• پیشوای ارامنه جنوب ایران با قدردانی از زحمات و تلاش های نیروی انتظامی در حفظ امنیت مردم، اقتدار، توانایی و حس برادری با شهروندان را 3 خصلت مهم این نیرو عنوان کرد.

اقتدار، توانایی و حس برادری با شهروندان؛ 3 خصلت مهم پلیس ایران

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  پایگاه خبری پلیس، اُسقف "سیپان کاشجیان" در دیدار سردار "محمدرضا میرحیدری"، فرمانده انتظامی استان اصفهان با وی بیان داشت: حضور فرماندهان بلند پایه پلیس به منظور تبریک سال نو میلادی برای ما باعث خوشحالی و افتخار است.

وی با بیان اینکه امسال به احترام کادر درمانی و جلوگیری از همه گیری کرونا تمام مراسم ها و برنامه هایی که برای عید میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و سال نو میلادی تدارک دیده شده بود لغو شدند گفت: با این وجود باز هم تعداد زیادی از مردم در اطراف کلیسای "وانک" جمع شدند که ماموران پلیس هوشمندانه این تجمعات را مدیریت کردند.

پیشوای ارامنه اصفهان و جنوب ایران گفت: معمولاً در کشور های دیگر هر زمان، تجمعی صورت می گیرد نیروهای پلیس دچار اضطراب و تشویش می شوند ولی در کشور ایران هر وقت جمعیت زیادی برای عید سال نو جمع می شوند هم خیال ما راحت است که در امنیت کامل هستیم و هم می دانیم پلیس با آرامش و کاردانی اوضاع را مدیریت می کند.

اُسقف کاشجیان با بیان اینکه نیروهای پلیس ایران ثابت کرده که خدمات خود به شهروندان را به صورت صد درصدی و کامل ارائه می کند و هیچ تفاوتی بین مردم مسلمان، پیروان دیگران ادیان و اقلیت های مذهبی قائل نیست عنوان کرد: جامعه ارامنه ایران همیشه قدردان زحمات و تلاش های نیروهای پلیس هستند.

وی با بیان اینکه اقتدار، توانایی و حس برادری نسبت به شهروندان 3 خصلت بسیار مهمی است که  در نیروهای پلیس ایران وجود دارد اظهار داشت: امروز فرصت مغتنمی است تا تشکر  ویژه ای از فرماندهان پلیس و همه عزیزانی که در حفظ امنیت کشور تلاش می کنند داشته باشم.

اُسقف کاشجیان با بی نظیر توصیف کردن تلاش نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه صیانت مردم در برابر ویروس کرونا عنوان کرد: من خود شاهد بودم که کادر درمانی، پلیس و دیگر دستگاه ها چگونه در زمینه حفظ مقررات جلوگیری از گسترش همه گیری کرونا تلاش می کردند تا شهروندان در امنیت و سلامت باشند که این تلاش ها جای قدردانی دارد.

پیشوای ارامنه جنوب ایران با آرزوی سلامتی برای پزشکان، پرستاران، نیروهای نظامی و انتظامی و شفای عاجل بیماران کرونایی خاطر نشان کرد: مطمئنم که با دعای خیر مردم ایران به ویژه دعای خیری که مقام معظم رهبری دارند، در سال جدید میلادی بتوانیم به  بیماری کرونا فائق آمده و ان شاء الله به زندگی عادی خود در صحت و سلامت کامل برگردیم.

چتر امنیت پلیس بر سر همه مردم گسترده می شود

سردار" محمدرضا میرحیدری" نیز در این دیدار ضمن تبریک میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی گفت: تجربه به ما نشان داده که جامعه ارامنه استان همواره شهروندانی قانونمند هستند و به حقوق دیگران احترام می گذارند.

وی با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همه اقوام و ادیان و مذاهب مختلف با اطمینان در امنیت کامل به سر می برند اظهار داشت: چتر امنیت پلیس بر سر همه مردم ایران گسترده است و ناجا هیچ تفاوتی بین مردم ارامنه با دیگر شهروندان قائل نیست.

فرمانده انتظامی استان اصفهان همبستگی اقوام و پیروان ادیان مختلف درکشور ایران را باعث اتحاد، یکپارچگی و انسجام ملی دانست و اظهار داشت: این موضوع باعث شده علی رغم اینکه دولت آمریکا هر زمان اعلام می کند تحریم هایش باعث از پا در آمدن ملت ایران می شود اما می بینیم که نقشه اش نقش بر آب می شود و این ملت همواره مقاوم ایستاده و عزتمندانه به راه خود ادامه می دهد

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر ناحیۀ
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از 
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی اعلام کرد: در دهه فجر سال جاری 14 پروژه در بخش آب به بهره برداری می رسد و
شهرداری اصفهان با مصرف بیش از ۹۰ هزار مگاوات ساعت برق در سال بزرگترین مصرف کننده بخش عمومی انرژی الکتریکی در استان ...
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر ،  عظیمیان ضمن قدردانی از اقدامات و زحمات کارکنان بخش‌های مختلف در این زمینه، اجرای ...
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای شهر سفیددشت انتصاب وحید  میرزایی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان ضمن تأیید این خبر گفت: این رکوردها در حالی ثبت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد یاسر طیب‌نیا در ادامه با اشاره به جدی بودن بحران تأمین مواد اولیه خاطرنشان کرد:

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی اعلام کرد: در دهه فجر سال ...
شهرداری اصفهان با مصرف بیش از ۹۰ هزار مگاوات ساعت برق در سال بزرگترین مصرف
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر ،  عظیمیان ضمن قدردانی از اقدامات و زحمات
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای شهر سفیددشت انتصاب وحید  ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان ضمن
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد یاسر طیب‌نیا در ادامه با اشاره به
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…