• منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب اهن اصفهان در کنفرانس بین المللی بررسی صنعت فولاد و مواد اولیه (۲۰۲۱ PLANEX ) به تولید ثروت در صنعت فولاد و مواد اولیه پرداخت و گفت : ثروت سازی غیرملموس در این صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در حوزه های مختلف از جمله جامعه ، محیط زیست ، کارکنان و ... قابل بررسی است .

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در پلنکس: تولید محصولات با کیفیت، عمر مفید ساختمان در ایران را افزایش می دهد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی نقش فولاد در صنعت ساختمان را از مصادیق ثروت سازی غیرملموس این صنعت ذکر کرد و گفت : با توجه به اینکه فولاد ساختمانی بخش قابل توجهی از تولید فولاد را به خود اختصاص می دهد، این صنعت نقش پر رنگی در ساخت مسکن ایفا می‌کند .
یزدی زاده میانگین عمر مسکن در ایران را حدود یک دهم اروپا عنوان نمود و اظهار داشت : در عمل ساختمان‌های بالای ۳۰ سال برای عموم مردم گزینه جذاب برای خرید و اجاره نیست در حالیکه در اروپا و آمریکا و دیگر کشورها، عمر مسکن نزدیک به ۲۰۰ سال است.
وی با بیان اینکه متاسفانه در تهران و دیگر کلان شهرهای ایران همواره شاهد میزان بالای آمار تخریب بافت های فرسوده و نیمه فرسوده و ساخت و ساز هستیم ، اظهار داشت : کوتاه بودن عمر مسکن در ایران علاوه بر هدر رفت سرمایه‌، آلودگی‌های زیادی از جمله زیست محیطی، صوتی، ترافیک و هزینه جابجایی نخاله‌های ساختمانی به همراه دارد.
مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ، افزایش نخاله‌های ساختمانی که از منابع ملی هزینه زیادی در تولید آن شده و آسیب زیادی به محیط زیست وارد می‌کنند، را از جمله چالش های بزرگ دانست و گفت : صنعت فولاد به عنوان صنعت تاثیرگذار در این حوزه می‌تواند با تولید محصولات با کیفیت، از هدر رفت منابع ملی پیشگیری کند.
یزدی زاده ، کیفیت را از جمله نقاط قوت اصلی ذوب آهن اصفهان دانست و گفت : نوع تولید و تاکید ویژه بر کیفیت محصولات باعث شده ، برند این شرکت در ایران و جهان با کیفیت برتر شناخته شود و موفقیت در صادرات نیز حاصل این کیفیت است .
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اشتغال‌زایی در زنجیره فولاد را از دیگر مصادیق تولید ثروت ناملموس در این صنعت دانست و گفت : با توجه به اینکه صنعت فولاد یکی از بزرگترین صنایع در دنیا است، وسیع بودن حوزه‌ی کاری و صنایع مرتبط با این صنعت نقش به سزایی در ایجاد اشتغال برای جامعه ایفا می نماید.
یزدی زاده با اشاره به اینکه ذوب‌آهن اصفهان به صورت مستقیم نزدیک به ۱۶۰۰۰ نفر اشتغال ایجاد نموده وبه طور غیر مستقیم ایجاد اشتغال برای اصناف مختلف را داشته است، اظهار داشت : مطابق استانداردهای بین‌المللی اشتغال در صنعت فولاد به گونه‌ای است که هر دو فرصت شغلی مستقیم در این صنعت، به طور میانگین ۱۳ فرصت شغلی را در دیگر بخش‌های زنجیره تامین تا توزیع ایجاد می‌کند.
وی ، تاثیر مستقیم اشتغال‌زایی بر معیشت و رفاه خانوار، ایجاد شرایط مناسب تشکیل خانواده برای جوانان، فرزندآوری و سطح سلامت روانی در اجتماع را بسیار چشمگیر دانست و گفت : ایجاد اشتغال در جامعه در راستای توزیع عادلانه ثروت در جامعه است و صنعت فولاد می‌تواند بدین ترتیب با اشتغال‌زایی در جامعه ثروت‌آفرینی نماید.
یزدی زاده در ادامه توسعه زیرساخت های صنعتی ، توسعه خدمات عمومی و عامل المنفعه ، توسعه شهری و شهرسازی پیرامون صنایع فولادی ، توسعه رفاه و سلامت اجتماعی، ارتقای سطح ورزشی و افتخار آفرینی در این حوزه و آموزش را از دیگر موارد تولید ثروت ناملموس در صنعت فولاد دانست و گفت : آموزش کارکنان پیش نیاز توسعه سازمان است و سرمایه گذاری برای آموزش کارکنان، مهمترین راهکار خلق ثروت برای سازمان ها و جامعه است و زمینه ساز رشد و تعالی سازمان و ارتقای سطح فنی و دانش در جامعه می گردد که مزایای آن عبارتند از: ارتقای سطح علمی و فنی کارکنان، بهبود استفاده از منابع سازمان ، انتقال دانش و رضات کارکنان.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، سرمایه گذاری در صنعت فولاد را موجب زایش ثروت های مادی و معنوی دانست و گفت : شکل گیری این مجتمع عظیم صنعتی ، یکی از نمونه های بسیار موفق در این زمینه است چرا که این مجموعه با ایفای نقش در شکل گیری سایر صنایع فولادی ، تولید محصولات استراتژیک ، تاسیس بیمارستان شهید مطهری ، تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی ، ساخت فولاد شهر ، آموزش منابع انسانی ماهر و متخصص برای تمام صنایع و ... ثروت مادی و معنوی بسیاری برای جامعه خلق کرده است .
اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مهرداد تولائیان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی نقش فولاد در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، لوح مرد سال
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
بیمه عمر مکمل چیست؟به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، بیمه عمر مکمل یکی از زیرگروه‌های بیمه عمر و آتیه شرکت پاسارگاد ...
  حق بیمه کارگری چیست؟به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حق بیمه کارگری با کارمندی تفاوتی ندارد و هر دو یک تعریف یکسان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رئیس سومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین روابط عمومی ایران با اشاره به مشارکت ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مهرداد تولائیان با اشاره به اهمیت موضوع کیفیت و تطابق با استانداردهای ملی و بین ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، با توجه به محدودیت‌هایی که قوانین راهنمایی و رانندگی، اشخاص برای محاسبه سهمیه خود جهت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، بیمه تکمیلی برای نازایی موضوع اصلی این مطلب است که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد،

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
بیمه عمر مکمل چیست؟به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، بیمه عمر مکمل یکی از
  حق بیمه کارگری چیست؟به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حق بیمه کارگری با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رئیس سومین کنفرانس بین المللی رویکردهای
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مهرداد تولائیان با اشاره به اهمیت موضوع
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، با توجه به محدودیت‌هایی که قوانین ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، بیمه تکمیلی برای نازایی موضوع اصلی این
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…