نمایش موارد بر اساس برچسب: ذوب آهن اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در این بازدید گفت: ذوب آهن اصفهان به عنوان یک صنعت پیشران ثابت کرده که کارهای بزرگی با اتکاء به جوانان می توان انجام داد و این شرکت با مدیریت درست در مسیر توسعه و افزایش تولید، گام های خوبی برداشته است.

 
وی افزود: بانک اقتصاد نوین به عنوان یک شریک تجاری این مجتمع عظیم صنعتی در سالی که باید به رونق تولید کمک کرد، همکاری لازم در تامین ارزی و ریالی پروژه های این شرکت خواهد داشت .
 
بگلوری اظهار داشت: با تلاش و همتی که در ذوب آهن اصفهان مشاهده می شود، آن ها می توانند پروژه ها را طبق بر نامه زمان بندی شده انجام دهند که در نهایت منجر به صادرات بیشتر و اشتغال زایی مناسب تر می شود.
 
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز با اشاره به این که فصل جدید ارتباط این شرکت با بانک اقتصاد نوین از سه سال گذشته آغاز شده است، گفت: امروز به نقطه مطلوبی در ارتباط و تعامل بین این دوسازمان رسیده ایم که می تواند به لحاظ سرعت عمل در ارائه خدمات و درک دست از نیازهای یک تولید کننده، الگویی برای سایر بانک ها باشد .
 
وی افزود: یکی از زمینه های همکاری ، بازسازی و نوسازی باتری شماره ۲ کک سازی ذوب آهن اصفهان است که نقش زیادی در کاهش هزینه های تمام شده و اقتصادی تر شدن تولید این شرکت دارد و هم نقش موثری در کاهش آلایندگی، کاهش واردات و وابستگی ارزی دارد.
 
یزدی زاده اظهار داشت: از دیگر ویژگی های این باتری که بانک اقتصاد نوین ، در تامین سرمایه آن همکاری می کند، این است که با تکیه و توان متخصصین ذوب آهنی ساخته می شود و از تجربه ای که در ریومپینگ باتری شماره یک داشتیم استفاده می کنیم.
 
 
مدیرعامل ذوب آهن گفت: با توجه به ساخت کامل باتری شماره یک و درب های فکلسیبل باتری شماره ۳ توسط متخصصین ذوب آهنی، در ساخت باتری شماره ۲ از این تجربیات استفاده می شود و ذوب آهن قادر به ساخت باتری کک سازی در دیگر صنایع کشور و یا حتی کشورهای دیگر نیز می باشد .
منتشرشده در اقتصاد

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی از توسعه کارگاه شابلون سازی، ریموت کردن و بهینه کردن تابلوهای جرثقیل ۱۹ و جایگزینی درایوهای جدید دیجیتال به جای درایوهای روسی در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: طراحی ، ساخت و نصب دو عدد بیرون انداز سرقیچی ریل بعد از اره و دریل به منظور افزایش سرعت برشکاری و فراهم نمودن شرایط ایمنی کار، نصب و راه اندازی دو عدد استوپر متحرک و نصب دوربین برای بالا بردن دقت طول برشکاری ریل، تولید ریل معدن تیپ R۱۸ برای اولین بار و تولید انبوه آن، تولید ریل زبانه (ریل سوزن) برای اولین بار و تحویل آن به راه آهن جمهوری اسلامی ایران، طراحی و ساخت دستگاه مارکزن دستی جهت استفاده در مواقع اضطراری، اجرای پروژه H ۳۰۰ به صورت کامل، طراحی و ساخت صفحه لیبل پرینتر، تعمیر استپر موتورهای آلتراسونیک، طراحی و ساخت تابلوی رفرنس جهت درایوهای ۲۰۴، تغییر طرح و اجرای مسیر جایگزین فرمان پنوماتیکی استمپینگ، تهیه و ترسیم نقشه پروفیباس پروژه ریل، تعمیر ریموت کنترل های بسته های ریل، سرویس و احیاء درایوهای MC سرو موتورهای ریل، برنامه نویسی برای ریل S۴۹ دستگاه هات پروفایل، راه اندازی سیستم ENGINERING برای PLC ونگارد، راه اندازی درایوهای رولگان های برگشتی H۳۰۰ و... اقداماتی بود که سال گذشته توسط همکاران نورد۶۵۰ انجام شد.

مدیر نورد شرکت نصب و راه اندازی اره و دریل جدید برای سرعت برشکاری ریل، تولید ریل UIC۵۴  و ریل صادراتی R۱۸ را از جمله برنامه های نورد ۶۵۰ در ۱۴۰۰ عنوان نمود و گفت: در نورد ۳۰۰ نیز طراحی و تهیه نقشه های ساخت ترمکس طرح جدید برای محصول دوقلو در خط راست، تغییر موفقیت آمیز آرایش خط نوردی به محصول دو قلو و تولید۵۰۰ تن محصول سایز ۱۴ به روش دوقلو و همزمان تولید محصول ۲۵ انجام شد و برای سال ۱۴۰۰ اقداماتی مانند ساخت و نصب سیستم جعبه ای ترمکس طرح جدید و راه اندازی آن، تولید محصول ۱۲ و ۱۴ به روش دوقلو در خط چپ و انجام پروژه بسته بندی و گره زدن محصول به روش نیمه اتومات و حذف تسمه از بسته ها را در دستور کار داریم.

