• در راستای حل مشکلات مشترکین گاز طبیعی و طرح تکریم ارباب رجوع؛ مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از ابتدای سال تا کنون 128 دیدار چهره به چهره مردمی در دوشنبه هرهفته با مراجعین داشته است.

از ابتدای سال تاکنون128  دیدار مردمی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، با توجّه به نیاز برقراری ارتباطی پویا و دو سویه بین مشترکین و مدیرعامل؛ دوشنبه هرهفته جلسات دیدار مردمی انجام گرفته و در این نشست صمیمی؛ شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود با مدیرعامل می پردازند.

سید مصطفی علوی، با بیان اینکه مشترکین عامل اصلی تقویت زیرساخت ها هستند؛ یکی از محورهای مدیریتی خود را جلب رضایت مشترکین عنوان کرد و گفت: با برگزاری جلسات هفتگی ملاقات مردمی؛ درصدد بررسی، رفع مشکلات و پیگیری مطالبات عمومی در حوزه گاز طبیعی هستیم.

وی، شنیدن بی واسطه درخواست‌ها، مطالبات، مشکلات، انتقادها و نظرات ارزنده مردم را از نتایج مثبت ملاقات مردمی دانست و اظهار کرد: گفتگو و شنیدن درد دل های بدون واسطه و رو در رو با مردم باعث افزایش رضایتمندی شده و میزان نارضایتی را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با بیان اینکه تمامی مدیران و مسئولانِ حوزه های مختلف در همه روزهای اداری درب اتاقشان به روی ارباب رجوع باز است و ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه کنندگان هستند؛ ابراز داشت: اما با توجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان جهت دیدار با مدیرعامل؛ جلسه ملاقات مردمی با مردم برگزار می شود تا درراستای دیدارهای انجام شده در صورت عدم نقض قانون، رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان با هم اندیشی روسای امور و ستادی در پروسه زمانی کوتاهتری انجام می شود

وی با اشاره به اینکه در جلسات ملاقات مردمی علی رغم درخواست شهروندان، امکان حل و فصل کامل تمامی مشکلات مطرح شده مطابق خواسته آنها وجود ندارد؛ خاطرنشان کرد: برخی از موضوعات به دلیل منع قانونی قابل رسیدگی نیست؛ اما با استناد به قانون؛ دلیل عدم رسیدگی به مطالبات آنها توضیح داده شده و در فضایی صمیمی و مناسب؛ مراجعه کننده آگاه سازی و اقناع می شود که بسیاری از شهروندان با وجود عدم رسیدن به خواسته مورد نظر با اطلاع از فرایند اداری و قوانین و رفتار مناسب و احترام آمیزی که با آنها انجام شده است با رضایت کامل دفتر را ترک می کنند.

 علوی، اغلب مراجعات مردمی را پیگیری گاز بهای مصرفی و اشتراک پذیری عنوان کرد.وی، تصریح کرد: همکاری لازم در تسهیل اراضی و اجازه عبور از زمین های کشاورزی برای عبور خطوط انتقال گاز، رعایت الگوهای صحیح مصرف گاز، عدم نصب انشعابات غیر مجاز و پرداخت به موقع قبوض گاز بهاء توسط هم استانی های عزیز، شرکت گاز استان اصفهان را در ارائه خدمات بهینه و صرفه جویی در هزینه های اجرایی یاری خواهد کرد.

بازدید رئیس دفتر بازرسی استانداری از روند ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت گازاستان اصفهان

لازم به ذکر است، در راستای پیگیری و ارزیابی استانداری از نحوی اجرای طرح تکریم ارباب رجوع توسط دستگاه های اجرایی استان، دکتر کرمی رئیس بازرسی استانداری اصفهان با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت گاز استان از روند و چگونگی ملاقات مهندس علوی با مراجعین در روزهای دوشنبه بازدید کرد و از نحوه برخورد و ملاقات با مردم و رضایت نسبی از این ملاقات ابراز خرسندی نمود.

 علوی، ضمن پاسخگویی به درخواست های مراجعین در مورد روش هماهنگی برای جلسات مردمی گفت: مراجعه کنندگانی که تمایل به ملاقات با مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان را دارند می توانند به صورت تماس تلفنی با شماره های36243046  و 38132201 و38132202هماهنگی لازم را انجام و دوشنبه هر هفته از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر برای ملاقات با اینجانب حضور یابند.

وی، تصریح کرد: علاوه بر مراجعات حضوری، مردم عزیز می توانند از طریق میز خدمت، صندوق ارتباط با مدیرعامل، سامانه تلفنی ساتم، سامانه CRM (رسیدگی به شکایات ) با دسترسی سه گانه اعم از؛ وب سایت شرکت به آدرس www.nigc-isfahan.ir ، تلفن  36286363و سامانه پیام کوتاه 10006194 و شماره تماس مستقیم شکایات واحد روابط عمومی 36274029 از جمله کانال های دریافت و رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات مردمی می باشد.

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون منابع
به گزازش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی با تأکید بر
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با حضوردر این همایش که به صورت ویدئو کنفراس برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رئیس ستاد احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان افزود: برای مثال در مسئله ...
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ا ز روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان حسین امیری در نشستی که با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفا استان اصفهان در مراسم تجلیل از سربازان امریه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان، آرمین حمیدی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی افزود: از این میان حدود 40 پروژه مربوط به توسعه زیرساخت های فاوا شهرداری و مابقی

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • ورزش
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت آبفا استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رئیس ستاد احیاء امربه‌معروف و
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ا ز روابط عمومی معاونت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون منابع انسانی و تحقیقات
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اداره
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی افزود: از این میان حدود 40

عضویت خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

اصفهان

ابر پراکنده
28.89° سانتیگراد
باد : 8.08 کیلومتر
رطوبت : 15%
29.44°C 16.11°C
23.89°C 12.22°C
23.89°C 9.44°C

پایگاه اطلاع رسانی استان اصفهان

بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…