نمایش موارد بر اساس برچسب: مخابرات منطقه اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، در اثر این عملیات کلیه ترافیک های اینترنت، موبایل دیتا و سوئیچ از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۱:۰۰ و۱۳:۰۰ الی ۱۵:۰۰ در تاریخ سه شنبه ۲۳‏/۰۶‏/۱۴۰۰ (در دو بازه زمانی هر کدام به مدت دو ساعت احتمال قطعی و دو ساعت احتمال اختلال) جهت برگردان در ایستگاه‌های نهضت آباد و حاجی آباد (توابع تیران شهر)  مواجه خواهند شد.           

منتشرشده در اقتصاد
 
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل از  روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، کارشناس مسئول اداره فروش و امور مشتریان تلفن ثابت مخابرات منطقه اصفهان، در برنامه رادیویی چتر ارتباط در پاسخ به سوال یکی از مشترکین درخصوص نحوه دریافت پیامک پرداخت قبوض تلفن ثابت گفت: مشترکین می تواننداز طریق سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir  امکان دریافت قبوض تلفن ثابت، بر روی تلفن همراه خود را فعال و از این طریق قبوض خود را مشاهده، دریافت و پرداخت کنند.
 
بهناز ماهوش افزود: مشترکین در صورتی که پیامک قبض تلفن ثابت را به صورت ماهیانه دریافت نمی کنند؛ همچنین می توانند از طریق سامانه ۳۶۰۶۰ یا با وارد کردن کد دستوری  #۲۰۲۰* از طریق تلفن همراه، با انتخاب گزینه ثبت تلفن همراه و وارد کردن شماره ثابت منزل با پیش کد استان، شماره تلفن همراه مورد نظر خود را ثبت کنند و پس از دریافت پیامک ثبت تائید شماره همراه، از ماه آینده قبض خود را به صورت ماهیانه از طریق تلفن همراه خود دریافت کنند.
 
 
وی عنوان کرد: مشترکین عزیز در صورت دریافت پیامک قبض مربوط به اشخاص دیگر، می توانند از طریق کد دستوری #۲۰۲۰* و انتخاب گزینه حذف تلفن همراه، نسبت به حذف شماره تلفن همراه غیر مرتبط با تلفن ثابت خود اقدام کنند.
 
ماهوش درپایان بیان کرد: شهروندان عزیز همچنین می توانند از طریق سامانه تلفنی ۲۰۲۱ با سامانه صدای مشتری تماس برقرار کنند و به واسطه کارشناسان مخابراتی نسبت به ثبت و یا حذف تلفن همراه مرتبط با تلفن ثابت خود اقدام نمایند.
 
گفتنی است سامانه تلفنی ۳۶۳۶ برنامه رادیویی چتر ارتباط، خط ارتباطی بین مشترکین و مخابرات منطقه اصفهان می باشد و مشترکین می توانند به صورت شبانه روزی نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در سه بخش: تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت پر سرعت از طریق این سامانه مطرح و پیگیری نمایند.
منتشرشده در اقتصاد

اسماعیل قربانی در دیدار با اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان با اشاره به نقش تعاونی ها در ساختار اقتصادی کشور گفت: امروزه تعاونی ها وسیله مناسبی برای توسعه فعالیت های اقتصادی و اجتماعی کشور به شمار می‌روند که می توانند در بهره‌ وری بهینه از شرایط زندگی،توزیع مایحتاج عمومی،‌ایجاد فرصت های شغلی و بهبود وضعیت اجتماعی مؤثر باشند.

وی افزود: تجربه کشورهای توسعه یافته نشان می‌دهد که تعاونی‌ها بهترین تشکل‌هایی هستند که موفق شدند اسباب تجمیع سرمایه های خرد و نیروهای خلاق و با انگیزه را برای انجام کارهای گروهی و کارآفرینانه فراهم کنند.

مدیر مخابرات منطقه اصفهان،تعاونی مصرف کارکنان این مجموعه را نماد یک تعاونی موفق دانست و اظهار کرد: امیدواریم با برنامه ریزی و جدیت تمام،همه برنامه های این شرکت تعاونی در راستای خدمت رسانی به خانواده مخابرات استان محقق شود.

گفتنی است؛ در ادامه تنی چند از اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان مخابرات منطقه اصفهان گزارشی از وضعیت شرکت تعاونی و مسائل و مشکلات پیش روی خود ارائه کردند

 

 

منبع : خبرگزاری موج

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،قاسم محمدی با تاکید بر لزوم بهینه سازی شبکه به جهت افزایش رضایتمندی مشترکین،اظهار کرد: به منظور توسعه و تقویت شبکه ارتباطی سیار و رفع مشکلات و تقویت پوشش آنتن‌دهی و برخورداری مردم از خدمات مطلوب و شبکه پرسرعت همراه اول، در شهر های تحت پوشش این اداره، سه سایت ورزنه ، جاده ترانزیتی اصفهان – نائین و شهرک تودشک چویه در شهر تودشک نصب و راه‌اندازی شده است .


وی افزود: راه اندازی سایت ترانزیتی اصفهان – نائین اقدام نقش مهمی در رفع نقاط کور ارتباطی در این منطقه ایفا کرده و در صورت همکاری مسئولین و اهالی محترم شهر زیار و منطقه شور ( سجزی ) مشکل پوشش آنتن دهی در این منطقه نیز رفع خواهد شد .

منتشرشده در اقتصاد


به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،فورجانی زاده با اشاره به جمعیت بالای ۱۵۰۰ در این شهرستان، اظهار کرد : بیش از ۳۵ درصد از تلفن های GSM در شهرستان فلاورجان در روستای مهرگان قرار دارد و مشترکان می توانند بعد از پیوست به شبکه تلفنی مسی از مزایای اینترنت پرسرعت مخابرات بهره مند شوند .

وی با تشریح  تاریخچه تلفن های GSM روستایی افزود : شرکت مخابرات ایران در سال ۸۷ واگذاری خطوط GSM روستایی را با قابلیت تلفن ثابت در محدوده روستا،با هدف استفاده مشترکان از تلفن ثابت در خارج از محدوده های کابل کشی واگذار نمود که تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده توسط مخابرات استان، امیدواریم  توسعه شبکه در دیگر روستاهای این شهرستان ادامه و بزودی صورت پذیرد. 

منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از2
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در  مدت چهار
این نمایشگاه تا بیست و سوم مهرماه 1400 و به مدت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، این تندیس را
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی فدک مال، مسعود صرامی، مدیر عامل شرکت پرستیژلند ایران و ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش كه با استقبال مديران، معاونان، كاركنان، پيشكسوتان و بازنشستگان شركت‌هاي
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولادمبارکه با اشاره به نقش هم افزایی این دو فولادساز بزرگ
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با حضور کارشناسان و فعالان حوزه
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با بیان اینکه در زمینه فرهنگ سازی آموزش های
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با بیان اینکه مصرف گاز

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی فدک مال، مسعود ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش كه با استقبال مديران، ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولادمبارکه با
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…