• طی یک سال منتهی به دهه فجر 98 با هزینه ای بیش از 3607 میلیارد ریال 11 پروژه عمرانی در بخش آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان به بهره برداری رسید.

طی یک سال منتهی به دهه فجر 98 در شرکت آبفا استان اصفهان صورت گرفت؛ بهره برداری از 11 پروژه  عمرانی با هزینه بیش از 3607میلیارد ریال

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با تاکید بر توسعه و اصلاح شبکه های آب و فاضلاب در سطح استان عنوان کرد: طی یک سال منتهی به بهمن سال 98 بیش از  260 کیلومتر شبکه فاضلاب با هزینه بالغ بر  1300 میلیارد ریال و 225 کیلومتر شبکه آب با اعتباری بیش از 960 میلیارد ریال در سطح استان اصفهان اجراء گردید.

هاشم  امینی خدمات رسانی به روستاها را بسیار ضروری برشمرد و بیان داشت:برخورداری روستاییان از خدمات شرکت آب و فاضلاب از اولویت هایی است که در دستور کار قرار گرفته و در سال جاری اجرای  تاسیسات شبکه فاضلاب در  به بیش از 11 پارچه روستا  در شهرستان فلاورجان با اعتباری بالغ بر 910 میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفت.

وی به افتتاح تصفیه خانه فاضلاب در شهر خوانسار پرداخت و اعلام کرد:در سال 98 تصفیه خانه فاضلاب و فاز اول شبکه فاضلاب خوانسار با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که بدنبال اجرای این پروژه 32 هزار نفر در شهرستان خوانسار از خدمات شبکه فاضلاب خوانسارمی توانند  بهره مند شوند  .

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان به اجرای  پروژه خط آبرسانی به گلشهر و مجتمع های روستایی گلپایگان اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: با اجرای پروژه آبرسانی به گلشهر جمعیتی حدود ۱۰ هزار نفر و با اجرای مجتمع آبرسانی جلگه اهالی ۴۱ روستا از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار می شوند  اجرای این پروژه  تا کنون هزینه ای بالغ بر 130 میلیارد ریال در بر داشته است .

 وی افزود:پروژه آبرسانی به مجتمع روستایی جلگه شامل اجرای ۱۰۰ کیلومتر خطوط انتقال، ۱۸۰ کیلومتر خطوط شبکه توزیع و ساخت ۹ باب مخزن با حجم ۵ هزار مترمکعب است. که در فاز اول طرح آبرسانی به مجتمع روستایی جلگه ۳۱ کیلومتر از ۱۰۰ کیلومتر خطوط انتقال اجرا شد و ۱۵ کیلومتر از ۱۸۰ کیلومتر شبکه توزیع عملیاتی شده است.

امینی  با بیان اینکه مخزن 2 هزار مترمکعبی و خط انتقال شهربرف انبار با اعتباری بیش از 56 میلیارد ریال به بهره برداری رسید اظهار داشت: در سال گذشته با در مدار قرار گرفتن، ایستگاه پمپاژ و مخزن ۲ هزار متر مکعبی قهجاورستان آب شرب مشترکین با فشار یکسان به صورت پایدار تامین شد. و با استقرار سیستم تله متری و تله کنترل درتاسیسات ابرسانی  اب با عادلانه میان بیش از ۳ هزار و۳۰۰ مشترک در قهجاورستان توزیع می شود. هزینه اجرای این پروژه نیز 8 میلیارد ریال  به همراه داشت .

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان هزینه  بهره برداری از پروژه های آب و فاضلاب در شهرستان فریدن را 25 میلیارد ریال دانست و گفت: در سال گذشته مخزن 2هزار متر مکعبی نیک آباد جرقویه با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال در مدار بهره برداری قرار گرفت

وی با اشاره به بهره برداری از پکیچ تصفیه خانه فاضلاب مسکن مهر و سوله فیلترهای  شنی  فریدونشهر گفت:برای اولین بار در کشور پکیج تصفیه فاضلاب دفنی پلی اتیلن به روش EBBR در واحدهای مسکن مهر فریدونشهر به بهره برداری رسید.این پروژه با هزینه بالغ بر 5/9 میلیارد ریال انجام گرفت.

امینی اعلام کرد: پکیج پلی اتیلن تصفیه فاضلاب مسکن مهر فریدونشهر با ظرفیت ۲۱۰ متر  مکعب در روزبا اخرین تکنولوژی روز دنیا عملیاتی شد ،بطوریکه فرایند تصفیه با بهترین کیفیت انجام می شود ونیز با اجرای این پروژه بیش از ۲۶۴ واحد مسکونی تحت پوشش دفع بهداشتی فاضلاب قرار می گیرد.

وی گفت:سوله فیلتر شنی ایستگاه پمپاژ شماره ۲ چشمه لنگان با هدف محافظت از  یخ زدگی فیلتر شنی ونیز افزایش  راندومان فیلترها دردستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با اجرای پروژه  هوشمند سازی شبکه توزیع  آب در تودشک، گفت: آب شرب  در تمام ساعات شبانه روز کاملا هوشمندانه و بدون دخالت نیروی انسانی، متناسب با دمای هوا، پیک مصرف و ساعات مختلف شبانه روز میان مشترکین به صورت عادلانه توزیع می شودتودشک اولین شهردر ایران  است که ۴۲ کیلومتر از شبکه توزیع آن بصورت هوشمندانه وآنلاین مانیتورینگ و کنترل می شود،این پروژه با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

 

 

 

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضایی با بیان
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهروز
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، علیرضا صالح
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون اقتصادی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، پروژه گازرسانی
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، پس از آنکه نوروزی، شهردار اصفهان ...
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضا اخوان  در نشست خبری خود با اصحاب رسانه بیان داشت  : منطقه چهار از دیرباز
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضایی با بیان اینکه در حال حاضر حجم ذخیره  سد زاینده رود حدود 303 میلیون مترمکعب است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  با بیان اینکه حدود سه هزار نفر ساعت در تدوین بودجه وقت صرف
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهروز مهدلو در نشست خبری خود  با اصحاب رسانه از ابتدای اسفند ماه اگر جامعه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، «شانزدهمین نمایشگاه

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • ورزش
 • فرهنگ
 • حوادث
Has no content to show!
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات رسانه
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضا اخوان  در نشست ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضایی با بیان اینکه در حال ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  با
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهروز مهدلو در نشست ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت ...

عضویت خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

اصفهان

غالبا صاف
6.11° سانتیگراد
باد : 6.21 کیلومتر به سمت غرب از جنوب غرب
رطوبت : 74%
16.11°C 0.56°C
16.11°C 1.11°C
17.78°C 2.22°C

پایگاه اطلاع رسانی استان اصفهان

بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…