بهمن 777
منتشرشده در شهر
- اسفند 09, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، همزمان با روز جهانی ارتباطات، دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان در جلسه ای که در محل استانداری اصفهان برگزار و از طریق فضای مجازی پخش شد، با اهدای لوح تقدیر از اقدامات اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان به خاطر اقدامات آموزشی و اطلاع‌رسانی در خصوص ویروس کرونا قدردانی کرد.

 در متن تقدیر استاندار اصفهان خطاب به ایمان حجتی، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان، نقش روابط عمومی ها به عنوان هماهنگ کننده اطلاع رسانی در افزایش آگاهی عمومی، مؤثر و برجسته توصیف شده و آمده است:

 این روزها مردم عزیز استان به واسطه شیوع ویروس شوم و فراگیر کرونا شرایط تلخ و البته درس آموزی را تجربه می کنند و نام کسانی که عاشقانه با بهره جستن از توان و ظرفیت رسانه در اقناع مخاطبین و مدیریت افکار عمومی همدل و همراه با تلاشگران خط مقدم برای سلامت روح و روان جامعه قدم برمی دارند، در تاریخ این مرز و بوم به شایستگی ماندگار خواهد ماند.

بی تردید نقش روابط عمومی ها به عنوان هماهنگ کننده اطلاع رسانی در افزایش آگاهی های عمومی و تقویت اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی در میدان مبارزه با ویروس منحوس کرونا، بسیار مؤثر و برجسته بوده است.

بر خود لازم می دانم ضمن تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از تلاش های جنابعالی در انسجام بخشی، هماهنگی و سیاست‌گذاری فعالیت های نشاط انگیز و مدیریت تعامل با افکار عمومی و صیانت سلامت مردم در روند کنترل شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر نمایم. امیدوارم در انجام وظایف محول بیش از پیش موفق بوده و همواره انعکاس دهنده موفقیت ها و مسیر رو به رشد استان باشید.

 ایمان حجتی، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان در حاشیه این نشست گفت: این موفقیت و تقدیر، نتیجه یک کار گروهی و حرکت یک تیم هماهنگ برای تلاش در راستای سلامت شهروندان است و در نتیجه تلاش تک تک اعضای خانواده اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان محقق شده است.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر استاندار اصفهان از اقدامات حوزه ارتباطات شهرداری اصفهان برای آموزش و اطلاع رسانی درخصوص قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا قدردانی کرد.
منتشرشده در اقتصاد
- اسفند 09, 777

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در نشست روابط عمومی های شرکت های تابعه و وابسته صدر تامین از جمله ذوب آهن اصفهان که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی، بر انعکاس اخبار و گزارش های مثبت و امید بخش تاکید کرد.

وی گفت: شناخت نیازها و توقعات جامعه محلی، انعکاس گزارش های بومی سازی در سطح ملی،  ارتقای تکنولوژی بخصوص فعالیت شرکت شتابدهنده و سایر دستاوردها از جمله وظایف اصلی روابط عمومی هاست.

سلیمانی تاکید کرد: مجموعه روابط عمومی ها پیگیر آخرین وضعیت تعاونی مسکن و مصرف کاگران باشند و در جلسه 11 تیرماه گزارش های خود را در نشستی که با حضور نمایندگان کارگران برگزار می شود اعلام کنند.

وی همچنین خواستار همراهی مدیران عامل شرکت های تابعه در راستای توسعه واحد های روابط عمومی شد و بیان داشت: حضور روابط عمومی در تمامی جلسات نشان از اهمیت این واحد در سطح شرکت ها دارد و ما این مهم را در دستور کار قرار خواهیم داد بنابراین همکاران ما در شرکت ها نهایت همکاری را با روابط عمومی مجموعه ها داشته باشند.

حسن محمدی، مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: شورای مشورتی شستا تا به امروز تلاش داشته است تا سیاست های مدیرعامل شستا را به همکاران روابط عمومی منتقل و سیاست ها را اجرایی کند بر این اساس همکاران روابط عمومی در شرکت های تابعه نیز در این خصوص با تمام توان حاضر شوند. 

وی ادامه داد: همکاری قابل توجه تمامی روابط عمومی شستا در بورسی شدن شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی بخشی از همکاری تیمی شما محسوب می شود و امیدواریم در ادامه راه نیز همانند گذشته فعالیت داشته باشید.

