نمایش موارد بر اساس برچسب: مخابرات منطقه اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،قاسم محمدی با تاکید بر لزوم بهینه سازی شبکه به جهت افزایش رضایتمندی مشترکین،اظهار کرد: به منظور توسعه و تقویت شبکه ارتباطی سیار و رفع مشکلات و تقویت پوشش آنتن‌دهی و برخورداری مردم از خدمات مطلوب و شبکه پرسرعت همراه اول، در شهر های تحت پوشش این اداره، سه سایت ورزنه ، جاده ترانزیتی اصفهان – نائین و شهرک تودشک چویه در شهر تودشک نصب و راه‌اندازی شده است .


وی افزود: راه اندازی سایت ترانزیتی اصفهان – نائین اقدام نقش مهمی در رفع نقاط کور ارتباطی در این منطقه ایفا کرده و در صورت همکاری مسئولین و اهالی محترم شهر زیار و منطقه شور ( سجزی ) مشکل پوشش آنتن دهی در این منطقه نیز رفع خواهد شد .

منتشرشده در اقتصاد


به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،فورجانی زاده با اشاره به جمعیت بالای ۱۵۰۰ در این شهرستان، اظهار کرد : بیش از ۳۵ درصد از تلفن های GSM در شهرستان فلاورجان در روستای مهرگان قرار دارد و مشترکان می توانند بعد از پیوست به شبکه تلفنی مسی از مزایای اینترنت پرسرعت مخابرات بهره مند شوند .

وی با تشریح  تاریخچه تلفن های GSM روستایی افزود : شرکت مخابرات ایران در سال ۸۷ واگذاری خطوط GSM روستایی را با قابلیت تلفن ثابت در محدوده روستا،با هدف استفاده مشترکان از تلفن ثابت در خارج از محدوده های کابل کشی واگذار نمود که تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده توسط مخابرات استان، امیدواریم  توسعه شبکه در دیگر روستاهای این شهرستان ادامه و بزودی صورت پذیرد. 

منتشرشده در اقتصاد
 
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، مجید باطنی منش اظهار کرد : مشترکین جهت ثبت و یا تغییر شماره همراه برای ارسال پیامک صورتحساب تلفن ثابت، می توانند با شماره گیری کد دستوری #۲۰۲۰* از طریق  تلفن همراه، مراجعه به پرتال شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir و یا شماره گیری ۳۶۰۶۰ از طریق تلفن ثابت ،عملیات ثبت و یا تغییر شماره تلفن همراه را انجام دهند.
 
وی با اشاره به این موضوع که برای صورتحساب ها ی تلفن ثابت که  زیر مبلغ ۵ هزار تومان هستند؛ پیامک صورتحساب ارسال نمی گردد؛ گفت : مشترکین می توانند جهت حصول اطمینان از درستی شماره تلفن همراه ثبت شده در سیستم از راههای مذکور استفاده کنند. 
 
باطنی منش در پایان یادآور شد : مشترکینی که برای پرداخت صورتحساب نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت دارند نیز می توانند شماره تلفن ۳۶۰۶۰ را شماره گیری نموده و بصورت گویا اطلاعات مورد نظر را دریافت نمایند.
منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، ناصر مشایخی سرپرست جدید مخابرات منطقه اصفهان با همکاری مجموعه کارکنانش توانستند بر اساس گزارش‌های هفتگی معاونت راهبردی مخابرات ایران در سه بخش ( شبکه- تجاری و مالی) در بیشتر این شاخص های اعلامی حرکت ارزنده و صعودی داشته باشند.

 به گزارش خبرنگار ما : ارتقاء جایگاه رتبه مخابرات منطقه اصفهان در کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است که تلاش کارکنان  با مدیریت جدید سهم بسزایی در این ارتقاء داشته است.