یوسف زاده، انجام تعمیرات درجه ۲ کوره نورد ۳۵۰ ، تغییر طرح جرثقیل ستونی تعمیرگاه مکانیکی، ساخت رولیک بادامک مکانیزم کلاپان بستر خنک کننده ، حذف گریس پمپ قیچی ۶۳۰تنی و نصب و راه اندازی سیستم گریس مرکزی لینکولن جهت گریس رسانی به قیچی ۶۳۰ تنی، تغییر طرح و رفع اشکال فلودیوایدر مربوط به سیلندرهای کاور منوبلوک و هیدرولیکی کردن جا به جا کننده ترمکس مربوط به سه قلو و... را از اهم اقدامات نورد ۳۵۰  عنوان کرد و برنامه افزایش تولید کلاف و توسعه صادرات کلاف، ساخت لوله مارپیچ مکانیزم حلقه ساز خط سیم، تغییر طرح کوپلینگ فیوزی گیربکس واسط قفسه های ژوکر، ساخت پوسته گیربکس های اصلی قفسه های ۱ و ۳ دانیالی و هیدرولیکی کردن راهگاه بعد از قفسه ۱۷ را از عمده برنامه های نورد ۳۵۰ در سال ۱۴۰۰ برشمرد.

مدیر نورد شرکت با بیان این که سال ۹۹ در نورد ۵۰۰  بیش از ۵۰ پروژه بزرگ نوسازی و بهسازی توسط همکاران اجرا شد به برنامه های نورد ۵۰۰ در سال ۱۴۰۰ پرداخت و افزود: انجام تعمیرات اساسی کارگاه، تعویض شاسی های رولگان های ورودی بستر خنک کننده، تعویض تلشکی و مکانیزم گردش جرثقیل ۱۲، تعویض دوعدد بالک مربوط به جرثقیل های پرداخت، تعویض کلمپ های اره های کارگاه، جایگزینی سیستم مجزای هیدورلیک برای خط تولید و پرداخت نهایی، تعویض کامل فک های مربوط به قیچی های ۱۳۰ و ۶۳ تنی، تعویض کوپل های مربوط به سرقفسه ها، جایگزینی پروژکتورهای SMD مدل هرکولد به جای لامپ های گازی پرمصرف قدیمی در جرثقیل های خط تولید،  اصلاح و بازسازی باقیمانده شین های جرثقیل های پرداخت، اصلاح سیستم ترمز جرثقیل های پرداخت از نوع مگنتی به موتور پمپ ترمزهای سه فاز، تعویض کامل لیور و قطعات مدار فرمان داخل کابین جرثقیل های پرداخت، تعویض فتوسل های قیچی ۱۳۰ تنی و ۶۳ تنی با فتوسل های هات متال جدید و تعمیر سرقفسه های کارگاه  از برنامه هایی است سال ۱۴۰۰ نورد ۵۰۰  اجرا خواهد شد.

منتشرشده در اقتصاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،حریرچی با بیان این که سلامت موضوعی چندوجهی و با سایر مسائل اجتماعی بسیار مرتبط است، گفت: اصولا سلامت مردم اعم از جسمی و روانی بیش از ۸۰ درصد به عوامل اجتماعی موثر بر سلامت وابسته است که خارج از حوزه بهداشت و درمان رخ می دهد. همچون میزان درآمد ملی آن کشور خصوصا سرانه ملی، توزیع مناسب و عادلانه درآمد، میزان اشتغال و بهره مندی مردم از مسکن مناسب یا موارد منفی مانند اعتیاد، طلاق و بیکاری. بی راهه است که فکر کنیم همه مسائل بهداشت و درمان کشور را با پزشکی می‌توان رفع کرد.
منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این نشست با تشریح اقدامات گسترده این شرکت در مبارزه با کرونا و اختصاص بیمارستان شهید مطهری برای ارائه خدمات به مردم و کمک هایی که وزارت بهداشت می تواند در این زمینه داشته باشد، گفت: در ذوب آهن اصفهان، رعایت پروتکل های وزارت بهداشت، عملی و اقدامات لازم برای غلبه بر کرونا انجام شده است، بنابراین باید در خارج از محیط های کار و به ویژه در ایام تعطیلات، مراقب افراد بود.
وی افزود: ما نیز خود را در راستای غلبه بر کرونا مسئول می دانیم تا ان شاءا... این دوره سخت را پشت سر بگذاریم.
در پایان این نشست جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از همکاری و همیاری ۷۰ شرکت و برند صنعتی و تجاری همراه و همیار گام چهارم بسیج و پویش ملی اطلاع رسانی مقابله با کرونا قدردانی کرد .
منتشرشده در اقتصاد

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، منصور یزدی‌زاده با اشاره به استقرار نیروگاه به منظور تولید برق مورد نیاز در شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: این شرکت از یک نیروگاه ۲۲۰ مگاواتی در مجموعه خود بهره‌ می‌گیرد که در بازه‌های زمانی متفاوت، میزان تولید آن بیش از نیاز این شرکت است.