محسن بیدی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی صدر تامین وابسته به شستا نیز در این نشست خواستار افزایش تعامل روابط عمومی های هلدینگ، توسعه تبلیغات و ارتباط حرفه ای با رسانه ها شد.

وی اظهار داشت: اتاق فکر روابط عمومی های صدر تامین تشکیل شده است و با خرد جمعی در راستای پوشش مجموعه اقدامات شستا، صدرتامین و شرکتها همانند گذشته گام برخواهیم داشت.

در ادامه همکاران روابط عمومی های هلدینگ نیز در خصوص چالش ها ، فعالیت ها و برنامه های خود توضیحاتی ارائه دادند. نشست روابط عمومی های هلدینگ صدر تامین ۲۷ اردیبهشت ماه همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات به صورت ویدئو کنفرانس و با رعایت پروتکل های وزارت بهداشت برگزارشد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین گفت: توان روابط عمومی شرکت ها در زمان مبارزه با ویروس کرونا و پوشش اخبار و گزارش های مجموعه اقدامات شرکت ها در زمینه های مختلف قابل تقدیر است اما تاکید ما همچنان به انتقال موج امید به جامعه ادامه دارد.
منتشرشده در اقتصاد
- اسفند 09, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدحسین قورچانی با اعلام این خبر اظهار داشت: این شركت در راستای مدیریت کیفیت و بهبود فرایندهای خود پس از انجام ممیزی در تاریخ 24/٠٢/١٣٩٩، موفق به كسب گواهینامۀ سیستم مدیریت كیفیت از شركت SGS گردید.

وی ضمن قدردانی از همكاری كلیۀ کارکنان شرکت اذعان داشت: دستیابی به این گواهینامه می‌تواند شروعی برای همسویی هرچه بیشتر این شركت با فولاد مباركه اصفهان باشد.

مدیرعامل شركت فلزتدارك فولاد مباركه افزود: مهم‌ترین هدف شركت از دریافت این گواهینامه حركت مستمر در مسیر رشد و تعالی سازمانی و بهبود فرایندهای جاری شركت است كه این امر منجر به تحقق هرچه بیشتر اهداف كلان می‌گردد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر مدیرعامل شركت فلزتدارك فولاد مباركۀ اصفهان از اخذ گواهینامۀ سیستم مدیریت كیفیت براساسISO9001:2015 خبر داد.
منتشرشده در اقتصاد
- اسفند 09, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری ضمن تأیید این خبر گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و با رعایت کلیۀ پروتکل‌های مربوط به این امر، در روزهای20 و 21 اردیبهشت ماه سال جاری، جلساتی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد. ممیزان شرکت SGS  شرکت را مورد ممیزی قرار دادند و این گواهینامه را به شرکت فولادسفید دشت چهارمحال و بختیاری اعطا کردند.

محمود ارباب‌زاده درپی کسب این موفقیت ضمن قدردانی از همت و همکاری تمامی کارکنان واحدها و مشاوران شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: نگاه شرکت در این حوزه نه صرفا کسب گواهینامه، بلکه اصلاح فرایندها و ساختارها و کمک به بهبود مستمر و رشد و تعالی سازمان بوده است و کسب این گواهینامه اولین گام در مسیر مدیریت کیفیت شرکت است.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد ISO9001:2015 از شرکت SGS شد.
منتشرشده در اقتصاد
- اسفند 09, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رئیس کنترل کیفی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه با بیان این مطلب و با اشاره به اهمیت استراتژیک تولید این نوع فولادها که در صنایع نفت و گاز کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد، تصریح کرد: طرح احداث خط لولۀ انتقال نفت خام گوره به جاسک یک پروژۀ ملی و بسیار مهم است؛ ازاین‌رو تولید تختال با کیفیت موردنیاز تولید ورق این نوع لوله‌ها که از ماه‌ها قبل در شرکت فولاد مبارکه آغاز شده، برای شرکت فولاد مبارکه از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

محمدمهدی مرندی، ضمن قدردانی از تلاش همۀ مدیران و کارکنان که در بخش‌های مختلف فولاد مبارکه در تولید این نوع گرید خاص فعالیت دارند، در خصوص اهمیت عملکرد واحد کنترل کیفی ناحیۀ فولادسازی و ریخته‌گری مداوم در تولید این نوع محصولات گفت: تمامی تختال‌های تولیدی این گریدها بلافاصله پس از اتمام برش تا زمانی که مدارک موردنیاز تکمیل و مجوز آزادسازی و ارسال آن‌ها صادر شود، بلوکه می‌شوند.