 شاخص های صعودی مخابرات اصفهان در مدت فوق شامل:  میانگین مدت زمان پاسخگویی به شکایات (AHT) سامانه 195 -  مقادیر شاخص های کیفی شبکه Latency  و Jitter -  مقادیر شاخص های کیفی شبکه (DNS) - مقادیر شاخص های کیفی شبکه(PagloadTime) -  درصد تحقق برنامه دایری(VDSL) -  درصد تحقق برنامه دایره خدمات دیتا -  درصد تحقق برنامه دایره خالصADSL -  درصد تحقق برنامه دایری خالص VDSL -  سطح سرویس ۲۰۲۰ -  میانگین زمان انتظار ۲۰۲۰ -  بازخورد مرکز تماس SLA -  گزارش پایبندی به SLA - حل مشکل تماس 2010 و درصد لاوصولی مناطق می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان  در آیین رونمایی از سامانه الکترونیکی انتخابات گفت:این سامانه توسط شرکت مخابرات منطقه اصفهان طراحی شده است  و قابلیت برگزاری الکترونیکی کلیه انتخابات را دارد و در هفته‌های گذشته در یک انتخابات بکار گرفته شد و مورد تایید قرار گرفت.

ناصر مشایخی با بیان اینکه طراحی و ساخت این سامانه در مدت ۶ ماه در اصفهان انجام گرفت، افزود: کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های الکترونیکی وارد این سامانه شوند و  مراحل احراز هویت، رای گیری و در نهایت اعلام نتایج به راحتی با حفظ محرمانگی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: محدودیتی برای استفاده همزمان کاربران از این سامانه وجود ندارد و امکان برگزاری انتخابات در هر سطحی وجود دارد.

 سرپرست مخابرات منطقه اصفهان اضافه کرد: سامانه الکترونیکی انتخابات در یک مرحله برگزاری انتخابات که با همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان انجام شد و مورد تایید قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: هر کدام از اصناف با توجه به شیوع کرونا و شرایط حاکم بر جامعه به راحتی می توانند از این سامانه برای برگزاری انتخابات خود استفاده کنند.

مشایخی بیان کرد: با توجه به رشد فعالیت‌های الکترونیکی و دولت الکترونیک در جامعه، نیاز است که انتخابات الکترونیکی امن و مطمئن در کشور طراحی شود و شرکت مخابرات ایران با همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در اصفهان این سامانه را طراحی و عملیاتی کرد.

وی با بیان اینکه نحوه واگذاری این خدمت به هرکدام از متقاضیان توسط مخابرات تعیین خواهد شد تصریح کرد: امکان استفاده از این سامانه در برگزاری الکترونیکی کلیه انتخابات‌ از جمله انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد اما این امر منوط به تایید نهادهای بالادستی و مسوول در این زمینه است.

انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ ایران در تاریخ ۲۸ خرداد ماه سال آتی همزمان با انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار خواهد شد.

منتشرشده در اقتصاد
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر ناحیۀ
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از 
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی اعلام کرد: در دهه فجر سال جاری 14 پروژه در بخش آب به بهره برداری می رسد و
شهرداری اصفهان با مصرف بیش از ۹۰ هزار مگاوات ساعت برق در سال بزرگترین مصرف کننده بخش عمومی انرژی الکتریکی در استان ...
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر ،  عظیمیان ضمن قدردانی از اقدامات و زحمات کارکنان بخش‌های مختلف در این زمینه، اجرای ...
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای شهر سفیددشت انتصاب وحید  میرزایی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان ضمن تأیید این خبر گفت: این رکوردها در حالی ثبت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد یاسر طیب‌نیا در ادامه با اشاره به جدی بودن بحران تأمین مواد اولیه خاطرنشان کرد:

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر ، هاشم امینی اعلام کرد: در دهه فجر سال ...
شهرداری اصفهان با مصرف بیش از ۹۰ هزار مگاوات ساعت برق در سال بزرگترین مصرف
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر ،  عظیمیان ضمن قدردانی از اقدامات و زحمات
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، رئیس شورای شهر سفیددشت انتصاب وحید  ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان ضمن
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد یاسر طیب‌نیا در ادامه با اشاره به
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…