• سید حمیدرضا ابطحی با بیان اقدامات انجام شده در بحران کرونا گفت: این سازمان پیش از شیوع ویروس کویید19 اقداماتی به منظور ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیکی به شهروندان انجام داده و زیرساخت‌های آن را فراهم نموده بود که با آغاز بحران، این زیرساخت‌ها با جدیت بیشتری در مدار استفاده قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری اصفهان خبر داد: تداوم خدمت‌رسانی شهرداری به شهروندان با ICT در بحران کرونا
  ابزار متن

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،وی ضمن عرض تبریک عید سعید فطر به تمامی میهمانان الهی، از راه اندازی میز خدمت الکترونیکی و استقرار فوری سامانه ثبت درخواست های شهروندان به صورت اینترنتی به نشانی my.isfahan.ir خبر داد و افزود: در گذشته هر یک از معاونت ها و سازمان‌های شهرداری، خدمات خود را از درگاه های مختلف ارائه می کرد که با راه‌اندازی این سامانه، تمامی خدمات الکترونیکی مورد نیاز شهروندان به صورت یکپارچه ارائه می شود.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان از ادامه فعالیت های نرم افزاری سازمان در این ایام خبر داد و گفت: با تمهیدات صورت گرفته و رعایت پروتکل های بهداشتی و نیز استفاده از امکان دور کاری، علاوه بر ادامه تولید نرم‌افزارهای داخلی؛ پشتیبانی پایگاه داده، نرم افزارها و نیز مرکز داده شهرداری اصفهان به صورت کامل و موفق انجام و در خدمات رسانی به شهرداری و شهروندان هیچگونه وقفه ای ایجاد نشد.
وی همچنین از راه اندازی سامانه برگزاری جلسات آنلاین و سامانه ویدوئو کنفرانس در شهرداری خبر داد و بیان کرد: این سامانه طی یکسال گذشته در سازمان فاوا راه اندازی شده بود که پس از اعلام لغو جلسات حضوری، در مدار استفاده قرار گرفت و تا کنون علاوه بر سازمان فاوا، جلسات مختلفی در حوزه های مختلف شهرداری از جمله معاونت های برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، شهرسازی و معماری ، عمران، حمل و نقل و ترافیک و نیز اداره کل بازرسی، اداره کل طراحی و... از این طریق برگزار شده است.
ابطحی از ایجاد دسترسی کارکنان سازمان فاوا و مجموعه شهرداری به سامانه های شهرداری اصفهان بر بستر اینترنت خبر داد و یادآور شد: با توجه به شرایط ایجاد شده مبنی بر انجام خدمات کارکنان شهرداری به صورت دور کاری، این امکان توسط سازمان فاوا فراهم شد به گونه ای که در تمامی ایام بحران کرونا، کارکنان شهرداری امکان دسترسی به سامانه های مورد نیاز از جمله اتوماسیون اداری شهرداری بر بستر اینترنت (و از درون منزل) را داشتند تا خللی در انجام امور شهرداری و شهروندان ایجاد نشود.
وی از تعطیلی کلاس‌های مرکز آموزش خبر داد و گفت: در راستای حفظ سلامتی دانشبران و مراجعین کلیه کلاس‌های حضوری این مرکز از هفته اول اسفند ماه سال گذشته تعطیل و دوره های آموزشی به صورت غیرحضوری و الکترونیکی ارائه شد.
مدیرعامل سازمان فاوا، برنامه ریزی و ارائه آموزش های غیرحضوری در مرکز آموزش سازمان را از طریق سامانه شهر یادگیرنده به نشانی Lcity.ir دانست و یادآور شد: این سامانه در اواخر بهمن ماه سال گذشته با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران ارشد شهرداری رونمایی شده بود و در حال حاضر این امکان وجود دارد تا تمامی دوره‌های مورد نیاز ادارات و سازمان‌ها بر این بستر ارائه شود، ضمن آنکه شهروندان نیز با مراجعه به این سامانه می توانند از دوره های 21 گروه آموزشی موجود استفاده نمایند.
ابطحی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با مدیریت بحران کرونا از تهدید به وجود آمده به عنوان یک فرصت در ارائه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری به شهروندان استفاده شده و با سیاستگذاری های مناسب و مجدانه در نهادهای قانون گذاری و به ویژه مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر اصفهان، شاهد ارائه خدمات شهرداری و سایر دستگاه های اجرایی به صورت غیرحضوری، حذف تدریجی خدمات حضوری و ایجاد زیرساخت ها و بسترهای مناسب به منظور تحقق شهر هوشمند باشیم.

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مرتضی شبانی،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر ناحیۀ
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی در ارتباط زنده ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان، علیرضا قاری قرآن
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ار  روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان ،  مسعود گلشیرازی در آیین افتتاح این شعبه
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی، رئيس پشتيباني ساخت داخل شركت پالايش نفت اصفهان گفت: فرهنگ ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی ،  رئیس سازمان تامین اجتماعی در این نشست ، ذوب آهن اصفهان را یک
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران اظهار ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • ورزش
 • فرهنگ
 • حوادث
Has no content to show!
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات رسانه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ار  روابط عمومی اتاق ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی، رئيس
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی ،  رئیس
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی اتاق ...

عضویت خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

اصفهان

آفتابی
28.89° سانتیگراد
باد : 1.86 کیلومتر
رطوبت : 10%
35°C 20.56°C
35°C 20.56°C
35°C 20°C

پایگاه اطلاع رسانی استان اصفهان

بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…