نمایش موارد بر اساس برچسب: مخابرات منطقه اصفهان

اسماعیل قربانی در دیدار با اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان با اشاره به نقش تعاونی ها در ساختار اقتصادی کشور گفت: امروزه تعاونی ها وسیله مناسبی برای توسعه فعالیت های اقتصادی و اجتماعی کشور به شمار می‌روند که می توانند در بهره‌ وری بهینه از شرایط زندگی،توزیع مایحتاج عمومی،‌ایجاد فرصت های شغلی و بهبود وضعیت اجتماعی مؤثر باشند.

وی افزود: تجربه کشورهای توسعه یافته نشان می‌دهد که تعاونی‌ها بهترین تشکل‌هایی هستند که موفق شدند اسباب تجمیع سرمایه های خرد و نیروهای خلاق و با انگیزه را برای انجام کارهای گروهی و کارآفرینانه فراهم کنند.

مدیر مخابرات منطقه اصفهان،تعاونی مصرف کارکنان این مجموعه را نماد یک تعاونی موفق دانست و اظهار کرد: امیدواریم با برنامه ریزی و جدیت تمام،همه برنامه های این شرکت تعاونی در راستای خدمت رسانی به خانواده مخابرات استان محقق شود.

گفتنی است؛ در ادامه تنی چند از اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان مخابرات منطقه اصفهان گزارشی از وضعیت شرکت تعاونی و مسائل و مشکلات پیش روی خود ارائه کردند

 

 

منبع : خبرگزاری موج

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،قاسم محمدی با تاکید بر لزوم بهینه سازی شبکه به جهت افزایش رضایتمندی مشترکین،اظهار کرد: به منظور توسعه و تقویت شبکه ارتباطی سیار و رفع مشکلات و تقویت پوشش آنتن‌دهی و برخورداری مردم از خدمات مطلوب و شبکه پرسرعت همراه اول، در شهر های تحت پوشش این اداره، سه سایت ورزنه ، جاده ترانزیتی اصفهان – نائین و شهرک تودشک چویه در شهر تودشک نصب و راه‌اندازی شده است .


وی افزود: راه اندازی سایت ترانزیتی اصفهان – نائین اقدام نقش مهمی در رفع نقاط کور ارتباطی در این منطقه ایفا کرده و در صورت همکاری مسئولین و اهالی محترم شهر زیار و منطقه شور ( سجزی ) مشکل پوشش آنتن دهی در این منطقه نیز رفع خواهد شد .

منتشرشده در اقتصاد


به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،فورجانی زاده با اشاره به جمعیت بالای ۱۵۰۰ در این شهرستان، اظهار کرد : بیش از ۳۵ درصد از تلفن های GSM در شهرستان فلاورجان در روستای مهرگان قرار دارد و مشترکان می توانند بعد از پیوست به شبکه تلفنی مسی از مزایای اینترنت پرسرعت مخابرات بهره مند شوند .

وی با تشریح  تاریخچه تلفن های GSM روستایی افزود : شرکت مخابرات ایران در سال ۸۷ واگذاری خطوط GSM روستایی را با قابلیت تلفن ثابت در محدوده روستا،با هدف استفاده مشترکان از تلفن ثابت در خارج از محدوده های کابل کشی واگذار نمود که تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده توسط مخابرات استان، امیدواریم  توسعه شبکه در دیگر روستاهای این شهرستان ادامه و بزودی صورت پذیرد. 

منتشرشده در اقتصاد
 
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، مجید باطنی منش اظهار کرد : مشترکین جهت ثبت و یا تغییر شماره همراه برای ارسال پیامک صورتحساب تلفن ثابت، می توانند با شماره گیری کد دستوری #۲۰۲۰* از طریق  تلفن همراه، مراجعه به پرتال شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir و یا شماره گیری ۳۶۰۶۰ از طریق تلفن ثابت ،عملیات ثبت و یا تغییر شماره تلفن همراه را انجام دهند.
 
وی با اشاره به این موضوع که برای صورتحساب ها ی تلفن ثابت که  زیر مبلغ ۵ هزار تومان هستند؛ پیامک صورتحساب ارسال نمی گردد؛ گفت : مشترکین می توانند جهت حصول اطمینان از درستی شماره تلفن همراه ثبت شده در سیستم از راههای مذکور استفاده کنند. 
 
باطنی منش در پایان یادآور شد : مشترکینی که برای پرداخت صورتحساب نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت دارند نیز می توانند شماره تلفن ۳۶۰۶۰ را شماره گیری نموده و بصورت گویا اطلاعات مورد نظر را دریافت نمایند.
منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، ناصر مشایخی سرپرست جدید مخابرات منطقه اصفهان با همکاری مجموعه کارکنانش توانستند بر اساس گزارش‌های هفتگی معاونت راهبردی مخابرات ایران در سه بخش ( شبکه- تجاری و مالی) در بیشتر این شاخص های اعلامی حرکت ارزنده و صعودی داشته باشند.

 به گزارش خبرنگار ما : ارتقاء جایگاه رتبه مخابرات منطقه اصفهان در کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است که تلاش کارکنان  با مدیریت جدید سهم بسزایی در این ارتقاء داشته است.

 شاخص های صعودی مخابرات اصفهان در مدت فوق شامل:  میانگین مدت زمان پاسخگویی به شکایات (AHT) سامانه 195 -  مقادیر شاخص های کیفی شبکه Latency  و Jitter -  مقادیر شاخص های کیفی شبکه (DNS) - مقادیر شاخص های کیفی شبکه(PagloadTime) -  درصد تحقق برنامه دایری(VDSL) -  درصد تحقق برنامه دایره خدمات دیتا -  درصد تحقق برنامه دایره خالصADSL -  درصد تحقق برنامه دایری خالص VDSL -  سطح سرویس ۲۰۲۰ -  میانگین زمان انتظار ۲۰۲۰ -  بازخورد مرکز تماس SLA -  گزارش پایبندی به SLA - حل مشکل تماس 2010 و درصد لاوصولی مناطق می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از2
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،حریرچی با بیان
رضا یزدخواستی، معاون خرید شرکت فولاد مبارکه از
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون درآمد آبفای اصفهان با اعلام این خبر، گفت: این ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: با توجه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان سید مصطفی علوی مدیر عامل این شرکت، با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: از هیئت رئیسه شورای شهر، شهردار و ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…