• همزمان با میلاد امام رضا (ع) پروژه‌های عمرانی خدماتی شهرداری نصرآباد به بهره برداری و افتتاح رسید .

همزمان با میلاد امام رضا (ع) صورت گرفت : بهره برداری و افتتاح پروژه‌های عمرانی خدماتی شهرداری نصرآباد
  ابزار متن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرماندار اصفهان در آئین بهره برداری از پروژه‌های عمرانی خدماتی شهرداری نصرآباد در خصوص احداث مجتمع‌های کارگاهی بیان داشت : مجتمع‌های کارگاهی موجب اشتغالزایی، بکارگیری افراد مستعد و باانگیزه و همچنین جلوگیری از پدیده‌ی مهاجر فرستی و جذب مهاجر پذیری می‌شود.

حسین سیستانی در ادامه گفت : مجتمع‌های دامداری انگیزه‌های بیشتری را برای توسعه فعالیت‌های دامی و تولید گوشت مورد نیاز مردم ایجاد می‌کند.

 وی اظهار داشت :  افتتاح فاز ۲ پروژه بلوار ورودی شهر، بازدید از دو واحد مسکونی ساخته شده توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) جرقویه، بنیاد مسکن، شهرداری، بخشداری و خیرین مسکن ساز برای محرومین، احداث مجتمع دامداری ویژه دامداران مستقر در منطقه نصر آباد، تکمیل بنیاد امام رضا و خرید و نصب اِلمان‌های زن و مرد عشایری کشاورز در بلوار شهر از جمله اقدامات خوب انجام شده توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر نصرآباد و مشارکت مردم و دیگر دستگاه‌ها در منطقه نصرآباد است.

شهردار نصرآباد نی نیز در ادامه آئین بهره برداری از پروژه‌های عمرانی خدماتی شهرداری نصرآباد  با بیان اینکه در آینده‌ای نزدیک پروژه باغ بانوان، نهضت آسفالت در سطح شهر و ادامه آسفالت مسکن مهر انجام می‌شود گفت: افتتاح ورودی شهر و بازدید از مجتمع دامپروری و کلنگ زنی ۱۶۰ واحد جهت تحویل به زوج‌های جوان انجام شد.
رضا غلامرضایی همچنین از همکاری با کمیته امداد جهت تامین مصالح برای ۱۲ واحد مسکونی، برگزاری جلسه‌ای با مدیرکل میراث فرهنگی در خصوص برند سازی محصولات لبنی و صنایع دستی منطقه نصرآباد و همچنین برگزاری جشنواره عشایری شهر نصرآباد در دهه فجر خبر داد.

 همنچنین مدیر بنیاد مسکن شهرستان اصفهان نیز در ادمه ،  گفت: از جمع ۲۸۰ پلاک موجود در این پروژه ۳۰ هکتاری، ۱۶۰ پلاک را به صورت رایگان در اختیار شورا برای معرفی افراد مشمول جهت واگذاری، قرار دادیم.

محمود فقیهی نیا  بیان داشت : ساخت ۲۰ واحد با هزینه ۳۵ میلیون تومان برای هر واحد، دریافت ۸ میلیون تومان از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و ۱۵ میلیون تومان از افراد معرفی شده توسط شورای اسلامی شهر‌ و پرداخت مابقی هزینه از حساب ۱۰۰ امام و خیرین مسکن ساز، آسفالت سازی ۳۲ هزار و ۹۰۰ متر مربع ،۱۱۰۰ متر پیاده رو سازی، ۱۱۰ متر مکعب سنگ کاری و صدور ۱۱۰۰ سند از جمله اقدامات انجام شده بنیاد مسکن در روستای بیگان نصرآباد بوده است.

رئیس کمیته امداد جرقویه اظهار داشت  :  ۷ واحد مسکونی تکمیل شده توسط کمیته امداد با هزینه ساخت ۳۰ میلیون تومان برای هر واحد و ۴۰ میلیون تومان نیز با کمک خیرین به مددجویان کمیته امداد واگذار شد.

لازم به ذکر همزمان با میلاد با سعادت امام رضا (ع) از  پروژه‌های شهر نصر آباد از جمله  ، اجرای بلوار و تکمیل میدان ورودی شهر، نصب دوربین‌های مداربسته پلاک خوان در ورودی و خروجی شهر، زیرسازی و آسفالت مجتمع کارگاهی، ساخت و نصب اِلمان‌های شهری، اجرای کانال دفع آب‌های سطحی شهر و زیر سازی زمین‌های مجتمع مسکونی ۱۶۰ واحدی کیوان با حضور فرماندار اصفهان، حجت‌الاسلام حسین میرزایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، علی اصغر ذاکر هرندی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای  استانداری  اصفهان  ، سید ابوالفضل موسوی معاون فنی و عمرانی فرمانداری اصفهان و جمعی از مسئولین استانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

شهردار نصرآباد  نیز در پایان از حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار و فرماندار و همچنین مدیرکل دفتر امور شهری استانداری اصفهان جهت شرکت در افتتاحیه امروز و حمایت‌های آنان از شهرداری و مردم شریف نصرآباد تقدیر و تشکر کرد.

برچسب‌ها
اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی بیکیان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی با اشاره به خرید
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از خبرنگار فولاد مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت فولاد مبارکه برای سال
به گزار ش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور با اشاره به رونمایی از ۸۰ دستگاه اتوبوس شهری اصفهان به مناسبت عید ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این نشست رئيس دانشگاه صنعتي اصفهان با بيان اين كه جهان در حال طی کردن دوره سختی در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محمد مجیری در سلسله نشست های سه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی بیکیان محمدی با بیان اینکه تنها 300 متر از 33 کیلومتر طول خط انتقال هنوز اجرا ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • ورزش
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از خبرنگار فولاد مجمع
به گزار ش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور با اشاره به
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این نشست رئيس دانشگاه صنعتي
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی بیکیان محمدی با بیان اینکه

عضویت خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

اصفهان

صاف
21.67° سانتیگراد
باد : 3.73 کیلومتر به سمت شمال از شمال غرب
رطوبت : 35%
36.67°C 20°C
38.33°C 22.22°C
39.44°C 22.22°C

پایگاه اطلاع رسانی استان اصفهان

بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…