نمایش موارد بر اساس برچسب: فولاد مبارکه

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،   دستور کار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری به شرح زیر است:

بررسی لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و مجمع مجالس آسیایی در رابطه با حقوق، مزایا و مصونیت‌های دبیرخانه دائمی مجالس آسیایی

بررسی طرح قانون یکپارچه سازی داده‌ها و اطلاعات ملی (اعاده شده از شورای نگهبان)

بررسی لایحه توسعه مناطق آزاد تجاری_صنعتی گیلان (اعاده شده از شورای نگهبان)

بررسی طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی

بررسی طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران

بررسی طرح اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی

بررسی طرح تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش

بررسی طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی

بررسی طرح دو فوریتی شفافیت قوای سه‌گانه و دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها (اعاده شده از شورای نگهبان)

بررسی طرح یک فوریتی نحوه انتصاب افراد در مشاغل حساس

بررسی طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها

بررسی لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کرواسی در مورد کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی

بررسی لایحه اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه‌های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران

بررسی طرح نحوه مواجهه با قانع کننده نبودن پاسخ وزیر

بررسی طرح تبیین وضعیت شاخص‌های اقتصادی در پایان هر دولت

بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی مجلس در مورد لایحه اصلاح تبصره ۵ الحاقی به ماده واحده قانون سرباز قهرمان.

بررسی لایحه اصلاح قانون به‌کارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح در موارد ضروری

بررسی طرح تأسیس شرکت‌های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی یا استانی.

بررسی لایحه حمایت از حقوق افراد مبتلا به اختلالات روانی

بررسی لایحه اصلاح ماده ۸ قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه

بررسی لایحه اصلاح تبصره یک ماده ۲ قانون حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی

بررسی لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) در خصوص تأسیس مرکز منطقه‌ای آموزشی و پژوهشی مدیریت خطرپذیری و تاب‌آوری زلزله برای غرب و مرکز آسیا در پژوهشگاه بین‌المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (پژوهشگاه) تهران، به عنوان مرکز گروه ۲ تحت حمایت یونسکو با تمرکز بر مدیریت و کاهش خطرپذیری بلایا

بررسی لایحه موافقتنامه همکاری‌های امنیتی و انتظامی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری قرقیزستان

بررسی لایحه مبارزه با قاچاق انسان و اعضای بدن و مجازات عبوردهندگان غیرمجاز افراد از مرزهای کشور

بررسی لایحه اصلاح تبصره‌های یک و ۷ ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور

بررسی طرح قانون استفساریه ماده ۶ قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور

بررسی طرح ممنوعیت خروج مسئولان و مدیران نظام جمهوری اسلامی پس از اتمام مسئولیت از کشور تا سپری شدن مراحل قانونی

بررسی مورد طرح جامع مدیریت شهری و روستایی

بررسی طرح استفساریه ماده ۱۱ قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری

بررسی عملکرد وزارت بهداشت در نحوه حذف دارو از سبد ارز ترجیحی موضوع جزء یک بند (س) تبصره یک قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور

رسیدگی به سوال احمد راستینه‌هفشجانی نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی از وزیر ورزش و جوانان

بررسی گزارش رئیس دیوان محاسبات کشور در مورد تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور

ادامه رسیدگی بررسی تقاضای استرداد لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری-صنعتی سرخس-دوغارون و مازندران که از سوی دولت صورت گرفته است

بررسی تقاضای دو فوریت در مورد لایحه اصلاح بند (ز) تبصره (۱) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور

همچنین موارد زیر در دستورکار جلسات علنی هفته آینده مجلس قرار دارد:

انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها

بررسی گزارش نهایی کمیسیون صنایع و معادن در مورد تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت فولاد مبارکه اصفهان

بررسی گزارش کمیسیون عمران در مورد فروریزش ساختمان متروپل در آبادان

منبع: ایسنا

منتشرشده در سیاست

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این نشست گفت : هر یک از بخش های کشور برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی رسالتی دارند و تولید، وظیفه کلیدی و اصلی صنایع فولادی به عنوان بخش پیشران اقتصاد کشور است.

وی افزود : ذوب آهن اصفهان با دانش نیروی انسانی و تجربه بیش از نیم قرنی و همچنین برخورداری از زیرساخت های موثر در بخش های گوناگون در کنار گسترش سبد محصولاتش،تولیدات با ارزش افزوده بالا را به عنوان یک استراتژی کلیدی در دوره جدید در دستور کار قرار داده است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان خاطر نشان کرد : این شرکت به عنوان اولین تولید کننده فولاد در ایران و مجتمع فولاد مبارکه نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده فولادی کشور می توانند از طریق تعاملات در بخش های مختلف،روز به روز زمینه توسعه بیشتر کشور و به ویژه حمایت از جامعه پیرامون را رقم بزنند.