وی با اشاره به این که در مواقعی برق تولیدی در نیروگاه ذوب آهن با شبکه برق منطقه تبادل می‌شود، گفت: نیروگاه مستقر در ذوب آهن از گازهای فرآیندی استفاده کرده و در روند تولید برق از گاز طبیعی بهره نمی‌برد.

یزدی زاده در بیان این نکته که استقرار نیروگاه در کنار محل تولید منجر به صرفه‌جویی ۱۵ درصدی برق می‌شود، گفت: بر اساس آمار ۱۵ درصد از برق در شبکه‌های توزیع تلف می‌شود اما حضور نیروگاه در کنار ذوب‌آهن این میزان تلفات را به شکل قابل توجهی کاهش داده است.

وی با اشاره به برنامه‌های ذوب آهن اصفهان برای استفاده از نیروگاه‌های مولد مقیاس کوچک گفت: در حال حاضر برق مورد استفاده در مجموعه از محل نیروگاه موجود تامین شده و برنامه‌ای برای استقرار نیروگاه مولد مقیاس کوچک نداریم اما ارتقای بهره‌وری نیروگاه فعلی به طور مرتب در دستور کار است.

منتشرشده در اقتصاد
برچسب‌ها

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، ذوب آهن اصفهان به عنوان تنها مدال آور ملی صادرکنندگان سال ۱۳۹۹ (بالاترین نشان صادرات کشور) انتخاب و منصور یزدی زاده مدیرعامل این شرکت، لوح و تندیس ویژه این مراسم را از اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت معدن و تجارت ۲۲ دی ماه در اتاق بازرگانی صنایع و معادن کشاورزی ایران دریافت کرد.

در این رابطه منصور یزدی زاده گفت: ضمن تبریک کسب این توفیق ارزشمند به تمامی تلاشگران ذوب‌آهن و مجموعه فولاد کشور، عوامل انتخاب این شرکت شامل تداوم رشد صادرات، افزایش تعداد بازارهای هدف صادراتی، افزایش صادرات محصولات فولادی به کشورهای منطقه، آفریقایی، آسیای جنوب شرقی، حفظ کیفیت برتر محصولات، برگشت بالغ بر ۱۰۰ درصد ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور، ثبت جهانی برند و لوگوی ذوب آهن اصفهان ESCO ،ZOBESCO می‌شود.

مدیرعامل ذوب آهن با اشاره به رشد تولید محصولات ساختمانی در کشور گفت: ذوب آهن اصفهان دو هدف عمده را مد نظر دارد که شامل تولید محصولات صنعتی جدید از جمله تولید ریل ملی و توسعه شبکه ریلی کشور و همچنین توسعه بازارهای صادراتی است که تمامی تلاشگران ذوب آهن در دستیابی به این دو هدف، نقش آفرین اصلی هستند و در حال حاضر نیز صادرات ریل که تا سال گذشته واردکننده آن بودیم آغاز شده است.

وی در خصوص موانع توسعه صادرات گفت: در این خصوص با چالش‌هایی مواجه هستیم که مربوط به تحریم‌های ظالمانه استکبار و بعضاً نیز برخی مشکلات داخلی هستیم که به لطف خدا امید است با همت و همدلی همه مسئولین این موانع برطرف گردد و رشد و شکوفایی اقتصادی و اقتدار بیش از پیش ایران اسلامی را در عرصه‌های جهانی شاهد باشیم.

یزدی زاده افزود: این شرکت تاکنون هفت بار در سالهای ۱۳۸۰- ۱۳۸۵- ۱۳۸۸- ۱۳۹۱- ۱۳۹۲- ۱۳۹۵-۱۳۹۷ صادرکننده نمونه ملی کشور و در سال ۱۳۹۳ نیز صادرکننده ممتاز کشور شده بود.

منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از2
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، هاشم امینی که
    به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این جلسه از
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر سامانه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، هاشم امینی در
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
    به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، تنها یک تضمین نسبی از سوی محققان حوزه بهداشت و درمان در جهان کافی بود تا
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این جلسه از زحمات افشین مختاری تقدیر و محسن یوسفیان به عنوان مدیرعامل شرکت پیشرو
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، مدیرعامل این شرکت با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان اصفهان گفت: این مقدار آب از ابتدای تنش آبی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، هاشم امینی در این جلسه با بیان این که دانشگاه محل تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر است

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، هاشم امینی که در جمع گروهی از ...
    به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، تنها یک تضمین نسبی از سوی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این جلسه از زحمات افشین مختاری تقدیر
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، هاشم امینی در این جلسه با بیان این که ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…