مرداد 778
منتشرشده در جامعه
- شهریور 07, 778

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، کیخایی مدیر هنرستان افزود: این مسابقه به صورت غیرحضوری ویژه دانش آموزان هنرستان تربیت بدنی از 29 آبان ماه لغایت ششم آذر ماه برگزار خواهد شد و از برگزیدگان با اهدا لوح و جوایز تقدیر می شود.
وی هدف از این مسابقه را اهمیت هفته کتاب و کتابخوانی دانست و استفاده از منابع پژوهشی تخصصی را از الویت های هنرستان تربیت بدنی خواند.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی به همت هنرستان تربیت بدنی دخترانه دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر(سما) و با همکاری کانون ورزشی آستان قدس رضوی و بسیج ورزشکاران شهرستان خمینی شهر مسابقه ورزش و تندرستی به صورت مجازی برگزار خواهد شد
منتشرشده در اقتصاد
- شهریور 07, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ستاد خبری پروژه آزادراه شرق اصفهان، اکبر افتخاری در آیین افتتاح پروژه ملی آزادراه شرق اصفهان اظهار داشت: ایجاد طرح‌های سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های اقتصادی یکی از وظایف اصلی صندوق‌های بازنشستگی است و صندوق بازنشستگی کشوری وظیفه خود می‌داند که در توسعه این پروژه‌ها کمک کند تا کمکی به بازنشستگان کشور باشد.
وی افزود: می‌توان گفت یکی از کارهایی که منافع آن مستقیم در جیب افرادی می‌نشیند که اولا ذی‌نفعان صندوق بازنشستگی هستند و کمک به بهبود زندگی آن‌ها می‌کند و از 2 منظر نقشی که در توسعه کشور دارد و نقشی که در حوزه معنوی دارد نگاه می‌کنیم.
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور خاطرنشان کرد: از کسانی که در این پروژه مهم زحمت کشیدند تشکر می‌کند که کار بزرگی رقم زدند و اجر معنوی و اقتصادی این کار به صورت مستقیم برای خدمت به بازنشستگان انجام می‌شود و کاری که در این پروژه کردید دعای خیرشان همراه شماست.
وی تصریح کرد: ما در صندوق بازنشستگی کشوری طرح‌های دیگری داریم و در پروژه‌ای که تا بهمن ماه 60 درصد پیشرفت داشت در این مدت کوتاه 40 درصد پروژه پیش رود.
افتخاری بیان کرد: با طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان آرزوی 15 ساله بازنشستگان را امسال رقم زدیم و بار مالی سنگینی برای صندوق بازنشستگی دارد اما در این شرایط توانستیم این بزرگراه را پیش ببریم، یک همت والا و یک کمک جدی می‌خواست که بتواند منشا خیری برای کشور باشد.
وی گفت: عوامل اجرایی پروژه امیدی به اتمام پروژه نداشتند اما امروز افتتاح شد و ادامه پروژه‌ها را نیز پیگیر هستیم تا عواید آن به بازنشسته‌های کشور بازگردد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: منافع افتتاح و راه‌اندازی پروژه‌ آزادراه شرق اصفهان در جیب ذی‌نفعان صندوق بازنشستگی یعنی بازنشستگان می‌رود.
منتشرشده در اقتصاد
- شهریور 07, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ستاد خبری پروژه ملی آزادراه شرق اصفهان، خیرالله خادمی در آیین افتتاح پروژه ملی آزادراه شرق اصفهان اظهار داشت: پروژه بسیار زیبا و مهمی است که جز زیباترین آزادراه‌های ماست و کار اصلی تامین مالی این پروژه بوده است و کار اصلی تامین مالی این پروژه بوده است.
وی افزود: دوستان در شرکت آتیه سازان صبا و صندوق بازنشستگی کشوری این زحمت را پذیرفتند، شاید اگر در جایی دیگر سرمایه‌گذاری می‌کردند سود بیشتری داشت اما سود دنیوی و اخروی آن به نفع دوستان است.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور خاطرنشان کرد: به یک اختلاف نظری در مسائل مالی خوردیم و پروژه متوقف گردید و خوشبختانه پذیرفته شد که پروژه در اختیار ما قرار گیرد، ما مجری پروژه‌ها هستیم اما دوستانی که زحمت کشیدند پیمانکاران این طرح هستند.
وی تصریح کرد: از مسئولان محلی باید تشکر کرد که بسیار همراهی کردند به ویژه مردمی که در واگذاری زمین همکاری کردند و پذیرفتند زمینی در اختیار ما قرار دارند و امیدوارم کاری برای مردم منطقه انجام داده باشیم.
خادمی بیان کرد: استان اصفهان بسیار شاخص و با ظرفیت در کشور است و از نظر حمل و نقل بسیار مهم است و از نظر بار و مسافر رتبه اول و سوم را دارد و مرکز ترانزیت کشور است به همین دلیل محورهای عبوری استان برای کشور مهم است که مردم اصفهان نیز از آن استفاده می‌کنند.