رخصتی اظهار داشت : ظرفیت تولید چدن در ذوب آهن اصفهان ۳ میلیون و ششصد هزار تن است که امکان جذب آن در داخل کارخانه فراهم نیست و می توانیم این چدن تولیدی را به فولاد مبارکه واگذار کنیم.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در خصوص مسئولیت های اجتماعی این صنایع فولادی نیز گفت : با توجه به اینکه ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه در حوزه فعالیت های ورزشی ، فرهنگی و اجتماعی فعال هستند،مقرر شد با هماهنگی هر دو شرکت برنامه ریزی هدفمند به نحوی صورت گیرد که این مجموعه ها رقیب یکدیگر تلقی نشوند و بتوانند با حمایت از رشته های متنوع ورزشی،دو مقوله تولید و ورزش را دوشادوش یکدیگر پیش ببرند.

وی در زمینه بهره گیری از توانمندیهای شرکت های تابعه هر دو مجموعه نیز بیان کرد : شرکت های بسیاری در زیر مجموعه ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه در بخش های گوناگون فعالیت دارند که از پتانسیل های بسیار خوبی برخودار هستند و تلاش می کنیم به شیوه ای عملیاتی تر، از این شرکت ها در راستای افزایش تولید و تنوع بخشی بیشتر به آن بهره مند شویم.

طیب نیا مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه نیز در این نشست به وضعیت تولید فولاد در ایران و جهان پرداخت و گفت : چالش های پیش روی تولید فولاد ،فراتر از جنگ اوکراین و حتی شیوع ویروس کرونا است،گرچه این دو متغیر نیز در روند تولید فولاد جهان تاثیرگذاری بسیاری داشته اند.

هماهنگی مجتمع فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان برای مقابله با چالش ها و بهره گیری بیشتر از فرصت ها

وی اضافه کرد : هماهنگی بیشتر بین مجتمع فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و سبب می شود این دو فولادساز بزرگ کشور برای مقابله با محدودیت های پیش رو و همچنین بهره گیری بیشتر از فرصت هایی که برای صنعت فولاد کشور وجود دارد، برنامه ریزی جامع تری داشته باشند وحمایت مسئولین را برای ارتقاء تولید که رشد و شکوفایی بیشتر کشور را در بخش های گوناگون در پی دارد،جلب نموده و افتخارات بیشتری را برای کشور ثبت کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد : طرح ها و پروژه های بسیاری از ماههای گذشته برای همکاری بین مجتمع فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان تعریف شده است که برنامه ریزی برای رشد و پیشبرد آنها به طور جدی در دستور کار قرار دارد.
فولاد مبارکه،خریدار چدن مازاد ذوب آهن اصفهان است

 طیب نیا اظهار داشت : مجتمع فولاد مبارکه از طریق توافق و سرمایه گذاری بلندمدت آماده خریداری چدن تولیدی مازاد در ذوب آهن اصفهان است که این رویکرد نوید بخش چشم اندازی خوبی برای طرفین است.

برخی از مهمترین نتایج این نشست عبارتند از : حمایت از ورزش استان،حمایت از جامعه پیرامون صنایع،برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت های بلا استفاده در هر دو شرکت مانند جذب چدن تولیدی مازاد ذوب آهن اصفهان در مجتمع فولاد مبارکه،بهره گیری اثربخش از کارگاههای ساخت ذوب آهن و همچنین استفاده از توانمندیهای نیروی انسانی هر دو شرکت در راستای هم افزایی بیشتر در قالب برگزاری جشنواره های ورزشی و فرهنگی.

شایان ذکر است در این نشست مرتضی یزدخواستی و مهرداد تولاییان از اعضای هیات مدیره ذوب آهن اصفهان،بهزاد کرمی معاون بازاریابی و فروش،مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و همچنین جمعی از معاونین و مدیران فولاد مبارکه در زمینه مباحث مطرح شده نظرات خود را بیان نمودند و مقرر شد پیرامون اجرایی شدن نتایج این نشست هماهنگی لازم صورت گیرد.
 
منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، حسین مدرسی‌فر، مدیر بهداشت حرفه‌ای، ایمنی و محیط‌زیست شرکت فولاد مبارکه، اظهار کرد: از ابتدای راه‌اندازی فولاد مبارکه تاکنون، سرمایه‌گذاری‌های زیادی برای به‌کارگیری فناوری‌های سازگار با محیط‌زیست نظیر استفاده از روش احیا مستقیم برای تولید آهن اسفنجی در این شرکت در نظر گرفته شده است. استفاده از کوره‌های قوس الکتریکی برای تولید فولاد کمترین میزان آلودگی برای محیط‌زیست را در پی دارد.

وی با بیان اینکه فولاد مبارکه درصدد کاهش تولید کربن است، افزود: این شرکت از هر فناوری لازم برای کاهش مصرف انرژی استفاده می‌کند. اخیرا با همکاری کنسرسیوم محیط‌زیست استان اصفهان، درصدد اندازه‌گیری آلودگی محیط‌زیست منطقه مبارکه و اصفهان هستیم تا نقش صنایع به‌ویژه فولاد مبارکه در آلودگی منطقه مشخص شود. در همین راستا با اجرای پروژه‌های زیست‌محیطی همین میزان آلایندگی نیز حذف خواهد شد.

