با بیان اینکه در حال ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  با
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهروز مهدلو در نشست ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت ...

عضویت خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

اصفهان

غالبا صاف
6.11° سانتیگراد
باد : 6.21 کیلومتر به سمت غرب از جنوب غرب
رطوبت : 74%
16.11°C 0.56°C
16.11°C 1.11°C
17.78°C 2.22°C

پایگاه اطلاع رسانی استان اصفهان

بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…