به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی با اشاره به مهم ترین اقدامات9 ماه گذشته در بخش بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اظهار داشت: در این زمینه نظارت بر روند تامین بسته‌های معیشتی از مهم ترین اقدامات صورت گرفته بوده است.
وی با بیان اینکه تهیه بسته‌های معیشتی اغلب از محل اجرای امینانه نیت واقفان بوده است، ابراز داشت: بخشی از این بستهها نیز باکمک خیران و درآمد موقوفات و نذورات تامین شده است.
مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه بر روند توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی برای رسیدن به دست نیازمندان واقعی عمل کردهایم، اضافه کرد: خوشبختانه در این زمینه اقدامات بر اساس آنچه تعریف شده انجام شد.
وی با بیان اینکه در زمینه قبور و اجاره موقوفات بیشترین شکایت را از سوی شهروندان داشتیم، ادامه داد: در این زمینه جلساتی را برگزار و مشکلات را برطرف ساختیم.
بخشی با بیان اینکه کمیسیون قبور در ادارات اوقاف فعال است، افزود:همه هزینه‌ای قبر در کمیسیون قبور شهرستان و استان بررسی می‌شود و مجوز قبر صادر میشود.
وی با بیان اینکه هیچ یک از امامزادگان بدون دریافت مجوز از کمیته قبور استان اجازه صدور مجوز دفن در امامزادگان را ندارند، تصریح کرد: پیش فروش قطعی قبر هم بدون دریافت مجوز از کمیسیون قبور سازمان اوقاف ممنوع است و نظارت مستمری در این زمینه داریم.
مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه قیمت همه قبور امامزادگان در سامانه جامع سازمان اوقاف درج شده است، اضافه کرد: درصورت نیاز به تخفیف در موارد خاص با ارائه مدارک و تائید کمیته قبور استان اعمال تخفیف طبق دستورالعمل ابلاغی سازمان اوقاف و امور خیریه امکان پذیر است.
وی در خصوص بخشیده شدن اجارات برخی از مستاجران موقوفات با توجه به شیوع کرونا ابراز داشت: در این زمینه حدود 600 مورد برای معرفی به سازمان اوقاف و امور خیریه شناسایی شده که برای آنها مجوز تخفیف دوسال اجاره بها را دریافت کنیم که البته هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ا ز  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی مبشری در خصوص دریافت اسناد مالکیتی در شهرستان اردستان اظهار داشت: موظفی سال جاری برای دریافت اسناد مالکیتی برای موقوفات و امامزادگان شهرستان اردستان 35 مورد بوده است.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 46 سند برای موقوفات شهرستان اردستان صادر شده است، ابراز داشت: از این تعداد 10 مورد تبدیل سند دفترچه‌ای به تک برگی بوده‌ است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اردستان ادامه داد: همچنین دو سند برای امامزادگان و 34 سند جدید برای رقبات این شهرستان صادر شده است.
وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین اسناد دریافت شده مربوط به موقوفه سید فخرالدین بوده است، ادامه داد: این موقوفه 6 دانگ عرصه و اعیان به متراژ 369 متر مربع است که ارزش ملکی این موقوفه 185 میلیون تومان بوده است.
مبشری با بیان اینکه در بین اسناد دریافتی سند دو امامزاده نیز صادر شده است، ابراز داشت: همچنین در حال حاضر عملیات نقشه برداری 10 موقوفه جدید دیگر نیز در دست انجام است و به زودی برای این موقوفات نیز سند صادر خواهد شد.
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، مدیر عامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  تخفیف طرح ملی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حجت الاسلام
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی،
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان در  نشست خبری غیرحضوری «سه شنبه ها با رسانه» با
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومي منطقه 10 شهرداري اصفهان مهندس شهبازی مدیر منطقه 10 اظهار ...
 به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور در یک گفت‌وگوی زنده رادیویی در خصوص لزوم تحقق شهر هوشمند، اظهار ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی، با اشاره به روند افزایشی مصرف بخش خانگی بیان داشت: در صورتی که مصارف
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، ذوب آهن اصفهان به عنوان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر بنی‌طبا  با اشاره به شبکه فاضلاب اصفهان اظهار داشت: یکی از محورهایی که در ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان در
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومي منطقه 10 ...
 به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور در یک گفت‌وگوی زنده ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی، با اشاره به روند افزایشی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر بنی‌طبا  با اشاره به شبکه ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…