وی در تشریح این فرایند افزود: کنترل آنالیز شیمیایی ذوب‌ها از نظر مطابقت با کارت ساخت گرید مربوطه، بازرسی دقیق تختال‌ها در حالت گرم در پولپیت برش ماشین 5 ریخته‌گری، گزارش سریع عیوب سطحی و شکلی احتمالی در صورت مشاهده به مسئولین تولید برای رفع سریع عیوب در حین ریخته‌گری و نهایتا عدم تولید تختال معیوب از وظایف مهم این واحد است. همچنین پس از اتمام سیکل خنک‌کاری و چیدمان تختال‌ها نیز کارکنان واحد کنترل کیفی اقدام به بازرسی دقیق سطح رویی و جانبی و همچنین سر و ته تختال‌ها می‌کنند. پس از آن عملیات زدودن زائدهای اضافی (شُرّه‌زنی) بر روی تختال‌ها و اندازه‌گیری ابعادی دقیق طول و عرض و ضخامت آن‌ها به‌منظور مطابقت با ابعاد مورد درخواست مشتری انجام می‌شود.

رئیس کنترل کیفی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: در مرحلۀ بعد چنانچه از سوی بازرس عیبی در تختال مشاهده شود، رفع عیب برحسب نوع آن، توسط برش یا مشعل اسکارف انجام می‌شود. پس از بازرسی مجدد و در صورت برطرف شدن کامل عیب و تطابق با دستورالعمل‌های کنترل کیفی، تختال مورد تأیید قرار می‌گیرد.

وی با تأکید بر اهمیت کیفیت این قبیل محصولات اظهار داشت: در ادامۀ فعالیت‌های فوق، مرحلۀ مستندسازی قرار دارد. به همین منظور، واحد کنترل کیفی با همکاری تمام واحدهای مرتبط مانند آزمایشگاه فولادسازی، واحد آماده‌سازی و اصلاح تختال (28)، دفتر فنی تولید (STG)، واحد برنامه‌ریزی و کنترل تولید (PPC) و واحد متالورژی و روش‌های تولید (MPT) مدارک موردنیاز مشتری را نیز تهیه، گردآوری و ارائه می‌کند.

مرندی با تأکید بر این‌که بازرس‌های مقیم شرکت IGS که نمایندۀ شرکت نفت هستند تمامی این مدارک را دقیقا بررسی و تأیید می‌کنند، گفت: مدارک مربوطه جهت تنظیم صورت‌جلسه به واحد صدور گواهی کیفیت فرستاده می‌شود و در آنجا صورت‌جلسۀ آزادسازی تختال‌ها با حضور نمایندگان واحد فروش، فولاد اکسین، گواهی کیفیت و بازرس شرکت IGS تنظیم و امضا می‌شود. سپس این صورت‌جلسه در اختیار واحد کنترل کیفی فولادسازی قرار می‌گیرد و تختال‌های بلوکه‌شده مطابق صورت‌جلسۀ ارسالی، آزادسازی و از بلوکه خارج می‌شود. در نهایت تختال‌ها توسط واحد برنامه‌ریزی و کنترل حمل محصولات به مقصد مشتری ارسال می‌گردد.

وی با تأکید بر این‌که تولید فولاد خام موردنیاز تولید ورق و لوله‌های انتقال نفت و گازترش برای فولاد مبارکه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است گفت: همچنان که اشاره شد، طرح احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک یک پروژۀ ملی است و مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه از این‌که در اجرای این پروژه ملی سهیم‌اند، به خود می‌بالند.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر با تلاش جمعی مدیریت و کارکنان ناحیۀ فولادسازی و ریختهگری مداوم فولاد مبارکه کیفیت تختالهای مطابق سفارش تولیـــدشده در این ناحیــــه که برای تولیـــــد لولههای انتقال نفت و گازترش مورداستفاده قرار میگیرد، به 90 درصد افزایش یافت.
صفحه1 از17
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،حریرچی با بیان
رضا یزدخواستی، معاون خرید شرکت فولاد مبارکه از
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون درآمد آبفای اصفهان با اعلام این خبر، گفت: این ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: با توجه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان سید مصطفی علوی مدیر عامل این شرکت، با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: از هیئت رئیسه شورای شهر، شهردار و ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…