سنجش آنلاین کیفیت هوای فولاد مبارکه توسط سازمان محیط‌زیست کشور

مدیر بهداشت حرفه‌ای، ایمنی و محیط‌زیست شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه، با فاصله ۷۵ کیلومتری از شهر اصفهان، کمترین آلودگی را برای این کلان‌شهر دارد. نکته قابل‌توجه این است که شهرستان مبارکه در طول سال، کمترین تعداد روزهای آلوده و نسبت به دیگر شهرستان‌های استان اصفهان، روزهای پاک بیشتری داشته است.

وی با بیان اینکه کلیه خروجی‌های فولاد مبارکه با دستگاه‌های سنجش کیفیت هوا توسط سازمان محیط‌زیست کشور به‌صورت آنلاین رصد می‌شوند، گفت: اگر روزی فولاد مبارکه خارج از چارچوب استاندارد، دارای آلایندگی باشد، قطعا از ادامه فعالیت آن جلوگیری خواهد شد.

مدیر بهداشت حرفه‌ای، ایمنی و محیط‌زیست فولاد مبارکه در ادامه با اشاره به مدیریت سرباره‌های حاصل از تولید فولاد اضافه کرد: ۹۰ درصد از پسماند فولادسازان را سرباره تشکیل می‌دهد که در حال حاضر سرباره‌ها در دنیا یک محصول تجاری به حساب می‌آیند که فولاد مبارکه نیز برنامه‌هایی جهت استفاده از این سرباره‌ها برای جاده‌سازی، تولید سیمان، بیابان‌زدایی و کاهش میزان گردوغبار با مجوز سازمان محیط‌زیست در آینده‌ای نزدیک دارد.

وی با بیان اینکه بر اساس قوانین داخلی فولاد مبارکه، هر خودرویی که در این شرکت تردد می‌کند، باید دارای معاینه فنی معتبر باشد، متذکر شد: فولاد مبارکه در این راستا به کمک شرکت‌های دانش‌بنیان در تلاش است تا از انرژی الکتریکی در خودروها استفاده کند.

شرکت‌های دانش‌بنیان برای اجرای فاز دوم سیستم پایش لحظه‌ای سنجش کیفیت هوا

مدرسی‌فر با اشاره به اجرای پروژه احداث نیروگاه خورشیدی با ظرفیت ۵۴۰ مگاواتی توسط فولاد مبارکه یادآور شد: فولاد مبارکه در راستای حفظ محیط‌زیست احداث نیروگاه جدیدی با ظرفیت هزار مگاوات از طریق به‌کارگیری فناوری‌های جدید و بدون نیاز به مصرف آب را در دستور کار خود قرار داده که فاز نخست آن در سال آینده وارد مدار خواهد شد.

وی با اشاره به بومی‌سازی قطعات و تجهیزات در راستای اجرای پروژه‌های زیست‌محیطی در فولاد مبارکه اظهار داشت: فولاد مبارکه در تلاش است تا با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان، فاز دوم سیستم پایش لحظه‌ای سنجش کیفیت هوا را برای حفظ محیط‌زیست راه‌اندازی کند.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، همزمان با ایام الله دهه فجر، 5 پروژه بزرگ صنعتی با سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه به ارزش بیش از 40 هزار میلیارد تومان کلنگ‌زنی‌ شده که این پروژه‌ها باعث اشتغالزایی بیش از 12هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در اقصی نقاط کشور خواهد شد. آیین آغاز عملیات احداث این پروژه‌ها، یکشنبه 17 بهمن‌ماه 1400 با حضور رییس جمهور در قالب آیین آغاز عملیات اجرایی 48 پروژه بزرگ صنعتی کشور در سالن‌ همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل فولاد مبارکه، طی حکمی «محمدجواد براتی» را به عنوان مدیر روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.

لازم به ذکر است، محمدجواد براتی، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مطالعات فرهنگی و رسانه است که پیش از این سمت مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان را عهده‌دار بود.

مدیر روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان، عضویت در کمیته راهبردی روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عضویت در شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مناطق ۳ و ۶ کشور از دیگر سوابق مدیر جدید روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه است.

گفتنی است، در این مراسم از تلاش‌ها و خدمات هادی نباتی‌نژاد با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از17
 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سیدمحمدرضا
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حامد ضیایی با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محسن قدیری
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمود اعتباری
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر، امیرحسین نصرتی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سید مجتبی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، ایرج رخصتی
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

پایگاه خبری ارمغان شهر  ،  اینکه همیشه این مراسم با حاشیه ها وچالش هایی روبرو است و دوستان اکثر اوقات ناراضی هستند ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرشته آرامش با اشاره به میزان ذخیره گروه‌های خونی در استان اصفهان، اظهار کرد: با توجه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی قاسم‌زاده با صدور حکمی «محمدعلی خبوشانی» را به سمت به عنوان نماینده و دستیار ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی به مناسبت هفدهم مردادماه «روز ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
پایگاه خبری ارمغان شهر  ،  اینکه همیشه این مراسم با حاشیه ها وچالش هایی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرشته آرامش با اشاره به میزان ذخیره ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی قاسم‌زاده با صدور حکمی «محمدعلی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی و ساخت ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…