خرداد 778
منتشرشده در جامعه
- تیر 08, 778

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان  حمیدرضا خورشیدی مدیرکل هواشناسی استان اصفهان با اعلام این خبر افزود : با توجه به پيش بيني بارش هاي دير هنگام و كمتر از مقدار نرمال طي پاييز 1399  به کشاورزان عزیز توصيه مي گردد، تدابير لازم در خصوص كشت ديم لحاظ گردد. بطوريكه در مناطق اصلي ديم كاري در مناطق غرب و جنوب غرب استان دوتا سه هفته ديرتر از موعد خود اقدام کاشت نمايند و در بقيه مناطق استان كشت ديم توصيه نمي گردد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر ديم كاران در مناطق غرب و جنوب غرب استان  دو تا سه هفته دیر فعالیت خود را شروع نمایند.
منتشرشده در جامعه
- تیر 08, 778
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان  حمیدرضا خورشیدی مدیرکل هواشناسی استان اصفهان با اعلام این خبر افزود : با توجه به ضعيف بودن فعاليت سامانه‌هاي بارشي و كاهش فراواني گذر سامانه‌ها از روي استان ، بارش كمتر از نرمال ، پايداري نسبي جو در تراز مياني و نفوذ توده‌هاي هواي به نسبت سرد در سطح زمين ازسمت شمال‌شرق، شرايط براي افزايش پتانسيل آلودگي هوا در كلان شهراصفهان و مناطق صنعتي طي پاييز1399 مهيا مي‌باشد لذا توصيه مي گردد تدابير لازم توسط مسئولان با همکاری و همراهی شهروندان صورت پذیرد.
 

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر پاییز امسال شاهد افزايش پتانسيل آلودگي هوا در كلان شهراصفهان و مناطق صنعتي هستیم.
منتشرشده در جامعه
- تیر 08, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل از  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مسلم محمودزاده در خصوص اخذ اسناد مالکیت برای موقوفات کاشان از ابتدای سال جاری  اظهار کرد: در این بازه زمانی هفت جلد سند برای موقوفات این شهرستان دریافت شده است.

وی در خصوص تبدیل اسناد دفترچه‌ای به تک برگی نیز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹مورد سند دفترچه‌ای به سند تک برگی تبدیل شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان اضافه کرد: باتوجه به اینکه برخی اسناد مرتبط با چند رقبه هستند تعداد ۷۸رقبه از ابتدای سال سنددار شده است.

وی در خصوص وصول مطالبات موقوفات افزود: ازابتدای سال جاری تاکنون ۶۵ درصد مطالبات موقوفات از اشخاص حقیقی وصول شده و این در حالی است که تاکنون کمتر از 10 درصد از مطالبات اشخاص حقوقی وصول شده است. 

محمودزاده اضافه کرد: بیشترین بدهی به موقوفات شهرستان کاشان را اشخاص حقوقی، نهادها و ادارات دارند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 20 پرونده در مراجع قضایی در حال رسیدگی است، ادامه داد: تاکنون برای هفت مورد از پرونده‌های موقوفات حکم صادر شده اجرا شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان اضافه کرد: احکام صادره به نفع موقوفات کاشان از ابتدای سال جاری تا کنون حدود 10 مورد بوده و مابقی در جریان رسیدگی است.

 

 

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون برای 78 رقبه در شهرستان کاشان سند صادر شده است.
منتشرشده در جامعه
- تیر 08, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل ا ز  امور فرهنگی ناحیه یک اصفهان  ، حجت‌الاسلام اصغر توسلی  اظهارداشت : نماد کار اوقاف در طول سال در ماه محرم و صفر است، همچنین ۶۰موقوفه   از موقوفات شهرستان اصفهان ناحیه یک  مربوط به ابی‌عبدالله (ع) است .

وی افزود: ما بیشترین اجرای نیت امینانه در طول سال را در ماه محرم و صفر داریم، که امسال با توجه به شیوع بیماری و ویروس کرونا در این زمینه توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده را در دستور ویژه قرار دادیم 

وی تعداد ماسک های توزیع شده در این ایام را 30هزار عدد اعلام کرد و افزود :این تعداد ماسک در دهه اول محرم در هیئات مذهبی ،بقاع متبرکه ،حسینیه ها و مساجد بین عزاداران توزیع شده است 

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان ناحیه یک  اعلام کرد: اصفهان  در حوزه امامزادگان با وجود۷۱۵امامزاده  از جمله استان‌های برتر در کشور است .

این مسئول اضافه کرد: در بحث رزمایش مومنانه  ۳۲۰۰سبد که  از محل موقوفات،بقاع  و کمک‌های خیران بود بین نیازمندان توزیع شد .

