مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان ؛ گزینش، گلوگاهی برای عبور دادن افراد شایسته برای اداره امور است

جلسه دوره آموزشی آشنایی با نظام گزینش کشور با هدف آشنایی داوطلبان و مشمولین قانون گزینش از قانون، آئین نامه ها و ضوابط اجرایی و دستورالعمل ها در راه و شهرسازی اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حمیدرضا امیرخانی مدیرکل راه وشهرسازی استان در جلسه دوره آموزشی آشنایی با نظام گزینش کشور که با حضور داریوش آسترکی مدیرکل هیات مرکزی گزینش و امیر محمدی مدیرکل هسته مرکزی گزینش وزارت راه وشهرسازی در محل سالن اجتماعات راه وشهرسازی استان برگزار شد، گفت: وجود نیروهای انسانی با انگیزه، پرتلاش ، جهادی و انقلابی به عنوان سرمایه های سازمانی در رسیدن به قله های پیشرفت بسیار با اهمیت است .

امیرخانی بیان داشت: استان اصفهان با ۲۴ شهرستان و ۱۰۷ شهر و با وجود ظرفیت های بسیار در حوزه های مختلف مهد تمدن و فرهنگ ایران زمین است و ابتکار و خلاقیت و تولید فکر و اندیشه ریشه در تاریخ اصفهان دارد و به همین جهت بروز رویدادهای بزرگ علمی ، فرهنگی و هنری در تاریخ این استان پیشینه بس غنی دارد و این موارد حاصل نشده مگر با وجود سرمایه هایی انسانی که خالق این اثر ها بوده اند.

اداره کل راه وشهرسازی نیز با توجه به عملکرد خود و برنامه ها وسیاست های مد نظر نظام و دولت همواره توجه ویژه ای به نیروی انسانی داشته و افرادی پرتلاش،  متعهد، صالح، کارآمد و صاحب اخلاق و متوجه به مسائل را در حوزه های فنی و توسعه منابع بکار گرفته است که اداره گزینش مهم ترین نقش را در این باره ایفا می کند.

 به طور کلی گزینش گلوگاهی برای عبور دادن افراد شایسته برای اداره امور است و نیروی انسانی، رکن اصلی هر سازمان است و هرچه کارکنان از لحاظ فنی، علمی و اخلاقی صلاحیت بیشتری داشته باشند، قطعا بهره‎‏وری سازمانی نیز افزایش می‎یابد و گزینش همین نقش را ایفا می‎کند.

مدیرکل راه وشهرسازی افزود: متاسفانه با شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه فشار زیادی به همکاران ما در اداره کل به لحاظ معیشتی وارد می شود که از مسئولین وزارتی انتظار میرود تا با نگاه ویژه به اینگونه مسائل، مشکل میزان دریافتی کارکنان راه وشهرسازی را مرتفع نمایند.

آسترکی مدیرکل هیات مرکزی گزینش وزارت راه وشهرسازی نیز در ادامه گفت: دوره آموزشی آشنایی با نظام گزینش کشور در سطح ریاست جمهوری و به همه وزارتخانه ها و سازمان ها و دستگاههای اجرایی ابلاغ شده و به جهت لزوم آشنایی داوطلبان و مشمولین قانون گزینش از قانون، آئین نامه ها و ضوابط اجرایی و دستورالعمل ها برگزاری این جلسات اهمیت دارد.

در این دوره ها افراد از معیارها و ضوابطی که گزینش گران در باب مشمولین قانون گزینش باید اطلاع داشته باشند مطلع خواهند شد تا بهترین نیروها و با تعهد و تخصص لازم جذب گردند.

آسترکی عنوان داشت: خوشبختانه راه وشهرسازی استان اصفهان از جمله استان هایی بوده که به لحاظ گزینش تاکنون درگیر مسائل گزینشی نبوده و افراد منصوب شده همواره مثبت و به لحاظ اخلاقی، اعتقادی و سیاسی جزو بهترین ها می باشند.

گفتنی است در این نشست حمیدرضا سلمانی به عنوان رابط گزینش اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان معرفی شد.

برچسب‌ها
اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی بیکیان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی با اشاره به خرید
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از خبرنگار فولاد مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت فولاد مبارکه برای سال
به گزار ش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور با اشاره به رونمایی از ۸۰ دستگاه اتوبوس شهری اصفهان به مناسبت عید ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این نشست رئيس دانشگاه صنعتي اصفهان با بيان اين كه جهان در حال طی کردن دوره سختی در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محمد مجیری در سلسله نشست های سه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی بیکیان محمدی با بیان اینکه تنها 300 متر از 33 کیلومتر طول خط انتقال هنوز اجرا ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • ورزش
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از خبرنگار فولاد مجمع
به گزار ش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور با اشاره به
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این نشست رئيس دانشگاه صنعتي
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی بیکیان محمدی با بیان اینکه

عضویت خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

اصفهان

آفتابی
33.33° سانتیگراد
باد : 11.18 کیلومتر به سمت شرق از جنوب شرق
رطوبت : 15%
36.67°C 20°C
37.78°C 22.22°C
38.89°C 23.89°C

پایگاه اطلاع رسانی استان اصفهان

بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…