وی گفت: پروژه آزادراهی به سمت فارس و خوزستان و پروژه ریلی به سمت لرستان، مرکزی و خوزستان در برنامه داریم و پروژه قطار سریع‌السیر نیز در این استان است که امیدوارم به خوبی تکمیل شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اظهار داشت: زیبایی این مراسم و نظم آن در این شرایط خاص نیازمند زحمتی بوده و گروه‌های مختلفی که برای مراسم زحمت کشدیند سپاسگذاری می‌کنم و امیدواریم دیگر پروژه‌ها سطح کشور در آینده نیز با این نظم و شرایط به بهره‌برداری برسد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: پروژه آزادراه ملی شرق اصفهان که امروز افتتاح شد یکی از زیباترین آزادراه‌های کشور به شمار می‌رود.
منتشرشده در اقتصاد
- شهریور 07, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر پله نقل از ستاد خبری آزادراه شرق اصفهان، حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی در آیین افتتاح پروژه آزادراه شرق اصفهان اظهار داشت: گزارش کاملی ارائه شد و امیدواریم تا پایان سال آینده و در این دولت بخش بزرگی از این پروژه‌ها را افتتاح کنیم که برخی موارد اهمیت ویژه‌ای برای ما دارد.
وی افزود: پروژه‌های 9 گانه برای وقت و زندگی مردم و مسئله حمل و نقل و سرعت زمان بسیار مهم است، اصفهان شهر بسیار بزرگ و مهم ماست که آلودگی شهر برای ما بسیار اهمیت دارد و این پروژه در واقع یک پروژه محیط زیستی برای سلامت مردم اصفهان است که اهمیت بسیاری دارد.
رئیس جمهور درباره افتتاح فاز سوم پروژه ملی آزادراه شرق اصفهان خاطرنشان کرد: امیدوارم همه این پروژه‌ها با همت بلند وزارت راه و شهرسازی و همچنین شرکت‌های خصوصی به نتیجه برسانیم و هرموردی که برای امسال و سال آینده نیاز به کمک بیشتری دارد مطرح شود و دولت در حد توان برای تسریع این پروژه‌ها کمک می‌کند.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر رئیس جمهور در آیین افتتاح پروژه ملی آزادراه شرق اصفهان گفت: پروژه‌هایی که امسال و سال آینده تکمیل می‌شوند نیاز به کمک بیشتری دارند و دولت در حد توان برای تسیح این پروژه‌ها کمک می‌کند
منتشرشده در اقتصاد
- شهریور 07, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ستاد خبری پروژه ملی آزادراه شرق اصفهان، علیرضا صلواتی در آیین افتتاح این پروژه اظهار داشت: قرار بر این بود تا در این جلسه 30 نفر حضور داشته باشند و به همین دلیل تعداد نفراتمان محدود شد و به دلیل پروتکل‌های بهداشتی از این بزرگواران عذرخواهی کردیم.
وی افزود: مخابرات استان، همراه اول و ایرانسل همکاری بسیاری برای اینترنت داشتند که سبب شد این منطقه نیز مجهز به اینترنت پرسرعت شود.
مجری کل طرح‌های زیربنایی استان اصفهان خاطرنشان کرد: از شخص دکتر خادمی تشکر می‌کنیم که اختیارات خود را به ما تفییض کردند و در شرکت ساخت همه حمایت کردند و طرف دیگر قضیه سرمایه‌گذاران بودند که تلاش‌های بسیاری داشتند.
وی تصریح کرد: در یک سال اخیر پیمانکاران به صورت جدی فعالیت کردند و 40 درصد تامین ریالی در چنین شرایط اقتصادی و 2 ماه قرنطینه‌ای که در ابتدای سال وجود داشت کار ما بسیار سخت شد و در نهایت پروژه به پایان رسید.
صلواتی بیان کرد: اگر پل جاده نایین نیز به پایان برسد دیگر کاری در این پروژه نمی‌ماند و تا پیش از بهمن‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد، باید از روابط عمومی شرکت ساخت نیز تشکر می‌کنم که برنامه‌ای در این سطح برگزار شود.
وی گفت: برکات این پروژه سبب کاهش تصادفات می‌شود و برآورد ما این است که 250 از هموطنان ما کمتر کشته شوند و امیدواریم نخستین آزادراه بدون تصادف کشور باشد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر مجری کل طرح‌های زیربنایی استان اصفهان گفت: در چنین شرایط اقتصادی و 2 ماه قرنطینه‌ای که در ابتدای سال وجود داشت کار بسیاری سختی داشتیم که در نهایت پروژه به پایان رسید
صفحه1 از24
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل از  روابط
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، سید ضیاء
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه ای که روی این پدیده بخواید بذارید، توان‌یاب،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره روابط عمومی اصفهان در اتاق بازرگانی استان، ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع ۷.۴ میلیون تن گندله (رشد ۴.۸ درصدی نسبت به ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص پروژه تقاطع غیرهمسطح ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و جایگاه خاص روابط عمومی اشاره کرد و گفت : با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه با خبر شدیم آقای اکبر ترکان به دلیل بیماری ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…