وی با اعلام اینکه در ایام محرم امسال، دستورالعملی با عنوان "شمیم حسینی" داشتیم ، گفت: ۱۵۶بسته معیشتی شامل(مرغ،برنج وروغن)در بین نیازمندان توزیع شد . 

اصغر توسلی تاکید کرد:.در بحث تبلیغات محیطی هم بسته‌های تبلیغاتی سیاه‌پوش کردن شهر با نام مقدس سیدالشهدا (ع) و پیام‌های رهبری انجام شدو  همچنین محرم امسال ،محرم "سردار سلیمانی" بود که  در همه بنرها ثمتال مبارک این شهید والامقام درج شد  

 گفتنی است ۶۰۰ میلیون‌ ریال از عواید موقوفات ناحیه یک  شهرستان اصفهان   با نیت مصارف برگزاری روضه خوانی سیدالشهدا ، هزینه گردید  .

 

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان ناحیه یک با بیان اینکه ۶۰موقوفه از موقوفات ناحیه یک اصفهان مربوط به عزاداری ابی‌عبدالله (ع) ویاران باوفایش است،گفت: محرم امسال ، محرم "سردار سلیمانی" بود در همه بنرها ثمتال مبارک این شهید والامقام درج شد.
منتشرشده در شهر
- تیر 08, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی در ارتباط زنده رادیویی با برنامه «سلام اصفهان» با اشاره به اینکه آغاز هفته دفاع مقدس که یادگار ایثارگری ها و رشادت های ملت بزرگ ایران در هشت سال دفاع مقدس بود را گرامی می داریم، اظهار کرد: به همه یادگاران این دوران به ویژه جانبازان و آزادگان خستگی ناپذیر و خانواده بزرگ شهیدان عزیز درود می فرستیم. 

وی ادامه داد: از این هفته بعد از پایان ماه محرم که افتتاحیه های هفتگی شهر برای چند هفته متوقف شده بود، برنامه ها از فردا از سرگرفته می شود و برنامه «هر یکشنبه یک افتتاح» در منطقه 12 با افتتاح پروژه هایی همچون فرهنگسرای استاد مظاهری، مجموعه ورزشی سپاهان و چندین پروژه عمرانی – خدماتی دیگر اجرا می شود.

شهردار اصفهان تصریح کرد: همچنین در کنار این افتتاحیه ها، عملیات اجرایی باند شمالی خیابان امیرکبیر سوم آغاز می شود.

وی افزود: دو سه ماه پیش در قالب اجرای برنامه های «هر یکشنبه یک افتتاح» در منطقه 12 حضور پیدا کردیم و چند افتتاح داشتیم که در آن برنامه کلنگ زنی یک خیابان انجام شد و اکنون این خیابان در شرف بهره برداری است و تا دو هفته دیگر در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

نوروزی افزود: امیدوارم منطقه 12 مانند سایر مناطق شهر اصفهان از این خدمت به خوبی استفاده کند و احداث یک مجموعه ورزشی در محله امین آباد به توسعه ورزش همگانی در این محله کمک کند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود تصریح کرد: اصفهان به عنوان اولین شهر کشور در حال تدوین برنامه جامع 10 ساله خود با مشارکت شهروندان است؛ این طرح در چند مرحله با مشارکت مردم پیش رفته و اکنون در مرحله نظرسنجی برای تدوین چشم انداز شهر اصفهان است.

شهردار اصفهان افزود: اگر شهروندان می خواهند شهروندی مطالبه گر و مسئولانی پاسخگو داشته باشند، نظرات خود را از طریق سایت isfahanplan.ir مطرح کنند تا در چشم انداز شهر اصفهان به کار گرفته شود. قطعا مشارکت مردم، این برنامه جامع 10 ساله را غنی تر و از حمایت بیشتری برخوردار می کند.

 

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر شهردار اصفهان از افتتاح چند پروژه ورزشی – فرهنگی در منطقه 12 در قالب برنامه های «هر یکشنبه یک افتتاح» خبر داد و گفت: فردا در این منطقه فرهنگسرای استاد مظاهری، مجموعه ورزشی سپاهان و چندین پروژه عمرانی – خدماتی دیگر افتتاح می شود.
صفحه1 از25
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،حریرچی با بیان
رضا یزدخواستی، معاون خرید شرکت فولاد مبارکه از
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون درآمد آبفای اصفهان با اعلام این خبر، گفت: این ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: با توجه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان سید مصطفی علوی مدیر عامل این شرکت، با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: از هیئت رئیسه شورای شهر، شهردار و ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…